Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jolantapl. napisał:

Taa tylko wszyscy przyzwyczaili się do tej mojej starszej wersji no i nie wiem jak ja sama bym się odnalazła w tym nowym wcieleniu :$:haha:

Jak odkrywca :oklaski: Nowe zawsze jest piękne :hura: Taka sukienka na przykład...jak nowa, to podniecająca, a jak ze sto razy ubrana, to nic nowego do twojego dobrego samopoczucia nie wnosi....:hura:  Wyrzucajmy z szafy stare robiąc miejsce na nowe i kupujmy, kupujmy świeżość :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Pytanie , jak długo wytrzymałabyś w takim wcieleniu :haha:

Do następnej odsłony...kobieta jak cebula jest...warstw do odkrycia skolko ugodno :haha: I nie każda cebula wyciska łzy....czasami kasę z portfela :haha:Ale skoro potraficie liczyć tę kasę, to czemu nie? :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Jak odkrywca :oklaski: Nowe zawsze jest piękne :hura: Taka sukienka na przykład...jak nowa, to podniecająca, a jak ze sto razy ubrana, to nic nowego do twojego dobrego samopoczucia nie wnosi....:hura:  Wyrzucajmy z szafy stare robiąc miejsce na nowe i kupujmy, kupujmy świeżość :oklaski:

Ja juz sie nauczyłam , że wyrzucam zniszczone . Te w dobrym stanie wynoszę do kańciapy i czekają na powrót do łask :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Do następnej odsłony...kobieta jak cebula jest...warstw do odkrycia skolko ugodno :haha: I nie każda cebula wyciska łzy....czasami kasę z portfela :haha:Ale skoro potraficie liczyć tę kasę, to czemu nie? :oklaski:

Cebula zawsze pozostanie cebula a my zmieniamy sie czasami w różę , czasami w stokrotke a czasami w motylka na kwiatku :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lucyna.beata napisał:

prosze czarna bez cukru w kubeczku...jedna lyzeczka czubata kawy goroac woda....i nich pachnie w kuchni

Wedle życzenia:)

Szkoda,że nie znam życzeń innych opiekunek....kto jak ile słodzi, czy herbatka ziołowa, a może miętowa:haha:

Edytowane przez Łukasz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Łukasz napisał:

Wedle życzenia:)

Szkoda,że nie znam życzeń innych opiekunek....kto jak ile słodzi, czy herbatka ziołowa, a może miętowa:haha:

@Łukasz

kochany chlopak!!!!alez pachnie...piej pije pije i sie delektuje

kawa z rana tak pysznie zrobiona ze hej

dziekuje :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przezylam koszmar dzisiaj...

sie nie wyspalam i to moja w tym clakowicie wina..

wczoraj wcielam kanapke zytni chlebek z sandaczem z obiadu ale nie o to chodzi co tylko KIEDY!!!!!

to bylo mjuz kolo 20ej napewno ...wlaczylo mi sie ssanie...

sny mialam jak z horroru...statki wylew wody zderzenie statkow powodzie przeprowadzki jakis kot w samochodzie...

bez skladu bez ladu...

dobrze ze sroda jest szansa na odespanie ale przestrzegam zeby nie jesc po 18ej...odczulam to bolesnie...

twoja kawa @Łukaszpostawila mnie na nogi:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Łukasz napisał:

To się cieszę:love:

A co do jedzenia po 20, to ...właśnie. Sam już nie jem o tej porze, żeby nie obciążać żołądka. Podstawą powinno być śniadanie...ale nie zawsze też mam ochotę....czytać.....uczucie głodu.

ja sie polakomilam i dlatego meczylam sie w nocy ...masakra..

uwazam zawsze zeby nie jesc i wlasnie....teraz mam...jestem na siebie zla wrrrr:lanie:,...nalezy mi se lansko...ech...czlowiek glupi sie rodzi i glupi zostanie...no coz...

ludzka rzecza jest bledy popelniac...

sprawdzilam pogode ...i wprawdzie nie jest mokro ale....ziiiiiimno...

trza przepalic wczorajsza rozpuste wieczorna...mea culpa mea culpa...czyli "rowerku chodz sie przejedziemy"..

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Wedle życzenia:)

Szkoda,że nie znam życzeń innych opiekunek....kto jak ile słodzi, czy herbatka ziołowa, a może miętowa:haha:

Szkoda,że nie znam życzeń innych opiekunek....kto jak ile słodzi, czy herbatka ziołowa, a może miętowa

@Łukasz

trza podpytac dziewczyny moze zdradza swoje sekrety...bedziesz mial rece pelne roboty:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...