Skocz do zawartości

Forumowy flirt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Barbara48 napisał:

zwiewna sukienka i te piękne chabry w łanach złotej pszenicy i. ..

Basiu! Już napisałaś! I pięknie!:cmok:

To są po prostu tylko miłe słowa poklejone przecinkami i kropkami.

One siedzą w nas i chcą wyjść z cienia zewnętrzności!

Proste słowo ma większą wartość niż cała, bzdurna pisanina!

Uwolnij to, o czym pięknie myślisz!

Zobacz dwa słowa: sukienka i pszenica jak wiele malują!

A ze mnie poeta jak z koziej dupy trąbka!

Ale miło. :hura::cmok::hura:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Joy napisał:

fajnie Ci w tej błękitnej koszulce

Wiedziałem, że będziesz na kawie przy sąsiednim stoliku.

Czytając wątek modowy poznałem Twój gust.

Ten błękit miał właśnie zwrócić Twoją uwagę.

Jedno Twoje słodkie i przelotne spojrzenie, i prosiłem niebiosa abyś o tym wspomniała.

Jestem przeszczęśliwy!!! I cały w skowronkach!!!

:tak2::cmok::tak2:

Gdybyś mówiła, że lubisz róż i koronki koniakowskie, to też bym w tym dumnie paradował!

:hura::szydera::hura:

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LACH napisał:

Rozkosznie by było na Twojej poduszce zostawić swój zapach, byś wiedziała, że czule i delikatnie tuliłem Cię w moich ramionach, podróżowałem dłonią po Twoich jedwabnych kosmykach i rozkoszowałem się gorącem Twych ust.
I nie budząc Ciebie, pozostawić rano liścik na stoliku z kawą,
 z życzeniami
miłego dnia

:cmok:

Po przebudzeniu ujrzałam na stoliku w wazonie  bukiecik kwiatów,które Ty zerwałeś właśnie dla mnie jakby w podziękowaniu  za te wszystkie chwile cudownych uniesień obok leżał liścik zaadresowany do mnie, długo trzymałam go w dłoni zastanawiając jaki sekret kryje ? co mi napisałeś ?Nawet banalne miłego dnia zabrzmiało jak byś chciał mi powiedzieć jesteś.................:cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, LACH napisał:

 

Gdybyś mówiła, że lubisz róż i koronki koniakowskie, to też bym w tym dumnie paradował!

:hura::szydera::hura:

O ,cho cho :o Nasz kolega mało,że romantyk to do tego szarmancki jak mało kto :) Takie dwa w jednym:haha:.

Ty wiesz co się stanie jak się wieść o tym rozniesie?Na Twoim miejscu już bym sobie szykowała miejsce do ukrycia się :szydera:,toż nie opędzisz się człowieku od nas (kobiet) :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Joy napisał:

O ,cho cho :o Nasz kolega mało,że romantyk to do tego szarmancki jak mało kto :) Takie dwa w jednym:haha:.

Ty wiesz co się stanie jak się wieść o tym rozniesie?Na Twoim miejscu już bym sobie szykowała miejsce do ukrycia się :szydera:,toż nie opędzisz się człowieku od nas (kobiet) :tak2:

Dlatego on nigdy nie zdradza gdzie obecnie przebywa ;).No ale ten post z liścikiem aż mi dech zaparło po przeczytaniu toć to wyższa szkoła jazdy tfu  flirtowania :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, INEZ napisał:

Dlatego on nigdy nie zdradza gdzie obecnie przebywa ;).No ale ten post z liścikiem aż mi dech zaparło po przeczytaniu toć to wyższa szkoła jazdy tfu  flirtowania :oklaski:

A tak się maskował :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona godzina.:tak2:.

Opędzić, to w bujnych czasach nie mogłem się od szpulasów. Za butelkę "Reginy Okęcie", tudzież Kruszona, pisałem im listy miłosne do ich dziewczyn, obecnych małżonek. One przechowują je w jakichś tam bursztynowych szkatułkach jak jakieś relikwie. Popełniłem wielokrotną recydywę! Ale warto było! Kochają się i szanują.  A po "Reginie" jaka wena była na plaży w Łebie! A jakie laski!(najpiękniejsze z Bolesławca!!!) I wydmy(Oliwka! buziaki), mamioty na Interkampie a tańce w Seegerdachu i Białych Brzozach.Teraz dobrze się zkampiłem i nie bojam. Wystarczy nie klikać w forum. To tylko wirtual!  Kocham real!!! Widzę już kolegów na horyzoncie! Dużo przyjemności i radości! Piszcie! Serduszka czekają!
Pogody Wam i sobie na urlopie życzę! Kocham Was Wszystkich!!!  ZDRÓW!!!

:hura::szydera::hura:

(:cmok:)"

I eri beri pompki...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Wczoraj siedząc na tarasie myślałam o Tobie .Lubię jak podwijasz sobie rękawy od koszuli zerkając na mnie figlarnie .Nie tylko męskie dłonie mają w sobie coś pociągającego .Dlaczego to robisz? wiesz ,że to lubię......:$:cmok:

W tak cudownych okolicznościach przyrody, nad pobliskim jeziorkiem, musiałem przysiąść na uroczej ławeczce i dopisać ciąg dalszy.

     ♡     ♡     ♡

Byłem tak pochłonięty filetowaniem turbota na pyszną marynatę, że nie zdawałem sobie sprawy, że kąpiesz swoje półnagie ciało w rozproszonym świetle gorącego przedpołudnia. Przesłaniał Cię śliczny powojnik, dlatego nie dostrzegłem Kwiatu wśród kwiatów. Twoje pełne piersi zakrywały kielichy z brzęczącymi trzmielami. Gdybym tylko odwrócił wzrok od krwawego zajęcia, to w marzeniach stałbym się tym owadem, który przelatując nieopodal Twoich sutków, rezonuje je delikatnym podmuchem do perłowego dreszczyku.
Za dwie doby zrewanżuję Ci się za to doskonale soczystym, białym i delikatnym kąskiem tej płaszczki. Małymi skrawkami będziemy się rozkoszowali, muskając nimi nasze usta aż po świt.

 

:cmok::cmok::cmok:

:hura:

20180720_145255.png

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LACH napisał:

W tak cudownych okolicznościach przyrody, nad pobliskim jeziorkiem, musiałem przysiąść na uroczej ławeczce i dopisać ciąg dalszy.

     ♡     ♡     ♡

Byłem tak pochłonięty filetowaniem turbota na pyszną marynatę, że nie zdawałem sobie sprawy, że kąpiesz swoje półnagie ciało w rozproszonym świetle gorącego przedpołudnia. Przesłaniał Cię śliczny powojnik, dlatego nie dostrzegłem Kwiatu wśród kwiatów. Twoje pełne piersi zakrywały kielichy z brzęczącymi trzmielami. Gdybym tylko odwrócił wzrok od krwawego zajęcia, to w marzeniach stałbym się tym owadem, który przelatując nieopodal Twoich sutków, rezonuje je delikatnym podmuchem do perłowego dreszczyku.
Za dwie doby zrewanżuję Ci się za to doskonale soczystym, białym i delikatnym kąskiem tej płaszczki. Małymi skrawkami będziemy się rozkoszowali, muskając nimi nasze usta aż po świt.

 

:cmok::cmok::cmok:

:hura:

Robaczku mój miły tak się rozmarzyłam,że zaraz pobiegnę na taras i ze kieliszeczkiem wina będę czekała ....może jak zwykle zgrabnie wślizgniesz się za dekolt mojej sukienki i języczkiem  będziesz muskał delikatnie moje piersi a potem ,potem  spijał nektar z moich ust :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Robaczku mój miły tak 

Pędziłem z wiatrem kuknąć, czy Ci się podobało! :hura:

Ja bym tak wytarmosił i skotłował, że szok!!!(tak się u nas mówi):szydera:

Rozmarzam się razem z Tobą  ;):haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...