Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Na poważnie, to możemy koronkę koniakowską pokontemplować...podziergać...byle nie z moheru :haha: 

A ja zrobię jak w rebusie i z odetnę z koronki koniakowskiej koronek i owska i zostaje koniak :haha:. I to mogę pokontemplować. Zwłaszcza, że koniaku nigdy nie próbowałam.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem :cześć3:

 

Dziś wiosenne mycie okien w wintergartenie. Pdp myślał, że ze względu na wirusa, firma nie dojedzie. Zadzwonił wczoraj, by dopytać i a'kuku- przyjadą.

Pierwszy raz(! )nie było przygotowane na dwa tygodnie wcześniej i paniki dostał. No, bo jak to? Już jutro przyjdą, a tu fotele (6 sztuk), stolik i cztery kwiaty trzeba wynieść!!! "Kopfschmerza" dostał i dziś "zaspał". Już przed 8 byli, a on jeszcze na dół nie zszedł. I nie mógł ich poinstruować, co i jak (chłopcy od lat ci sami).No, straszne!

 

 

 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Wstałam bladym świtem, podróż do Częstochowy odbyłam (nie w roli pątniczki) w roli pilota. Odstawiliśmy teściową do szpitala na badania i założenie wkłucia centralnego pod chemię. Procedura i sceneria jak w filmach katastroficznych, ale dla medyczek pracujących ma to też dobre strony, nie trza gęby malować . A poza tym," to jakiś horror - powiedział Stephen King wyłączając telewizor. . Po trasie spokojnie, żadnej policji ani WOT w zasięgu wzroku, także na razie na" obronę Częstochowy "się nie zanosi. :d, ale praw człowieka z pewnością. 

Cierpliwości Mordecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Moja pop dostarcza nam mase emocji, tak,ze potem pol nocy i ja i corka z zieciem nie moga spac,

WCzoraj Pflege przybylo o 21,30 ,znow jakas nowa twarz

, wiec babka oznajmila, ze ma ja przebrac, a potem sama ,,pojdzie,,do lozka:przekleństwa:

Oczywiscie zaprotestowalam, babka swoje ja swoje,  pflege stoi i nie wie co robic,

POszlam po corke,ziec tez sie zjawil.

Nakazal babce isc do lozka,i ta jak trusia nie protestowala,

Boszsz,co pare dni taka jazda,!

Babka nie daje za wygrana,

ale,,,

dzis juz cos wspomniala o wlaczeniu tv ,ktory ma w sypialni....

Nareszcie, powoli dojrzewa,

 

Nadal nie ma sluchawek,wiec moze byc trudno.

Jak wiekszosc starych ludzi oglada tv glosno :((((

A miedzy jej drzwiami a moimi jest odleglosc 2 metrow.

No coz,

Bede molestowac corke o nabycie tych cholernych sluchawek,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

No i... uj strzelił w bombki! Właśnie Stary Ukochany pojechał po mamę, nie będzie dzisiaj przyjęcia na oddział, anestezjolog nie dotarł, nie wiadomo z jakiej przyczyny. Proszę czekać na telefon kiedy będzie przyjęcie. Za prosto to szło

Jeśli był z Gliwic to pewnie na kwarantannie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Nie wiem skąd anestezjolog, ale szpital w Częstochowie. Jutro się spróbuję dowiedzieć co jest grane. 

A jaki to stres dla chorego człowieka , który nastawi się na coś ...a tu doopa ...poczekaj se jeszcze trochę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, awe59 napisał:

Jeżuuuu ludzieee.....odgnioty mam wszędzie od siedzenia i leżenia.....w więzieniu to chociaż na spacerniak pozwolą wyjść.....:szydera:

Ani gęby do kogo otworzyć.....ani opierniczyć za niewinność.....tragedia.....:szydera:

Wyżyj się na mnie ....nuuu dawaj :szydera:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

@Baśka powtarzająca się Baśka nie prowokuj.....:szydera:

Nie zdążyłam edytować a nie dokończyłam ....Ty mnie na ten przykład sfizdujesz i takie tam na podob a ja odważę się i ....zgłoszę , że mnie obrażasz ...dobreee ? Nie bądź wiśnia ...pozwól się naumiec :szydera:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie zdążyłam edytować a nie dokończyłam ....Ty mnie na ten przykład sfizdujesz i takie tam na podob a ja odważę się i ....zgłoszę , że mnie obrażasz ...dobreee ? Nie bądź wiśnia ...pozwól się naumiec :szydera:

 

 

Ty oczadziała czy co ? Banana dostane.....:szydera: zresztą już widzę jak lecisz na skargę....to nie Ty  

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manolo tak Cię przywołam 

Z dniami wolnymi to jest różnie . Ja mam ...raz w tygodniu od - po obsłudze obiektu na projekcie ( czyt. PDP-na na szteli ) i podaniu śniadania ...wolne do wieczora , do kolacji . 

Różnie też na sztelach przebywałam , bywało , że ponad 3 miesiące ...dochodziło do 4 miesięcy . Jeżeli masz dobre miejsce , wytrzymasz fizycznie i psychicznie to czemu nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, hawana napisał:

@Baśka powtarzająca się wołasz i wołasz i nic.

Po tych zmianach chyba jednak gorzej O.o

Może ktoś mnie wyspał ile naprawdę mam lat i mu się odwidziało pogadać  ?! Kuźwa ...podlosc ludzka nie zna granic :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może ktoś mnie wyspał ile naprawdę mam lat i mu się odwidziało pogadać  ?! Kuźwa ...podlosc ludzka nie zna granic :szydera:

Tu przerwał, lecz róg trzymał, wszystkim się zdawało, że... Baśka gra jeszcze, a to echo grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...