Skocz do zawartości

Forumowy flirt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, violka napisał:

Nie znasz zawiłości miłosnych :haha: Dziewczyny  lub dziewczyna dubluje konta dla innego kolegi / po którym został tylko kurz / . Inny kolega robi za wabik . Były kolega dubluje konto , pewnie po to  aby poromansować z obecnym kolegą aby wzbudzić zazdrość zdublowanej koleżanki . :szydera:

Ps . To są tylko moje przemyślenia więc proszę nie brać na poważnie tego co klepię , ponieważ jestem tylko niedoskonałym człowiekiem i mogę się mylić . Ale tak po cichutku dodam tylko , że mylę się rzadko :haha:

To ja zmykam cichutko, nie dla mnie takie sytuacje, pa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Barbara48 napisał:

Ja to już nikomu nie wierzę :szok:

Chciałam wczoraj zacytować słowa moderatora ,które skierował do Wszystkich  a w szczególności do pewnej grupy osób biorących udział w dyskusji w pewnym temacie jakiś czas temu ale temat jest zamknięty i nie potrafiłam tego zrobić.Jeżeli będziesz miała chwilę czasu to przeczytaj sobie co wtedy napisał moderator .Znajdziesz to w zawartości jego profilu na stronie 9 wypowiedz z 23 stycznia wyróżniona bo miała chyba 10 lajków .Mam nadzieję ,że to pozwoli Ci lepiej ocenić sytuację i tamtą i obecną na forum :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, INEZ napisał:

Chciałam wczoraj zacytować słowa moderatora ,które skierował do Wszystkich  a w szczególności do pewnej grupy osób biorących udział w dyskusji w pewnym temacie jakiś czas temu ale temat jest zamknięty i nie potrafiłam tego zrobić.Jeżeli będziesz miała chwilę czasu to przeczytaj sobie co wtedy napisał moderator .Znajdziesz to w zawartości jego profilu na stronie 9 wypowiedz z 23 stycznia wyróżniona bo miała chyba 10 lajków .Mam nadzieję ,że to pozwoli Ci lepiej ocenić sytuację i tamtą i obecną na forum :)

Chyba nie bardzo chcę wiedzieć. 

Ja żyję swoim życiem i osób mi bliskich lub bliskich znajomych, ploty mnie nigdy nie interesowały i niech tak zostanie , pozdrawiam @INEZ.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LACH napisał:

I dalej już łacha nie ma co ciągnąć. Ciach bajera!:tak2:

Dzisiaj rozkoszowałam się zapachem świeżo skoszonej trawy jej żdżbła zaplątały się w moje włosy czułam dotyk Twoich dłoni jak delikatnie wyjmujesz je z moich pachnących latem włosów .Cudnie ,cudnie :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałam dziwny sen .Przebudziłam się cała dygocząc a po policzkach spływały mi łzy, były tak gorące ,że wydawało mi się ,że boleśnie wbijają się w moją twarz .Jak zwykle spokój i ukojenie znalazłam   w Jego objęciach  .Nawet nie wiem kiedy zasnęłam ale wiem ,że chciała bym mieć przy sobie  na zawsze Tą moją oazę bezpieczeństwa .......:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne słowa @INEZ....

"Marzenia się snują jak mary ....tak cicho , samotnie i źle ....

chciałabym przy dźwiękach gitary ...o tobie pomarzyć we śnie ....

Marzyłabym nieraz o innym ...lecz postać twą widzę przez mgłę ....

Tak cicho melodia ta płynie ...bez celu ...bez sensu ....tak źle ...

Wiatr cicho ją niesie po fali ....tak cicho ją niesie i drży ....

Ktoś woła me imię w oddali .....zew morza ....a może to tyyyy....:haha:Jeszcze z moją pamięcią nie najgorzej ...przypomniałam sobie dalej .....

" A kiedy już będziesz samotny ....z oddali usłyszysz mój głos ....

Pamiętaj , że ciebie kochałam .....lecz z tobą rozłączył mnie los "

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Piękne słowa @INEZ....

"Marzenia się snują jak mary ....tak cicho , samotnie i źle ....

chciałabym przy dźwiękach gitary ...o tobie pomarzyć we śnie ....

Marzyłabym nieraz o innym ...lecz postać twą widzę przez mgłę ....

Tak cicho melodia ta płynie ...bez celu ...bez sensu ....tak źle ...

Wiatr cicho ją niesie po fali ....tak cicho ją niesie i drży ....

Ktoś woła me imię w oddali .....zew morza ....a może to tyyyy....:haha:

No no masz talent a ja już myślałam ........,że ty taka mało romantyczna jesteś taka przyziemna nic a nic  górnolotności w Tobie nie ma a tu miłe zaskoczenie tak z rańca :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

No no masz talent a ja już myślałam ........,że ty taka mało romantyczna jesteś taka przyziemna nic a nic  górnolotności w Tobie nie ma a tu miłe zaskoczenie tak z rańca :haha:

Zmienna jestem ....ze skrajności w skrajność ....Raz zaśmiewam się do łez ...za moment potrafię zamknąć się w swojej skorupie i ...zalewać się łzami ...ale nie tymi ze śmiechu ....No taka jestem i już ...trochę ( więcej ) wariatka ....trochę romantyczka .....a po drodze jeszcze choleryczka ...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zmienna jestem ....ze skrajności w skrajność ....Raz zaśmiewam się do łez ...za moment potrafię zamknąć się w swojej skorupie i ...zalewać się łzami ...ale nie tymi ze śmiechu ....No taka jestem i już ...trochę ( więcej ) wariatka ....trochę romantyczka .....a po drodze jeszcze choleryczka ...;)

:szok: no z tej strony to ja Ciebie nie znałam ale może kiedyś ?Na mapę opiekunów zerknęłam no i znów szczęście się do mnie uśmiechnęło w pobliży kilka ników opiekunów dostrzegłam i w gąszczu Tych na razie nie wiele mówiących mi ników   @Baśka powtarzająca się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...