Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff....od tego szybkiego tempa puls mi skoczył, adrenalina uszami wypływa...a tu Małżonek kubeł wody na łeb i do spania szykować się każe :smutek: Że niby jutro trochę do roboty mamy....Zatem, kochani moi, tęsknić będę okrutnie, żal serce ściska, ale żegnam się dzisiaj z Wami :cmok:5a5921f4ec80b_dobranocksiyc.jpg.7b48508dde2c776a600ce07a2704c9bf.jpg mówię i słodkich snów życzę :1007_hearts: Do jutra :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już żegnam się w pierwszej kolejności z Koziorożcem, teraz z resztą chałastry :cmok:. Miłego wieczoru życzę w obecnym towarzystwie. PoP dzisiaj ma Reisen fieber, więc spadam. Noc będzie ganiana . Schowałam jego ciuchy, mam nadzieję, że nie wystroi się w moje celem ucieczki do nocnego marketu po mydło :cześć:

koziorożec.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ufff....od tego szybkiego tempa puls mi skoczył, adrenalina uszami wypływa...a tu Małżonek kubeł wody na łeb i do spania szykować się każe :smutek: Że niby jutro trochę do roboty mamy....Zatem, kochani moi, tęsknić będę okrutnie, żal serce ściska, ale żegnam się dzisiaj z Wami :cmok:5a5921f4ec80b_dobranocksiyc.jpg.7b48508dde2c776a600ce07a2704c9bf.jpg mówię i słodkich snów życzę :1007_hearts: Do jutra :cześć:

Tylko , żeby nie zapomniał , że masz dzisiaj Święto :love: Jakby co , to niech do nas napisze a my go poinstruujemy :dobrze: Słodkich i owocnych snów :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Ja już żegnam się w pierwszej kolejności z Koziorożcem, teraz z resztą chałastry :cmok:. Miłego wieczoru życzę w obecnym towarzystwie. PoP dzisiaj ma Reisen fieber, więc spadam. Noc będzie ganiana . Schowałam jego ciuchy, mam nadzieję, że nie wystroi się w moje celem ucieczki do nocnego marketu po mydło :cześć:

koziorożec.gif

Dasz radę,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Zauważyłaś ,że my często piszemy to samo w jednym czasie ? :love:

:love: zauważyłam cokolwiek miało by to znaczyć.Tak się zagadałam z Wami,że o bożym świecie zapomniałam ale rosołek mi się przypomniał i trochę posiorbałam .Dobranoc kochani z przyjemnościa się dzisiaj kładę spać bo sny na pewno będę miała ciekawe a moze i .........kolorowe :$:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...