Skocz do zawartości

kluby_top.jpg

Chcesz stworzyć miejsce, w którym to Ty będziesz decydować o poziomie dyskusji i osobach biorących w niej udział? Stwórz własny klub bez spamu wirusów i hejtu.  To proste, stwórz klub i zaproś do niego swoich znajomych.

Jako właściciel grupy możesz moderować dyskusję, edytować i ukrywać posty oraz decydować o zaproszeniach do grupy i usuwać z niej członków, którzy nie przestrzegają ustalonych przez Ciebie zasad.

Jak założyć własny klub?

Musisz posiadać konto w serwisie opiekunkardzi.pl

Założyć klub na stronie (link pod treścią). W trakcie zakładania klubu zostaniesz poproszona/y o wybranie jego trybu - otwartego (posty widoczne dla wszystkich, dołączenie do klubu nie wymaga zgody właściciela) lub zamkniętego (posty widoczne wyłącznie dla członków klubu, dołączenie do klubu wymaga akceptacji właściciela). Na tym etapie możesz także dodać ikonę klubu.

Klubem możesz zarządzać w zakładce Zarządzaj klubem.

Edycją postów możesz zarządzać pod każdym z wpisów.

zaloz_klub.jpg

Życzymy samych ciekawych dyskusji!

 

  • Zgadzam się 1
 Udostępnij


Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...