Skocz do zawartości

Pomysły i ręczne robótki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

Ja też nie pracowalam z woskiem,,zawsze odczyscilam i malowalam farbą wodną bialą,,a potem przecierki i efekt był super:tak2:  @violka sporo rzeczy już zrobiła a trening czyni mistrza,,więc @violka ten wosk to bezbarwny ? 

Bezbarwny jest koniecznością na zakończenie , a dekoracyjny przed bezbarwnym kładziemy . Można zakończyć lakierem , ale wtedy nie można używać wosku dekoracyjnego , bo lakier nie chwyci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drewniane biale siedzisko też 20 euro, o krzesla Ludwikowskie jak zapytalam to też jedno krzesło 20 euro, o biale szafki co są na zdjęciach to jedna 40 a druga już 50 euro, a jak zapytalam o kufer ,,to cenę podał z kosmosu-100 euro, trochę przesadził z ceną,,ale ogromny stary sekretarzyk z dwoch częsci i super stan też 100 euro, inne krzesła z ratanowym siedziskiem kupiliśmy po 25 euro, dla slodziaka taniocha to kupuj myślę sobie, te jego krzesla to nie moja bajka,,ja mam swoją bajkę,,ja lubię jasne meble, takie brudne biale, a on dęby sosny, buki i jakie tam jeszcze są możliwe,,,ma swoj pokój nastalgiczny,,jeszcze mam przecież kredens w garażu, ktory zrobię na bialo ,,tak myślę czy biel czy ecri,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Mogłam nie pytać :mur:

Nie wal bo główka będzie bolała,,jak w szopie przyuważę kanapkę to dam Ci znać,,ale ma jeszcze dużo foteli bardzo starych ,takich zamkowych -naprawdę,,,co jeden to z innej bajki, ale jakby zrobił to cudeńko ,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

drewniane biale siedzisko też 20 euro, o krzesla Ludwikowskie jak zapytalam to też jedno krzesło 20 euro, o biale szafki co są na zdjęciach to jedna 40 a druga już 50 euro, a jak zapytalam o kufer ,,to cenę podał z kosmosu-100 euro, trochę przesadził z ceną,,ale ogromny stary sekretarzyk z dwoch częsci i super stan też 100 euro, inne krzesła z ratanowym siedziskiem kupiliśmy po 25 euro, dla slodziaka taniocha to kupuj myślę sobie, te jego krzesla to nie moja bajka,,ja  mam swoją bajkę,,ja lubię jasne meble, takie brudne biale, a on dęby sosny, buki i jakie tam jeszcze są możliwe,,,ma swoj pokój nastalgiczny,,jeszcze mam przecież kredens w garażu, ktory zrobię na bialo ,,tak myślę czy biel czy ecri,,

No faktycznie , jakas dziwna rozbieżność cenowa O.o 

Jeżeli chodzi o kolor , to ja preferuje ecru . Śnieżna biel jest dla nie zbyt zimna i mało antyczna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Nie wal bo główka będzie bolała,,jak w szopie przyuważę kanapkę to dam Ci znać,,ale ma jeszcze dużo foteli bardzo starych ,takich zamkowych -naprawdę,,,co jeden to z innej bajki, ale jakby zrobił to cudeńko ,,

O..matusiu :szok:. Szukam następnej szteli w Rothenburg :d. Tylko to miasto jest dość duże i strychów co nie miara , dokładny adresik proszę. Mam jeszcze kilka własnych pokoi do umeblowania , a jak nie swoich, to można zawsze pobawć się  i opchnąć na olx :oklaski:. Moda na przecierkęmeblową jest wielka, a nie każdy umie i nie każdemu się chce w to bawić :tak2:. Do dzieła kobietki :papieros:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

No faktycznie , jakas dziwna rozbieżność cenowa O.o 

Jeżeli chodzi o kolor , to ja preferuje ecru . Śnieżna biel jest dla nie zbyt zimna i mało antyczna 

Ja myślę ,że zobaczył dwóch przypałów na starocie i tak sobie ceny wymyślał już potem, ale ja się rozejrzę wokół siebie,, najlepiej jesteśmy w restauracji a tam restauracja zrobiona w antykach i ze sklepem z antykami do sprzedania,,a tam stoi stół i krzesla ,co też w garażu stoją i czekają ,kto ich wezmie,,to są krzesla z siedziskiem z korka i drewnianym oparciem a reszta  ecri, i stoł z blatem korkowym a reszta ecri, nie brzydkie to, 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Szybko,,,żeby nie było ,że nie na temat piszemy,,,:oklaski:

już ..... wysłałam, a tu nie widać :szok:, oo... juz weszły, cuda na kiju tu się dzieją z zaczytywaniem zdjęć :haha:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Otwieraj stoisko ,,i to szybko,,jaka artystka z Ciebie,,super,,orginalne i piękne,,jak widze jakie straszydła w REWE sprzedają to ręce opadają,,,Twoje są piękne ,,:hura:

Wierz mi, że zdjęcia nie oddają efektu. Pomysłów w głowie mam jeszcze od licha i ciut, ciut. Materiału nazbierane całe reklamówki. Za dwa dni wyjeżdżam, ale już córka PoP złapała bakcyla, jej koleżanki składają zamówienia :d, a ja musze już wybywać :mur: , Te robótki , to jak zaraza . 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Wierz mi, że zdjęcia nie oddają efektu. Pomysłów w głowie mam jeszcze od licha i ciut, ciut. Materiału nazbierane całe reklamówki. Za dwa dni wyjeżdżam, ale już córka PoP złapała bakcyla, jej koleżanki składają zamówienia :d, a ja musze już wybywać :mur: , Te robótki , to jak zaraza . 

To zostan jeszcze dłużej, zobacz jak fajnie Ci czas leci,trochę się uwolnisz od tych pomysłów,,praca opiekunki co dla niektórych to jak praca artysty,,:tak2: rękodzieło ręcznie robione, to najdroższa płaca za ręczne wykonanie,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wpadnę do domu i tylko okiem rzucę jakie meble na pierwsze uderzenie malowania wybrać. Coś muszę zmienić w chałupie, tylko z czasem bedzie znowu krucho, bo szkolne i świąteczne zakupy ludziska już robią i z paczkami mamy pełne ręce roboty, ale grzeję się jak motomaniaki z paleniem opon na asfalcie:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Teraz wpadnę do domu i tylko okiem rzucę jakie meble na pierwsze uderzenie malowania wybrać. Coś muszę zmienić w chałupie, tylko z czasem bedzie znowu krucho, bo szkolne i świąteczne zakupy ludziska już robią i z paczkami mamy pełne ręce roboty, ale grzeję się jak motomaniaki z paleniem opon na asfalcie:d

Grzejesz sie od machania skrzydelkami:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...