Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, violka napisał:

Tu sie nie ma z czego śmiać .Jak nam @Heidi kulturalnie wejdzie na wyższy level , to stracimy koleżankę , bo sie będzie z nami nudzić :haha:

A dlaczego mamy koleżankę stracić? :szok: My jej będziemy tu takie arie odstawiać, że hej....żadna operetka nie da nam rady :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Tu sie nie ma z czego śmiać .Jak nam @Heidi kulturalnie wejdzie na wyższy level , to stracimy koleżankę , bo sie będzie z nami nudzić :haha:

Gorzej będzie jak ni stąd ni z owąd coś z forum mi sie przypomni na występach i parsknę śmiechem. To dopiero będzie obciach. Ekstra kiecka, szpilki, a w głowie przeciąg:|. Farbę puszczę, słoma się wysypie, :smutek:i do domu pogonią :pejcz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Gorzej będzie jak ni stąd ni z owąd coś z forum mi sie przypomni na występach i parsknę śmiechem. To dopiero będzie obciach. Ekstra kiecka, szpilki, a w głowie przeciąg:|. Farbę puszczę, słoma się wysypie, :smutek:i do domu pogonią :pejcz:

To byłby poważny problem bo oni poczucia humoru za grosz nie mają i żadne tłumaczenia by Ci nie pomogły nawet po niemiecku :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Gorzej będzie jak ni stąd ni z owąd coś z forum mi sie przypomni na występach i parsknę śmiechem. To dopiero będzie obciach. Ekstra kiecka, szpilki, a w głowie przeciąg:|. Farbę puszczę, słoma się wysypie, :smutek:i do domu pogonią :pejcz:

Tylko nie walni tekstem jak Julia Roberta .... mało się nie posikałam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Chodzi mi o to , że  przy panach 80 plus , istnieje mniejsze ryzyko , ze trzeba by przed nim uciekać :haha: 

Właśnie o to chodzi,że @Heidi nie ma zamiaru uciekać dlatego takiego sobie wybrała a nawet jakby chciała uciekać to jest większe prawdopodobieństwo ,że ją dogoni :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Chodzi mi o to , że  przy panach 80 plus , istnieje mniejsze ryzyko , ze trzeba by przed nim uciekać :haha: 

@violka , mój mąż wiecznie mnie uświadamia: nieużywane zanika .:oklaski:Nie ma się czego bać. Mój obecny PoP czasem złapie mne za kolanko, nie przekracza granicy , a póki co mamy z tego śmiech. Dotyk nie boli :cześć:. Każdy człowiek jest stworzony dla drugiego. Każdy lubi ciepło drugiego człowieka, czy to w słowach, czy to w dotyku, muśnięciu nawet . 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

@violka , mój mąż wiecznie mnie uświadamia: nieużywane zanika .:oklaski:Nie ma się czego bać. Mój obecny PoP czasem złapie mne za kolanko, nie przekracza granicy , a póki co mamy z tego śmiech. Dotyk nie boli :cześć:. Każdy człowiek jest stworzony dla drugiego. Każdy lubi ciepło drugiego człowieka, czy to w słowach, czy to w dotyku, muśnięciu nawet . 

Nawet nie przypuszczałam , że Ty taka wyzwolona jesteś :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Znam dwie opiekunki, które mają ciepły tembr głosu. Jak ja im zazdroszczę . Nic nie muszą robić, a są lubiane . Farciary:dobrze:

A skąd wiesz,że one nic nie robią ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Nawet nie przypuszczałam , że Ty taka wyzwolona jesteś :haha:

Daleko mi do wyzwolenia. Jak dziadzio złapie mnie za kolanko, to ja robię głośni : icha, ich jak koń. Ubaw ma , zachowuje się jak  5-latek, idąc do łazienki robimy pociąg.... Co ja ci tu się tłumaczę, no ?  Jest jak trzeba  i tyle :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Daleko mi do wyzwolenia. Jak dziadzio złapie mnie za kolanko, to ja robię głośni : icha, ich jak koń. Ubaw ma , zachowuje się jak  5-latek, idąc do łazienki robimy pociąg.... Co ja ci tu się tłumaczę, no ?  Jest jak trzeba  i tyle :trele:

Zabawa w pociąg? O.okto jest z przodu a kto z tyłu ?:$:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Daleko mi do wyzwolenia. Jak dziadzio złapie mnie za kolanko, to ja robię głośni : icha, ich jak koń. Ubaw ma , zachowuje się jak  5-latek, idąc do łazienki robimy pociąg.... Co ja ci tu się tłumaczę, no ?  Jest jak trzeba  i tyle :trele:

Znaczy sie ,  łaskotki masz w kolanach :haha::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...