Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Czyżby nadal ściana w temacie neta?>:(

Prawna na luzie bierze moje potrzeby. Mam miesiąc czekać>:(, tydzień po tym  miesiącu wyjeżdżam. Może wrócę, jeśli tak to się przekonam na ile operatywna jest prawna. Wiemy, że im się nie spieszy. Bez neta można w łeb dostać

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Heidi ma polski net. A w opisie steli był stacjonarny. Tu jest problem...prawna jest beznadziejna i nic na cito nie załatwia....

Zawsze biorę sticka swojego niemieckiego jak jadę na nowe miejsce.Opis sobie a realia sobie jak widać.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

Zawsze biorę sticka swojego niemieckiego jak jadę na nowe miejsce.Opis sobie a realia sobie jak widać.

Na tej steli to problem z internetem jest od paru miesięcy. Ja miałam problem, zmienniczka nie potrzebowała, bo zepsuł jej się tablet i teraz sprawa  się ciągnie...a @Heidi cierpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się obłowiłam !

Naprzeciwko kiedyś był sklep z butami ale właścicielka zmarła i stoi od dawna pusty. Co jakiś czas na stole wystawiane są jakieś resztówki. Buty albo brzydkie a jak ładne to o kilka numerów za duże. Ale dzisiaj były rajstopy. Wzięłam wszystkie pasujące mi rozmiarem. Całe 26 sztuk. :oklaski:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Prawna na luzie bierze moje potrzeby. Mam miesiąc czekać>:(, tydzień po tym  miesiącu wyjeżdżam. Może wrócę, jeśli tak to się przekonam na ile operatywna jest prawna. Wiemy, że im się nie spieszy. Bez neta można w łeb dostać

Ciekawe czy prawna nie jest czasem spokrewniona z Panem T. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ale się obłowiłam !

Naprzeciwko kiedyś był sklep z butami ale właścicielka zmarła i stoi od dawna pusty. Co jakiś czas na stole wystawiane są jakieś resztówki. Buty albo brzydkie a jak ładne to o kilka numerów za duże. Ale dzisiaj były rajstopy. Wzięłam wszystkie pasujące mi rozmiarem. Całe 26 sztuk. :oklaski:

Rajstopy cieniuchne ?.....Jeśli tak ...wrzuć je na kilka -kilkanaście godzin do zamrażarki . Będą mocniejsze .....Kiedyś znajoma - znajomej likwidowała swoją firemkę produkującą rajstopy ....Obłowiłyśmy się w nie za psie grosze ....prawie . Co z tego ...jak po założeniu oczka jechały równo . Dopiero ta była "producentka " podpowiedziała nam , żebyśmy do zamrażarki wrzuciły , bo one zwyczajnie zleżałe były ....noo...takie jakby przeterminowane :haha:...Faktycznie później , po tym schłodzeniu były dużo mocniejsze ....Od tamtej pory ( wiele lat temu ) zawsze zakupione wrzucam do zamrażarki .... Mój man stwierdził nawet , że z trzech zamrażarkowych szuflad jedną powinnam przeznaczyć na paczuszki z rajstopami .... Wystarczyło , że wspomniałam " rajtki muszę sobie kupić " a usłyszałam " a co ....w zamrażarce tylko jakieś mięska ...rajstop brak ?":haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

:szydera:Znam ten sposób ale to w domku bo tu nie ma żadnego zamrażalnika.

No przecież teraz jak upały to i tak tutaj nie będziesz zakładać ....rajstopków ...tych . Nie dość , że w stopy by Cię grzało ...to i w raj ...parzyło ...Po stopach mogłabyś drapać się przy kimś do woli , ale ten raj ...już niekoniecznie by wypadało przy kimś drapać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktywizować Kasieńkę to ją aktywizuję. Dzisiaj obrała i pokroiła ogóreczka. Obrała trzy ziemniaczki i zapytała czy pokroić. Potwierdziłam i zajęłam się mięsem. A ona poszatkowała te ziemniaki jak ogórki. :haha:Musiałam więc usmażyć i teraz mam bęben jakbym była w ciąży. Tak się też czuję. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Ale się obłowiłam !

Naprzeciwko kiedyś był sklep z butami ale właścicielka zmarła i stoi od dawna pusty. Co jakiś czas na stole wystawiane są jakieś resztówki. Buty albo brzydkie a jak ładne to o kilka numerów za duże. Ale dzisiaj były rajstopy. Wzięłam wszystkie pasujące mi rozmiarem. Całe 26 sztuk. :oklaski:

To spora ilość.Żeby się nie zleżały i oczek nie puszczały powinnaś je w woreczek zapakować i do zamrażalnika.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość , że waruję tu dzisiaj jak pies , to jeszcze podczas pauzy przyszła siostra Anielicy i sobie nie pospałam :mur:

Zawsze jak jest coś do d....... to musi być na całego do d....... >:(

Wkurzyłam się i poszłam na zakupy , żeby się choć troszkę odstresować , no i zaszalałam :haha: Sklepów fajnych w pobliżu nie mam , więc skupiłam uwagę na regał Tchibo w Rewe . Kupiłam pieskowi mojemu najdroższemu , najsłodszemu i najcudowniejszemu :d dwie zabaweczki :love: a sobie fajną bluzkę ..... materiał taki niby sztucznawy ale zarąbiście przewiewny :oklaski:https://www.tchibo.de/offshoulder-bluse-p400118242.html

Zastawiałam się jeszcze nad tą białą https://www.tchibo.de/jerseyshirt-mit-lochstickerei-p400131594.htmlteż fajniutka , ale białych bluzek mam tyle , ze na szczęście sobie odpuściłam :haha:

Kociarom napomknę tylko , że są też fajne zabawki dla kotów i ceny dużo niższe jak w zoologicznym :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Nie dość , że waruję tu dzisiaj jak pies , to jeszcze podczas pauzy przyszła siostra Anielicy i sobie nie pospałam :mur:

Zawsze jak jest coś do d....... to musi być na całego do d....... >:(

Wkurzyłam się i poszłam na zakupy , żeby się choć troszkę odstresować , no i zaszalałam :haha: Sklepów fajnych w pobliżu nie mam , więc skupiłam uwagę na regał Tchibo w Rewe . Kupiłam pieskowi mojemu najdroższemu , najsłodszemu i najcudowniejszemu :d dwie zabaweczki :love: a sobie fajną bluzkę ..... materiał taki niby sztucznawy ale zarąbiście przewiewny :oklaski:https://www.tchibo.de/offshoulder-bluse-p400118242.html

Zastawiałam się jeszcze nad tą białą https://www.tchibo.de/jerseyshirt-mit-lochstickerei-p400131594.htmlteż fajniutka , ale białych bluzek mam tyle , ze na szczęście sobie odpuściłam :haha:

Kociarom napomknę tylko , że są też fajne zabawki dla kotów i ceny dużo niższe jak w zoologicznym :d

Niebieska mi się podoba...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...