Skocz do zawartości

Badanie na temat opieki


Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, LACH napisał:

Jak sobie tam Pani życzy.:hura::tak2::hura:

W/w czynność wykonuję perfekcyjnie ...wręcz ...ale dyplom przydałby się jakiś ...Zawsze to papier ... . Do czegoś przydać się powinien ...papier .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

W/w czynność wykonuję perfekcyjnie ...wręcz ...ale dyplom przydałby się jakiś ...Zawsze to papier ... . Do czegoś przydać się powinien ...papier .

Papier przydatny jest również przy ważnej czynności dnia codziennego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

W/w czynność wykonuję perfekcyjnie ...wręcz ...ale dyplom przydałby się jakiś ...Zawsze to papier ... . Do czegoś przydać się powinien ...papier .

Ja tak tylko z dobrego serduszka.

Listy kandydatów są otwarte!

:tak2::hura::tak2:

Ja chciał bym mieć nad sobą Taką Szefową!@!

:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LACH napisał:

Ja tak tylko z dobrego serduszka.

Listy kandydatów są otwarte!

:tak2::hura::tak2:

Ja chciał bym mieć nad sobą Taką Szefową!@!

:hura:

O żeszszszsz....propozycja nie do odrzucenia...:oklaski: @Baśka powtarzająca się....agencję zakładaj...nieważne jaką...zakładaj...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Ale Kraina Dreszczowców, tfu....Deszczowców  jest....:haha:  A ty to specjalistka od Zielonej Pietruszki przecież jesteś....:szydera:

no wlasnie..ja bartolini mamma mia herbu zielona itd...

jak dzionek mija...mi tu spokojnie nad wyraz...czekamy na szefa ..powinien zaraz wejsc do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...