Skocz do zawartości

Kontrola przewoźnika przez US


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Filozofka napisał:

@adamos60 pisząc najłagodniej nie jestem zwolenniczką obecnej władzy, ale co dziwnego jest w egzekwowaniu prawa? To znaczy mają być kary, mają być zakazy i nakazy, ale nikt nie ma prawa ich egzekwować? To tak jak słyszę rozmowy kierowców o fotoradarach. Przecież one nie zmieniają prawa one jedynie weryfikują czy się do niego stosujemy. A tu już obelgi że rząd zarabia na biednych kierowcach. Jest przepis to musimy być gotowi że w każdej chwili ktoś powie sprawdzam. Moi znajomi mający własne działalności sami przyznają, że teraz już nie będą kręcić wałeczków, bo się boją. i dobrze bo my Polacy to tylko kręcimy i myślimy jak obejść przepisy co same odczuwamy w naszych agencjach, które co chwile coś omijają i potem mamy 4 umowy, 4 przelewy itd. Kiedyś masa powiedział, że dla mafii najgorszy czas to rządy Pisu. Coś w tym jest.

kochana przeczytaj moje wczesniejsze  komentarze,czy jestem za bałaganem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 15.06.2018 at 12:08, foczka63 napisał:

Swego czasu  zaliczyłam przesłuchanie w CBA.....w związku z defraudacją unijnej kasy przez firmę szkoleniową i potem sprawę w sądzie:( Nie ma to tamto "Wielki Brat " czuwa,ha ha ha 

no obecny przy korycie pis nie bedzie mial czego defraudowac bo jak jeszcze troche podzialaja nie bedzie ani kasy ani unii...niechwale poprzednikow ale obecnie....strach sie bac...beda liczyc ile listwo papieru toaletowego bede uzywac do podcierania dooooopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 15.06.2018 at 20:06, hawana napisał:

Dokladnie . Najpierw nich kazdy sprzata u siebie.

no czyli jarek powinien zajac sie kompetencjami kierowcow...nagminne rozbijanie aut rzadowych na dodatek nieubezpieczonych...to pieniadze z naszych kieszeni...a "ostatni sprawiedliwy" i prawa reka jaroslawa  w tym rzadzie zamiast toczyc debaty odnosnie kto na ile itd...niech sie skupi na rozliczeniu wydatkwo obecnej partii czy aby zgodnie itd...obojetnie jaka partia jest u wladzy...wszystkie sa po jednym burku...hasla wyborcze to sciema byla i tyle...kupili ludzie bo dali kase ..cos czego PO nie zrobilo a teraz ...bedzie jak zwykle...nowak zaplaci bo wedlug ichniego prawa bedzie musial...zaznaczam, ze nie popieram kombinowania ale skoro pluje sie na wszystkich w europie dookola i zadza kasy nie dajc nic w zamian...to chyba czas juz faktycznie na jakas zmiane...tylko problem sie pojawia....czy aby napewno mamy alternatywe???

czyli  staram spac snem spokojnym.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Filozofka napisał:

@adamos60 pisząc najłagodniej nie jestem zwolenniczką obecnej władzy, ale co dziwnego jest w egzekwowaniu prawa? To znaczy mają być kary, mają być zakazy i nakazy, ale nikt nie ma prawa ich egzekwować? To tak jak słyszę rozmowy kierowców o fotoradarach. Przecież one nie zmieniają prawa one jedynie weryfikują czy się do niego stosujemy. A tu już obelgi że rząd zarabia na biednych kierowcach. Jest przepis to musimy być gotowi że w każdej chwili ktoś powie sprawdzam. Moi znajomi mający własne działalności sami przyznają, że teraz już nie będą kręcić wałeczków, bo się boją. i dobrze bo my Polacy to tylko kręcimy i myślimy jak obejść przepisy co same odczuwamy w naszych agencjach, które co chwile coś omijają i potem mamy 4 umowy, 4 przelewy itd. Kiedyś masa powiedział, że dla mafii najgorszy czas to rządy Pisu. Coś w tym jest.

wydaje mi sie  ze wlasnie teraz bezlad, zamet itd to idelane warunki dola mafii...to dziala niemalze jak prohibicja..im wiecej zakazow tym bardziej rozwija sie interes pod stolem..no ale ja nie specjalista...jazda na gape przyprawia o mdlosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, adamos60 napisał:

kochana przeczytaj moje wczesniejsze  komentarze,czy jestem za bałaganem?

jeszcze dodam --PiS dobrze zaczął  a jak skonczy zobaczymy...założenia Lenina też były dobre,ale nie z tymi ludzmi,dlaczego? to oczywiste!dużo pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś wątek polityczny...Modusiu??Bo tu się jakby bajzelek robi:(

Ale zeby nie było ,zgadzam się z kolegą Adamosem w 200% i czekam końca tych nierządów.

Edytowane przez foczka63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...