Skocz do zawartości
Reklama:

Pflegeteam

Agencje pracy
 • Liczba dodanej zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Pflegeteam

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

 1. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. do pani z Parkinsonem 1420 euro Miejscowość: 91161 Hilpoltstein Wynagrodzenie: 1420 Termin: 28.02. O podopiecznej Do opieki seniorka, lat 79, 160 cm wzrostu, 90 kg , cierpiąca na lekką demencję , Parkinsona oraz nietrzymanie moczu. Pani jest sprawna w głowie i potrzebuje pomocy we wszystkich czynnościach dnia codziennego. Transfer odbywa się za pomocą elektrycznego liftu, do kąpieli przychodzi mieszkająca niedaleko synowa, która wspiera opiekunkę i gwarantuje dużo czasu wolnego.Nie ma wstawania nocnego. BARDZO MIŁA RODZINA! Zadania opiekunki Prowadzenie gospodarstwa domowego, zakupy, gotowanie, dotrzymywanie towarzystwa. Warunki mieszkaniowe Do dyspozycji opiekunki bardzo dobrze wyposażony pokój ( TV, internet) oraz własna łazienka. Wymagania Doświadczenie umożliwiające podjęcie zlecenia, solidny komunikatywny język, mile widziane referencje. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 2. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Do 30-letniego mężczyzny na wózku 1600 euro Miejscowość: 21706 Drochtersen Wynagrodzenie: 1600 euro Termin: 17.03. O podopiecznej 17.03. na 2 miesiące lub dłużej 21706 Drochtersen Stawka 1600 Euro na rękę Znajomość niemieckiego dobra oraz prawo jazdy, niepaląca Poszukujemy młodej, ale doświadczonej opiekunki (25-35 lat), która podejmie się opieki nad 30-letnim mężczyzną ( 90 kg, 1.78 cm wzrostu) , który wskutek nieszczęśliwego wypadku jest sparaliżowany ( był zawodowym żołnierzem). Mimo ograniczeń podopieczny chce korzystać z życia, chodzić do kina, restauracji, na mecze, spotykać się z przyjaciółmi . Nadal chce prowadzić bardzo intensywne życie i utrzymywać kontakty towarzyskie. Dlatego opiekun/ka powinna pasować do niego wiekiem oraz lubić zwierzęta.W domu jest pies (Labrador), którego trzeba karmić i wyprowadzać na spacer. Dom jest wyposażony najnowsze urządzenia do podnoszenia ( lifty na pilota), łazienka bez barier, tak więc transfer nie jest ciężki. Opiekun/ka zostanie przeszkolona z ich obsługi. Podopieczny jest zacewnikowany. Codziennie przychodzi Pflegedienst. Mężczyzna mieszka sam w domu jednorodzinnym na parterze. Nie ma wstawania nocnego. Opiekunka powinna mieć czynne prawo jazdy. Dostępny jest minibus VW T5 z ręczną skrzynią biegów. Zadania opiekunki Zadaniem opiekunki jest dotrzymywanie towarzystwa i organizowanie wolnego czasu - mężczyzna jest bardzo sympatyczny, dużo żartuje, lubi ludzi oraz prowadzenie gospodarstwa domowego. Warunki mieszkaniowe Dla opiekunki przeznaczone jest całe górne piętro domu. Wymagania Dobra znajomość języka oraz doświadczenie umożliwiające podjęcie tej pracy oraz referencje. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 3. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Opiekunka do mobilnego pana 1500 euro Miejscowość: 83670 Bad Heibrunn Wynagrodzenie: 1500 Termin: 1.03. na 2 miesiące O podopiecznej 83670 Bad Heibrunn ( piękny kurort w Bawarii), wyjazd 1.03. Do opieki mężczyzna 79 lat, 166 cm wzrostu, około 68 kg. Ma chorobę Parkinsona i demencję. Jest bardzo mobilny pomimo choroby Parkinsona (30-40 minut dziennie spacerów) Zwykle może wstać / usiąść sam. Je samodzielnie , sam korzysta z toalety. Podczas ubierania / rozbierania i pielęgnacji ciała potrzebuje dużo pomocy. W większości jest spokojny, przyjacielski i raczej powściągliwy. Mówi po bawarsku i potrzebuje prostych, jasnych instrukcji. Opiekun/ka musi też być cierpliwa, ponieważ senior umie i powinien robić wiele rzeczy samodzielnie (na przykład zakładać buty). Niezwykle ważne są dla nas dobre umiejętności językowe, ponieważ jest bardzo rozmowny w dobre dni i lubi rozmawiać. Senior 3 razy w tygodniu 6 godzin spędza w ośrodku opieki dziennej ( jest odebrany i przywieziony taksówką). Innego dnia przychodzi inny opiekun na 2-4 godziny. Ponadto seniora odwidzają logopeda i fizjoterapeuta przyjeżdżają na krótsze wizyty domowe. W tych czasach opiekunka ma przerwę. Senior mieszka w budynku wielorodzinnym na parterze. W domu mieszka również syn i córka, którzy robią zakupy i bardzo wspomagają opiekunkę. Opiekun musi tylko gotować dla ojca i utrzymywać mieszkanie na parterze w czystości i prasować. Do dyspozycji opiekunki jest umeblowany pokój gościnny , internet. Zadania opiekunki Senior mieszka w budynku wielorodzinnym na parterze. W domu mieszka również syn i córka, którzy robią zakupy i bardzo wspomagają opiekunkę. Opiekun musi tylko gotować dla ojca i utrzymywać mieszkanie na parterze w czystości i prasować. Warunki mieszkaniowe Do dyspozycji opiekunki jest umeblowany pokój gościnny , internet. Wymagania Poszukujemy Pani dobrze mówiącej po niemiecku, gotowej do pracy na 2 miesiące,konieczne doświadczenie z demencją. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 4. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Opiekunka do Pani Miejscowość: 53 842 Trosdorf bei Bonn Wynagrodzenie: 1425 Euro plus premia wielkanocna 100 euro Termin: 01.03.2018 na 2 miesiące O podopiecznym Pilnie poszukujemy opiekunki, gotowej podjęcia się opieki na bardzo sympatyczną (87 lat, 1, 58 cm, 60 kg). Pani jest osobą sprawną w głowie, niestety nie może już chodzić (może stanąć na nogi) –konieczny jest transfer. Seniorka potrzebuje pomocy w czynnościach higienicznych i ubieraniu. Mieszakające w pobliżu dzieci bardzo pomagają (syn przywozi ciężkie zakupy) i gwarantują regularne przerwy. Raz w tygodniu przychodzi pani sprzątająca oraz jest zatrudniony ogrodnik. Zadania opiekunki podstawowe czynności pielęgnacyjne (mycie, ubieranie, podawanie posiłków) pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego (np. w sprzątaniu, praniu, prasowaniu, gotowaniu, robieniu zakupów) organizowanie i wspólne spędzanie czasu z podopiecznym (np. spacery, czytanie, oglądanie tv, prowadzenie rozmów) Warunki mieszkaniowe Seniorka mieszka w domku- do dyspozycji opiekunki całe górne piętro z własną łazienką, internet. Wymagania Pani z dobrym językiem i referencjami cierpliwość dobry kontakt z osobami chorymi i starszymi znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację z osobą wymagającą opieki mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą na terenie Niemiec oraz referencje od byłych pracodawców Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 5. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Opiekunka do Pani Miejscowość: 27619 Schiffdorf (Bremerhaven) Wynagrodzenie: 1625 Euro plus premia wielkanocna 100 euro Termin: 27.02.na 2 miesiące O podopiecznej Pilnie poszukujemy opiekunki, gotowej podjęcia się opieki na bardzo sympatyczną (83 lata, 1, 75 cm , 60 kg). Pani cierpi na Parkinsona, nietrzymanie moczu, porusza się o rolatorze (wspomagająco jest wózek). Seniorka potrzebuje pomocy w czynnościach higienicznych i ubieraniu. Podopieczna mieszka z córką na emeryturze, która pomaga we wszelkich zadaniach. Zadania opiekunki Podstawowe czynności pielęgnacyjne (mycie, ubieranie, podawanie posiłków) pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego (np. w sprzątaniu, praniu, prasowaniu, gotowaniu, robieniu zakupów) organizowanie i wspólne spędzanie czasu z podopiecznym (np. spacery, czytanie, oglądanie tv, prowadzenie rozmów) Warunki mieszkaniowe Seniorka mieszka na przedmieściach Bremerhafen – do dyspozycji opiekunki pokój 16 mkw, internet. Wymagania Pani z dobrym językiem, prawem jazdy i referencjami. cierpliwość dobry kontakt z osobami chorymi i starszymi znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację z osobą wymagającą opieki mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą na terenie Niemiec oraz referencje od byłych pracodawców Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 6. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Opiekunka do Pani Miejscowość: 27283 Verden Wynagrodzenie: 1350 euro netto Termin:20.02.2018 O podopiecznej Pilnie poszukujemy opiekunki, gotowej podjęcia się opieki na bardzo sympatyczną i żywotną seniorką (92 lata, 60 cm, 70 kg). Pani cierpi na osteoporozę nadciśnienie i częściowe nietrzymanie moczu (wkładki), ma bardzo jasny umysł i dobrą pamięć (korzysta z internetu). Sprawia wrażenie osoby o 10 lat młodszej, lubi wychodzić z domu, brać udział w życiu towarzyskim i kulturalnym. Seniorka potrzebuje pomocy w czynnościach higienicznych i ubieraniu, samodzielnie korzysta z toalety. Zadaniem opiekunki jest asekuracja podczas chodzenia (rolator) i prowadzenie gospodarstwa domowego i zakupy. Zadania opiekunki podstawowe czynności pielęgnacyjne (mycie, ubieranie, podawanie posiłków) pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego (np. w sprzątaniu, praniu, prasowaniu, gotowaniu, robieniu zakupów) organizowanie i wspólne spędzanie czasu z podopiecznym (np. spacery, czytanie, oglądanie tv, prowadzenie rozmów). Warunki mieszkaniowe Seniorka mieszka w domu w pięknej dzielnicy(130 mkw), położonym w centralnej części miejscowości – do dyspozycji opiekunki własne w pełni umeblowane mieszkanie, z radiem, telewizorem, internetem oraz Country Flate. Wymagania cierpliwość dobry kontakt z osobami chorymi i starszymi znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację z osobą wymagającą opieki mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą na terenie Niemiec oraz referencje od byłych pracodawców, pani z mocno komunikatywnym językiem i referencjami. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 7. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Opiekunka do Małżeństwa Miejscowość: 96-142 Hollfeld Wynagrodzenie: 1550 euro netto Termin: 20.02.2018 O podopiecznych Kobieta 78 lat- z początkującą demencją, mobilna i samodzielna we wszystkich czynnościach- trzeba jej tylko przypominać o ich wykonaniu Maż 82 lata z cukrzycą po operacji- problemy z chodzeniem , osłabienie poszpitalne, sprawny w głowie, samodzielny we wszystkich czynnościach. Przychodzi Pflegediest opatrywać seniorowi ranę pooperacyjną. Rodzina bardzo wspiera opiekunkę w czynnościach domowych, dużych zakupach itp. , troszczy się o regularne przerwy. Zadania opiekunki Podstawowe czynności pielęgnacyjne (mycie, ubieranie, podawanie posiłków), pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego (np. w sprzątaniu, praniu, prasowaniu, gotowaniu, robieniu zakupów) organizowanie i wspólne spędzanie czasu z podopiecznym (np. spacery, czytanie, oglądanie tv, prowadzenie rozmów). Warunki mieszkaniowe Były pensjonat, opiekunka ma super wyposażony pokój z własną łazienką, internet w przygotowaniu. Wymagania cierpliwość dobry kontakt z osobami chorymi i starszymi znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację z osobą wymagającą opieki mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą na terenie Niemiec oraz referencje od byłych pracodawców. Pani z dobrym niemieckim i prawem jazdy (manualna skrzynia biegów). Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 8. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Opiekunka do Pani Miejscowość: 31089 Duingen Wynagrodzenie: 1425 euro netto Termin: 17.02.2018 na 2 miesiące O podopiecznej Pilnie poszukujemy opiekunki, gotowej podjęcia się opieki nad wychodzącą ze szpitala seniorką (98 lata, 1. 60 cm , 50 kg). Seniorka cierpi na typowe choroby starcze: problemy z chodzeniem, nadciśnienie, nietrzymanie moczu oraz niedosłyszy (nosi aparat słuchowy). Dlatego komunikacja z nią jest niekiedy utrudniona. Jest osobą sprawną w głowie. Zadania opiekunki Zadaniem opiekunki jest asekuracja podczas chodzenia (rolator), pomoc w korzystaniu wz toalety oraz pomoc w codziennych czynnościach higienicznych, ubieraniu (podopieczna lubi ładnie wyglądać) jak i prowadzenie gospodarstwa domowego i zakupy. Podopieczna potrzebuje pomocy w karmieniu, trzeba pilnować, aby wystarczająco dużo jadła i piła. Na razie jest zacewnikowana, być może po jego zdjęciu konieczna będzie również pomoc w korzystaniu w nocy z toalety. Cięższe prace domowe oraz niektóre zakupy wykonuje pani sprzątająca, do prac w ogrodzie zatrudniony jest ogrodnik. Do pani będzie przychodził Pflegedienst . Warunki mieszkaniowe Seniorka mieszka w domu, położonym w centralnej części miejscowości – do dyspozycji opiekunki duży pokój (30 mkw) w pełni umeblowany, z radiem, telewizorem, internet w przygotowaniu. Wymagania Poszukujemy Pani z dobrą znajomością języka niemieckiego, posiadającej referencje pisemne od byłych podopiecznych, posiadającej doświadczenie odpowiadające opisanej sytuacji. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 9. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Opiekunka do Pani Miejscowość: 53347 Alfter ( okolice Bonn) Wynagrodzenie: 1600 euro netto Termin: 2.03. 2018. na 2 miesiące lub dłużej O podopiecznym Do opieki emerytowana śpiewaczka operowa, przemiła i bardzo spokojna, (lat 84, 1,56 cm wzrostu, 65 kg), cierpiąca na nietrzymanie moczu (pieluchy), Parkinsona, początkującą demencję, osteoporozę, mająca problemy z poruszaniem się (wózek inwalidzki- konieczny jest transfer). Demencja jest w stadium początkowym, seniorka rozpoznaje osoby, ma jednak problemy z określaniem czasu oraz miejsca. Parkinson znacznie upośledza mowę, tak więc Pani potrzebuje więcej czasu żeby się wysłowić, ma również trudności z przełykaniem. Zadania opiekunki Do zadań opiekunki oprócz czynności domowych (gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy) należą spacery, wycieczki, dotrzymywanie towarzystwa. Jednakże opiekunka otrzymuje wsparcie pani sprzątającej, Pflegedienstu, fizjo-i ergoterapeuty, ogrodnika itp. Do tej pory mąż sam zajmował się seniorką, dzieci mieszkają daleko. W związku z tym, że senior jest sprawny opiekunka ma zapewnione regularne przerwy oraz przesypia noce. Warunki mieszkaniowe Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie w drugiej części domu, z własną łazienką i internetem. Wymagania Poszukujemy Pani z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, posiadającej referencje pisemne od byłych podopiecznych, posiadającej doświadczenie odpowiadające opisanej sytuacji. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 10. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. GWARANTUJEMY ▪ bezpieczną i legalną pracę na warunkach polskich ▪ atrakcyjne premie oraz bonusy ▪ sprawdzone miejsca pracy ▪ dyspozycyjność dla pracowników 24h na dobę ▪ zakwaterowanie i wyżywienie ▪ zwrot kosztów dojazdu do pracy w Niemczech KONTAKT Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres : [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 lub 0048 600 650 175
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się