Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

ja....mam jedno ale jakze sesnowne wytlumaczenie...jestem tepa i matematyka jest dla mnie czyms czego nie potrafie nie chce i nie uda sie mi...ogarnac..od zawsze pasjonowaam sie biologia anatomia (ta praktyczna tez :haha:) chemia i tak adalej...udalo mi sie  szkole w terminie nawet ukonczyc ...tylko charakterek mialam nie tego ale co tam///ogolniak to bylo cos cudownego...

:zdrówko: najważniejsze , że umiemy kasę liczyć :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

alez ty kolezanka jestes...zmiast dziewczynie podac sciereczke zeby ekran sobie wyczysicila to taka zlosliwa jestes...:grzmotnąć::lanie:...wstydz sie...tak cie mama nauczyla????:czytaj::pejcz:

Mamusia sobie, a życie i doświadczenia sobie...trzeba twardym być, nie miękkim, nie ulegać sentymentom, łokciami przez życie się rozpychać..taka nowa ja :oklaski::cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

a ja slyszalam ze ci...scisloumyslowi sa....trudni w odbiorze...ze tak sie wyraze..:haha:

dobrze masz w sobie jedak cos z humanisty...cos ci zostalo uffff....:szydera:

Czytaj ze zrozumieniem...ja humanistka siłą do ścisłych przynależniona :czytaj: I z obu czerpię pełnymi garściami :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Jak sobie przypomnę moją profesorkę od fizy O.o To po czterech latach obcowanie z nią   też powinnam być twarda jak diament :smutek:

Raczej jak stal :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

A to  teraz już wiem dlaczego ja  ciągle jakieś eksperymenty przeprowadzam i taka wybuchowa jestem :$:haha: to końska dawka chemii przez 5 lat jest temu winna >:(:haha:

A to na pewno chemia jest winna? :oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Mamusia sobie, a życie i doświadczenia sobie...trzeba twardym być, nie miękkim, nie ulegać sentymentom, łokciami przez życie się rozpychać..taka nowa ja :oklaski::cześć3:

Teraz to Cię fantazja poniosła :donos::haha: myślisz , że ktoś Ci uwierzył ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mamusia sobie, a życie i doświadczenia sobie...trzeba twardym być, nie miękkim, nie ulegać sentymentom, łokciami przez życie się rozpychać..taka nowa ja :oklaski::cześć3:

@Mirelka1965

gdybym odorbine cie nie znala to moglabym faktycznie na serio wziac to twoje rozpychanie lokciami ale ....nie powiesz mi zrezygnowalas z wrazliwosci empatii i skupiasz sie tylko na sobie...nie nie nie..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

gdybym odorbine cie nie znala to moglabym faktycznie na serio wziac to twoje rozpychanie lokciami ale ....nie powiesz mi zrezygnowalas z wrazliwosci empatii i skupiasz sie tylko na sobie...nie nie nie..

Życzę sobie taka być i basta :ostrzegam::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

ha ha ha ...jaki dowcip sie kolezance @Maria Jolanta wysotrzyl...oczywiscie mowimy caly czas o grupie krwi ...tak moge dawac wszystkim ale...tyko z RH+

nawet tobie :cześć:

Ale ja jestem ta zła, mam u Ciebie krechę, czyli minus. :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Życzę sobie taka być i basta :ostrzegam::haha:

@Mirelka1965

alez kochana wolno ci chciec ale to musialabys chyba urodzic sie...bez tzw inteligencji emocjonalnej ktora tak bardzo jest przeciez pozadana i w cenie...w kazdej branzy a zwlaszcza...w stosunkach...miedzyludzkich

BEZ PODTEKSTOW:grzmotnąć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...