Skocz do zawartości

minivan


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, geronimo napisał:

Mirek to co piszesz są wiadamości zasłyszane, trzeba usiąść za kółkiem LR, trochę pojeździć.

BMW wstawilo tam silnik na ropę nic więcej nie zmieniło, fakt dobry silnik.Co do komfortu to tak jak w każdym aucie średniej klasy, oczywiście nie jest to limuzyna.Zawieszenie i przeguby nie do zdarcia, buda nie rdzewieje.Jeśli chodzi o sprzęgło wisko, to nie jest tak tragicznie, kwestia tylko umiejętności jazdy z takim sprzęgłem.Jeśli nawet pójdzie to nie problem ,ściągasz dajesz do regeneracji. W tym czasie jeździsz dalej na przednim napędzie, a koszt regeneracji to 600-800zł. Jedyne co musisz robić to dbać o wymianę płynów, we wszystkim na czas wymieniać olej.

Każde auto mozna zakatować bez względu na markę.:d

Nie atakuję marki Land Rover.To są opinie uzytkowników.Sam nigdy nie miałem tego samochodu chociaż przymierzałem się do kupna Land Rovera Range Rovera.Auto mi sie podoba,zewnetrznie.Czytając jednak opinie właścicieli tych aut odpuściłem sobie zakup.Może kiedyś wrócę do tej myśli.Może też oswoję się z ceną tego auta :d było nie było za czterolatka z jakimś tam wyposażeniem trzeba dać 100000 zł.Motoryzacja,technologie cały czas idą do przodu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Nie atakuję marki Land Rover.To są opinie uzytkowników.Sam nigdy nie miałem tego samochodu chociaż przymierzałem się do kupna Land Rovera Range Rovera.Auto mi sie podoba,zewnetrznie.Czytając jednak opinie właścicieli tych aut odpuściłem sobie zakup.Może kiedyś wrócę do tej myśli.Może też oswoję się z ceną tego auta :d było nie było za czterolatka z jakimś tam wyposażeniem trzeba dać 100000 zł.Motoryzacja,technologie cały czas idą do przodu.

Mirek jak będziesz miał okazje gdzieś to się przymierz, warto a opinie pisane przez użytkowników w dużej mierze są przesadzone.Ja mam wersję eropejską ale na rynku jest 80% przekładek i w większości z nimi są kłopoty.

Kiedy przyprowadziłem swojego syn /fan BMW/ zrobił przymiarkę i zakochał się w LR, po upływie tygodnia stał się posiadaczem LR, w tej chwili nawet nie myśli o zmianie na BMW. Teraz mamy w rodzinie 2 sztuki, różnią się tylko kolorem, mój jest czarny a jego ciemno niebieski metalik.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Mirek jak będziesz miał okazje gdzieś to się przymierz, warto a opinie pisane przez użytkowników w dużej mierze są przesadzone.Ja mam wersję eropejską ale na rynku jest 80% przekładek i w większości z nimi są kłopoty.

Kiedy przyprowadziłem swojego syn /fan BMW/ zrobił przymiarkę i zakochał się w LR, po upływie tygodnia stał się posiadaczem LR, w tej chwili nawet nie myśli o zmianie na BMW. Teraz mamy w rodzinie 2 sztuki, różnią się tylko kolorem, mój jest czarny a jego ciemno niebieski metalik.:d

Ok. Zaczynam zbierać kasę :szydera: Te modele co mi się podobają i z takim wyposażeniem jak ja chcę to już kasa:d

851490665_12_1080x720_20-td4-180km-nowe-

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Ok. Zaczynam zbierać kasę :szydera: Te modele co mi się podobają i z takim wyposażeniem jak ja chcę to już kasa:d

851490665_12_1080x720_20-td4-180km-nowe-

To jest wersja sport, super auto,Sąsiad na szteli ma takie tylko czerwone, ponoć czerwone jest szybsze,heheheh:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Land Roverach zejdziemy troszkę na ziemie i wspomnę o vanie czesto widywanym na naszych drogach.

Autem tym jest VW Sharan.Duży siedmiomiejscowy van (segment K) produkowany od 1995 roku. Pierwsza generacja Sharana powstała we współpracy z Fordem. Jej owocem był nie tylko van Volkswagena, ale i bliźniacze: Ford Galaxy oraz Seat Alhambra. W 2000 i 2004 roku model został poddany najpierw większej, a potem drobnej modernizacji. Od 2010 roku w sprzedaży znajduje się druga generacja auta. Jego bliźniaczym modelem nadal jest Seat Alhambra, natomiast nie ma już żadnych związków z Fordem Galaxy. Nazwa Sharan pochodzi z języka perskiego i oznacza "króla", a także wiatr pustynny.

0003EHF4ITNS3YMA-C116-F4.jpg

Moim zdaniem dopiero od 2010 r auto zaczeło nabierać wygladu i stało się bardziej przyjazne dla użytkownika.Wcześniejsze modele to praktycznie VW Transporter z siedzeniami.Ta sama deska rozdzielcza co w dostawczaku,te same rozwiązania i brak udogodnień (schowki,podłokietniki,półki na napoje itp) typowych dla minivanów.Po 2010 ktoś w VW zauwarzył że to ma być van a nie półciężarówka i zaczyna powstawać model Sharan II 

volkswagen-sharan-ii.jpg

Wnętrze zaczyna nabierać wygladu

volkswagen-sharan-20-tdi-5f61c34,910,500

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.03.2018 at 09:57, ORIM napisał:

Ok. Zaczynam zbierać kasę :szydera: Te modele co mi się podobają i z takim wyposażeniem jak ja chcę to już kasa:d

851490665_12_1080x720_20-td4-180km-nowe-

A ja takim wypasionym jezdzilam ,,skóry jasne,,jeszcze pachniał salonem,,wersja chyba z najdroższych,,,ma moja siostrzenica ale nie w Polsce,,,a ta ma dopiero wymagania,,,ale podoba mi się też to autko,,,,też mam kupę fotek z tym autem,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

A ja takim wypasionym jezdzilam ,,skóry jasne,,jeszcze pachniał salonem,,wersja chyba z najdroższych,,,ma moja siostrzenica ale nie w Polsce,,,a ta ma dopiero wymagania,,,ale podoba mi się też to autko,,,,też mam kupę fotek z tym autem,,,,

Auto juz widzieliśmy teraz kolej na Ciebie :szydera: Może byc na tle auta :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamborghini to dopiero katastrofa auto,,wsiadlam do niego ,,nisko i mi już za nisko,,ale wysiąsc z niego nie mogłam:hura: nie jestem za takimi nisko przyziemnymi ,,,że drogie i sportowe to mnie nie rusza ,,auto dla szpanu dla wariatów, kupili to auto też w mojej rodzinie z salonu,,ale czym się zachwycać? mnie musieli wyciągać z niego ,,a może tak dupce pasowało,,że udała ,że nie może się podnieśc :hura:

huracan-coupe-facebook-og.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.c91f48034753ee8b8b1f4310707d9a6b.pngMnie kiedyś na szteli rodzina uszczęśliwiła takim "helikopterem". Uruchomić jakoś uruchomiłam,ale wyłączyć już nie umiałam. Siedziałam dobrych kilka minut,zanim wreszcie znalazła guzik "stop". Nie powiem,komfort jazdy super,ale wszystko zautomatyzowane,absolutnie nie dla mnie takie cuś.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

image.png.c91f48034753ee8b8b1f4310707d9a6b.pngMnie kiedyś na szteli rodzina uszczęśliwiła takim "helikopterem". Uruchomić jakoś uruchomiłam,ale wyłączyć już nie umiałam. Siedziałam dobrych kilka minut,zanim wreszcie znalazła guzik "stop". Nie powiem,komfort jazdy super,ale wszystko zautomatyzowane,absolutnie nie dla mnie takie cuś.

Dobry wybór,ale to raczej SUV a nie minivan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Citroen C4 Picasso

citroen-c4-picasso-2007--27e46df.jpg

citroen-c4-picasso-2007--7c82ff2.jpg

W latach 2006–2013 produkowano Citroëna C4 Picasso oraz jego większą wersję C4 Grand Picasso. Był to następca dość kontrowersyjnego modelu Xsara Picasso, który wbrew pozorom jest samochodem wartym uwagi. My jednak skupiamy się na młodszych autach, przede wszystkim bezpieczniejszych, a C4 Picasso zdobył w testach zderzeniowych Euro NCAP komplet pięciu gwiazdek. Wnętrze jest przestronne i funkcjonalne, a choć nie mniej kontrowersyjne niż Xsary Picasso, to jednak przyjemniej wykonane. C4 Picasso jest samochodem 5-osobowym, ale wersja Grand już 7-osobowym – tę warto rozważyć. Można spróbować zamontować trzy foteliki w drugim rzędzie dzięki trzem niezależnym fotelom, ale lepszym rozwiązaniem będzie jednak wersja Grand. Tym bardziej, że ceny są porównywalne, ponieważ Grand zadebiutował nieco wcześniej. Jego bagażnik w konfiguracji ze wszystkimi fotelami mieści 210 litrów, natomiast z dwoma rzędami aż 560 litrów.

Auto uważane,i nie bez powodu za dość awaryjne.Zwłaszcza elektryka.Do wad zaliczyć należy również skrzynię biegów i koszty utrzymania.Posiada również wiele zalet np.dobra widoczność,dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów,dobre grzanie i wentylacja.Auto estetyczne w środku.

0001R8QLSUY9GI6E-C116.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojezus :d ja wiem, że to Twój konik, ale ......ja musze za chwile auto zmienić , a tu dienieg niet :d:d:d Szczujesz i szczujesz jak ta szczeżuja :d:d:d Tez by mi się minivanek przydał, bo ja z De wożę wszystko :d:d:d 

Aktualnie mam stolik kawowy, zegar secesyjny i mnóstwo słodkiego dobra, oraz innego :d znowu jak rumun, nie obrażając Runumów :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dodzisława napisał:

Ojezus :d ja wiem, że to Twój konik, ale ......ja musze za chwile auto zmienić , a tu dienieg niet :d:d:d Szczujesz i szczujesz jak ta szczeżuja :d:d:d Tez by mi się minivanek przydał, bo ja z De wożę wszystko :d:d:d 

Aktualnie mam stolik kawowy, zegar secesyjny i mnóstwo słodkiego dobra, oraz innego :d znowu jak rumun, nie obrażając Runumów :D.

IMG_8289.jpg

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dodzisława napisał:

Ić , bo jak walnę z bekhenda :d:d:d:d to się na Syrene 103 przesiądziesz  :d:d:d:d:d 

Wiem,że dobrze mi życzysz.To projekt nowej syreny sport 

z13760655IE,Nowa-Syrena-Sport.jpg

oraz w wersji limuzyna 

z13760783Q,New-Warsaw.jpg

Edytowane przez ORIM
dodanie zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

No sliczniutka, ale .....gdzie pomieścic te wszystkie dobra? Muszę się mojej Ewki zapytac. Ona to profesorka. Kosiarkę rowerem z Aldiego wiozła :D:D : D:D :d:d:d 

Powyżej dodałem zdjecie w wersji limuzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

Powyżej dodałem zdjecie w wersji limuzyna

Limuzyną to ja jechać będę, jak juz mi sie Dodzisław oświadczy :d Póki co , to ja robocze auto nowe potrzebuje, bo mi sie Izunia już sterała zyciem :d:d : D:D  A swiatła w bagazniku jak nie było tak nie ma :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...