Skocz do zawartości

Stelomierz i Rozkład jazdy


Opis

Narzędzie odliczania czasu dla Opiekunów osób starszych

I. Co to jest Stelomierz?

Stelomierz jest narzędziem pozwalającym obserwować upływający czas, jaki pozostał Opiekunowi do powrotu do Polski. Narzędzie posiada obecnie 12 grafik i umożliwia m.in. dzielenie się nim na Facebooku. Stelomierz w formie grafiki z własnym wynikiem możesz dodawać także na innej, dowolnej stronie (kopiowanie i wklejanie grafiki).

stelomierze.png

Kto może założyć stelomierz?

Każdy zarejestrowany Użytkownik forum. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się na stronie https://opiekunkaradzi.pl/register/

Masz już konto i chcesz wystartować swój Stelomierz? Kliknij w poniższy link:

https://opiekunkaradzi.pl/stelomierz/submit/?do=create&category=2&_new=1

 

II. Instrukcja obsługi

Stelomierz i Rozkład jazdy

Narzędzie pozwala na odliczanie dni pozostałych do wyjazdu. Wybierz kierunek, datę wyjazdu, grafikę Stelomierza i ciesz się upływającym czasem! Swój licznik oraz czasy powrotów i wyjazdów innych Forumowiczów możesz obserwować także w rozkładzie jazdy.

Widoki Stelomierza

Stelomierz wyświetlany jest na stronie głównej (w prawym, górnym rogu sidebara)

stelomierz_strona_glowna.png

oraz w profilu Forumowicza - w zakładce Stelomierz

Opcje Stelomierza

Stelomierzem możesz zarządzać poprzez przycisk akcji umieszczony pod Stelomierzem. Znajdziesz w nim kilka opcji:

  • Edytuj

W trakcie edycji możesz zmienić datę wyjazdu lub grafikę Stelomierza. Po dokonaniu stosownych zmian zapisz je używając dostępnego na samym dole przycisku Zapisz. Uwaga: W trakcie edycji nie można zmieniać kierunku wyjazdu.

  • Usuń

W każdej chwili możesz usunąć swój Stelomierz (Twoje odliczanie zostanie usunięte także z Rozkładu jazdu). Usunięcie Stelomierza jest konieczne w przypadku zmiany kierunku jazdy (np. Z Niemiec do Polski na Z Polski do Niemiec, lub Z Polski do Niemiec na Z Austrii do Włoch).

  • Podziel się Stelomierzem

Stelomierz możesz umieścić w dowolnej dyskusji na forum lub na Facebooku.

Link do Stelomierza

Umieść link w dowolnym miejscu na Facebooku, a system automatycznie zamieni go na aktualną grafikę z pozostałą liczbą dni.

admin_fb.png

Udostępnij na stronach/Dodaj Stelomierz bepośrednio na FB

Stelomierz możesz także dodać na swój profil lub do grupy na Facebooku bez konieczności odwiedzania tego serwisu. Użyj przycisku dodawania i wybierz miejsce, w którym link ma się pojawić. To może być profil lub jedna z grup, do których należysz. Użytkownicy zobaczą, ile dni pozostało Ci do wyjazdu.

Chcesz dodać stelomierz w dowolne miejsce na forum? Skopiuj grafikę stelomierza (najedź na stelomierz i go skopiuj) i wklej ją w miejscu pisania tematów/odpowiedź.

Rozkład jazdy

Częścią Stelomierza jest Rozkład jazdy, który pozwala obserwować liczniki pozostałych Forumowiczów. Na stronie https://opiekunkaradzi.pl/rozklad_jazdy/ dowiesz się komu i ile dni zostało do wyjazdu.

Wkrótce

Po przetestowaniu Stelmierza dodawane będą kolejne kierunki (np. z Austrii, Włoch, Szwajcarii i grafiki. Pojawi się także kierunek z Polski - odliczający czas do wyjazdu).

Życzymy wszystkim szerokiej drogi i szybkiego upływu czasu w pracy!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
 Udostępnij


Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...