Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Popatrz na pierwsze zdjęcia...mordki drewniane są :tak2: I łapki drewniane też są :tak2:  Takie są śliczniusie jak na gałązkach wiszą, i chcę tych śliczności więcej :tak2: Może @Maria Jolanta weźmie się za produkcję? :oklaski:

Te serduszko robione na szydełku to jak bym się zmobilizowała to bym zrobiła :$:haha: fajny pomysł chyba poszukam włóczki i popróbuję może zrobię i dam komuś na Walentynki :$:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Te serduszko robione na szydełku to jak bym się zmobilizowała to bym zrobiła :$:haha: fajny pomysł chyba poszukam włóczki i popróbuję może zrobię i dam komuś na Walentynki :$:haha:

To serduszko kupiłam na wzór w DE, teściowa zrobiła ze 20 sztuk, ale bez tej ohydnej koronki i już ze 4 lata tak sobie ozdabiają moje świąteczne drzewko :tak2: Te trzy aniołki z drewnianymi mordkami pięknie się prezentują, złote obrzeżenie miga w świetle lampek, ale co to są trzy sztuki? Dostałam je w spadku, a że nie potrafię, tfu...nie lubię sztrykować, to szukam kogoś, kto to zrobi za mnie :$ Z kolei aniołek ażurowy jest tylko jeden...teściowa zrobiła na wzór kilkanaście sztuk, ale ze zwykłej włóczki i nie dają się nakrochmalić, są takie flakowate, łby im się rozjeżdżają. A ten jest taki "zwięzły" i nakrochmalona spódniczka prawie wiruje jak u baletnicy...Może też ktoś będzie chciał się pobawić w szydełkowanie rękodzieła i zarobić? Szukam chętnych...czyli ogłaszam casting:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To serduszko kupiłam na wzór w DE, teściowa zrobiła ze 20 sztuk, ale bez tej ohydnej koronki i już ze 4 lata tak sobie ozdabiają moje świąteczne drzewko :tak2: Te trzy aniołki z drewnianymi mordkami pięknie się prezentują, złote obrzeżenie miga w świetle lampek, ale co to są trzy sztuki? Dostałam je w spadku, a że nie potrafię, tfu...nie lubię sztrykować, to szukam kogoś, kto to zrobi za mnie :$ Z kolei aniołek ażurowy jest tylko jeden...teściowa zrobiła na wzór kilkanaście sztuk, ale ze zwykłej włóczki i nie dają się nakrochmalić, są takie flakowate, łby im się rozjeżdżają. A ten jest taki "zwięzły" i nakrochmalona spódniczka prawie wiruje jak u baletnicy...Może też ktoś będzie chciał się pobawić w szydełkowanie rękodzieła i zarobić? Szukam chętnych...czyli ogłaszam casting:oklaski:

Te szydełkowe aniołki to znam osobę,która takie robi ale te z drewnianymi mordkami to dłubanina chociaż na wyjeżdzie w de często nie ma co robić to może ktoś kto lubiał zajęcia praktyczna-techniczne podjąłby się wykonania :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To serduszko kupiłam na wzór w DE, teściowa zrobiła ze 20 sztuk, ale bez tej ohydnej koronki i już ze 4 lata tak sobie ozdabiają moje świąteczne drzewko :tak2: Te trzy aniołki z drewnianymi mordkami pięknie się prezentują, złote obrzeżenie miga w świetle lampek, ale co to są trzy sztuki? Dostałam je w spadku, a że nie potrafię, tfu...nie lubię sztrykować, to szukam kogoś, kto to zrobi za mnie :$ Z kolei aniołek ażurowy jest tylko jeden...teściowa zrobiła na wzór kilkanaście sztuk, ale ze zwykłej włóczki i nie dają się nakrochmalić, są takie flakowate, łby im się rozjeżdżają. A ten jest taki "zwięzły" i nakrochmalona spódniczka prawie wiruje jak u baletnicy...Może też ktoś będzie chciał się pobawić w szydełkowanie rękodzieła i zarobić? Szukam chętnych...czyli ogłaszam casting:oklaski:

image.png.32428147620f5541302bc59a3806d082.png3.90 złimage.png.62f46d6773322a509a508e9ce5b04331.png20 zł już wygrałam ?image.png.13285655c68081d722697b5c46988db2.png8 zł za szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Zanika pewien zwyczaj....Zapraszam na :kawa: i :ciacho:

 A ja chyba tym się zainteresuję

 

Dziękuję za kawę .Mam w domu książkę z origami są nawet ozdoby świąteczne mogę Ci pożyczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

Ja mam pięknego łabędzia z origami :d dostałam kiedyś od siostry zakonnej :d one też są kreatywne :oklaski:

I to jeszcze jakie kreatywne  prawie  przez całe życie sobie bez mężczyzny radzą :$:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Takie to będzie pół Polski miało :( I te z wcześniejszego postu też :( A ja bym chciała takie oryginalne xd Ale casting bezapelacyjnie wygrałaś :oklaski: No, chyba, że zgłosi się ktoś jeszcze :haha:

Jak przyduszę syna , to może uda się wkleić mojego aniołka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...