Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Heidi napisał:

tak, chcieli je wziąć do spalenia . Jak wyrzucili je z transportu. Mąż ze mną nie gadał dość długo, ale , że ja cierpliwa jestem, łaskawa jestem , problemów się nie lękam, więc robię co chcę, a potem tylko po kątach się chowam jakiś czas, żeby pod ręce nie wpaść. :d. I ,,, jest jak chcę. Przecież to ja jestem szyja i wszystkim kręcę :oklaski:

Mój już sie dawno poddał i siedzi cicho :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Obawiam sie , że my mamy więcej staroci jak te nasze starowinki w De :haha:

Ostatnio jak leciałam LH, wzięli jedna malowana lalę do kontroli./wszystko jej wybebeszyli z walizki. Można by przypuszczać, że przemyca perfumy, taka była wyfiołkowana. A tam: mosiężne stare garnki, czajniczki, kubełki. To wszystko tłukło się metalicznym dźwiękiem. Śmiech podróżnych  po bokach był nieziemski. wiecie kto to był ? Oczywiście, że opiekunka :oklaski::d :oklaski: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, violka napisał:

Mam znajomego , który trzyma takie w stodole i juz chciał je ciąć na opał , ale w porę się dowiedziałam i robimy wymianę na drzewo opałowe :oklaski:

Podkłady kolejowe są zabezpieczane taką wściekłą chemią że powiedz znajomemu że mu życie uratowałaś bo by się potruł. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Mój siedzi cicho, ale czy się poddał? Nie sądzę....:szydera: Myślę, że wyczekuje sposobności na zemstę:czytaj:

Ty uważaj, żeby porządków w domu nie zrobił i po jednym bucie ci nie zostawił :d. To by dooiero było miejsca w szafie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Ostatnio jak leciałam LH, wzięli jedna malowana lalę do kontroli./wszystko jej wybebeszyli z walizki. Można by przypuszczać, że przemyca perfumy, taka była wyfiołkowana. A tam: mosiężne stare garnki, czajniczki, kubełki. To wszystko tłukło się metalicznym dźwiękiem. Śmiech podróżnych  po bokach był nieziemski. wiecie kto to był ? Oczywiście, że opiekunka :oklaski::d :oklaski: 

To jedna z tych nieuświadomionych...:haha: Mogła gacie i skarpetki do środka napchać, a w koszule nocne i spodnie owinąć resztę...:tak2: Więcej by zmieściła :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

JA tylko mówię , że większość Niemców należy do tych myślących inaczej :haha:i do tego nie grzeszą kreatywnością :haha:

Jak ja powiesiłam na choince parę takich malutkich okrągłych serweteczek  znalezionych przypadkiem w jednej z szuflad to wszyscy je oglądali i podziwiali jak ja pięknie choinkę ubrałam a ja oczywiście w duchu pękałam ze śmiechu bo oficjalnie śmiać się nie wypadało .Przecież oni nawet nie bardzo wiedzą co w tych domach mają :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Mój kiedyś zagroził , ze będzie wędki i podbieraki trzymał w sypialni :haha: więc uważaj :haha:

lepsze podbieraki jak robaki  :tak2: . i tu pamiętaj : lepiej chłopakom jak robakom :oklaski:

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

na razie trafiałam 81 plus . Teraz trafia mi się młodzieniec 75 % mocy :$.  

No no @Heidi aż Ci zazdroszczę hm tylko nie wiem czego bardziej czy tej mocy czy tego ukulturalnienia co Cię czeka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...