Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Ni dy rydy.

Następnym razem robię obrusy, chyba że w ramach relaksu machnę firankę. :)

Teraz niestety nie mam białego kordonka a waniliowy zejdzie mi na obrus na ławę.

Zresztą w planach jeszcze 3-4 sweterki. :d

Nie masz wyjścia :trele: Zostałaś przegłosowana przez gremium większościowe, my już poczyniłyśmy plany jak cię wzbogacić, więc proszę...żadnych wymówek :ostrzegam: A te obrusiki i sweterki mogą poczekać w przeciwieństwie do nas :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ni dy rydy.

Następnym razem robię obrusy, chyba że w ramach relaksu machnę firankę. :)

Teraz niestety nie mam białego kordonka a waniliowy zejdzie mi na obrus na ławę.

Zresztą w planach jeszcze 3-4 sweterki. :d

Ty się kordonkiem nie zastawiaj. Załatwię tobie nici z sieci rybackich ( obrusy są przednie, bo jak żywe) Mam wejście na te tematy  Białorusi. Ja mam sporo wyrobów z tego tworzywa Jest cudowne, bo pierzesz, wrzucasz do szafy, goście dzwonią , że są przy bramie, wyjmujesz z szafy, rzucasz na stół i mówisz: leżeć I jest pięknie :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Twoja-moja nie przejdzie.

To musi być wściekle twarde drewno albo specjalnie zaimpregnowane żeby po kilku latach się nie rozpadło.

A jak będziesz kupować to kup więcej i zrób ścieżkę w ogrodzie. :d

 

Ścieżka będzie z podkładów kolejowych :d ale stoł i taboreciki z tych plastrów , też fajnie by wyglądały :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Ty się kordonkiem nie zastawiaj. Załatwię tobie nici z sieci rybackich ( obrusy są przednie, bo jak żywe) Mam wejście na te tematy  Białorusi. Ja mam sporo wyrobów z tego tworzywa Jest cudowne, bo pierzesz, wrzucasz do szafy, goście dzwonią , że są przy bramie, wyjmujesz z szafy, rzucasz na stół i mówisz: leżeć I jest pięknie :szydera:

Dawaj !

Jeszcze z tego nie robiłam. Jak załatwisz to Ci w odwecie machnę firankę albo obrusik. :d

Z dziwnych rzeczy to robiłam ze sznurka wędliniarskiego.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Ty się kordonkiem nie zastawiaj. Załatwię tobie nici z sieci rybackich ( obrusy są przednie, bo jak żywe) Mam wejście na te tematy  Białorusi. Ja mam sporo wyrobów z tego tworzywa Jest cudowne, bo pierzesz, wrzucasz do szafy, goście dzwonią , że są przy bramie, wyjmujesz z szafy, rzucasz na stół i mówisz: leżeć I jest pięknie :szydera:

Mam taki jeden...bomba jest :oklaski: Zdjęcia nie wstawię, bo poszedł do renowacji....ma już latek tyle ile Białoruś :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Ścieżka będzie z podkładów kolejowych :d ale stoł i taboreciki z tych plastrów , też fajnie by wyglądały :love:

A skąd podkłady kolejowe? :szok: Masz znajomości? :donos: Jak chciałam skarpę wzmocnić, to szukałam po całej Polsce i nie dostałam :smutek: Musiałam na sucho budować murki oporowe z granitu :oops: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A skąd podkłady kolejowe? :szok: Masz znajomości? :donos: Jak chciałam skarpę wzmocnić, to szukałam po całej Polsce i nie dostałam :smutek: Musiałam na sucho budować murki oporowe z granitu :oops: 

Mam znajomego , który trzyma takie w stodole i juz chciał je ciąć na opał , ale w porę się dowiedziałam i robimy wymianę na drzewo opałowe :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja pójdę krok dalej...nie chwal się nie chwal @Maria Jolanta, tylko rób, a ja podam rozmiar okien i zamawiam komplet do kuchni i jadalni, łazienki, garderoby, 4 podwójne okna do sypialni i ewentualnie na 4 okna do salonu :czytaj: Wystarczy czasu na kolejnym zleceniu? :haha:

No teraz to zaszalałaś przecież @Maria Jolanta życia nie wystarczy,żeby te Twoje okna przyozdobić :grzmotnąć::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mam taki jeden...bomba jest :oklaski: Zdjęcia nie wstawię, bo poszedł do renowacji....ma już latek tyle ile Białoruś :haha:

Mam akurat jakieś zdjęcie  z tych nici z Białorusi. Grubo wygląda i bogato. Tak jak ja :szydera:

Foto z tabletu 2248.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...