Skocz do zawartości

Pflegeteam

Agencje pracy
 • Liczba dodanej zawartości

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Zauważony

1 obserwujący

O Pflegeteam

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Agencja pracy
 • Praca
  Nie szukam pracy

Kontakt

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. EKSKLUZYWNA STELLA MONACHIUM SAMOTNA PANI/OSOBNE MIESZKANIE 1600 EURO Miejscowość: 80638 Monachium Wynagrodzenie: 1600 euro Termin: 29.05. na 2 miesiące O podopiecznej Dojazd: 29.05. Stawka: 1600 Euro Miasto: 80638 Monachium Poszukujemy opiekunki z dobrym lub bardzo dobrym niemieckim, mile widziane prawo jazdy Do opieki seniorka, 90 lat, 160 cm, 45 kg, po wylewie, poruszająca się na rolatorze ( trzeba ją do niego poddźwignąć), z początkująca demencją, alergią oraz nietrzymaniem moczu, która powraca do sprawności po wylewie z pomocą terapeuty. Nie ma nocek. Zadania opiekunki Pani potrzebuje wsparcia w czynnościach higienicznych i toaletowych, do zadań opiekunki należy ponadto prowadzenie domu ( zakupy, pranie, prasowanie, gotowanie), dodatkowo zatrudniona jest pani sprzątająca i ogrodnik. Syn również mieszka w Monachium i zapewnia regularną przerwę. Warunki mieszkaniowe Pani mieszka w pięknym domu, do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanie w przybudówce domu, internet, TV- sklepy w odległości 10 minut. Wymagania Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, referencje, Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 2. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. SUPER ZASTĘPSTWO! Siegburg do leżącej pani 1600 euro Miejscowość: 71 636 Ludwigsburg miasto Wynagrodzenie: 1500 euro Termin: 2.06. na 2 miesiące ( zastępstwo) O podopiecznej Dojazd: 2.06. na 2 miesiące ( zastępstwo) Stawka : opiekunka język dobry 1500 euro 71 636 Ludwigsburg miasto Do opieki seniorka 79 lat, 172 cm, 80 kg, sprawna w głowie, poruszająca się na rolatorze, cierpiąca na nietrzymanie moczu, posiadająca stomię, cierpiąca na osteoporozę oraz alergię ( ma plastry przeciwalergiczne), na spacery jest wózek inwalidzki. Pani sama wstaje w nocy do toalety. Zadania opiekunki Prowadzenie domu, pranie, prasowanie, gotowanie, w pobliżu mieszkają bardzo miłe córki,które zabierają opiekunkę na wycieczki, wystawy itp. Warunki mieszkaniowe Do dyspozycji opiekunki pokój, TV, internet, w pobliżu mieszkają przemiłe córki- opiekunka ma świetną atmosferę pracy i dużo czasu wolnego! Wymagania Dobra znajomość języka niemieckiego, referencje. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 3. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. PILNE! 28.05 do mobilnego pana z demencją 1500 euro 82205 Gilching Miejscowość: 82205 Gilching miasteczko k.Monachium Wynagrodzenie: 1500 euro Termin: 28.05 na 2 miesiące O podopiecznej Dojazd: 28.05. 82205 Gilching Stawka: 1500 euro Poszukujemy: opiekunki z dobrym językiem, można palić Do opieki senior, lat 87, 175 cm, 70 kg, mobilny , samodzielny we wszystkich czynnościach ( trzeba mu jednak o nich przypominać), cierpiący na demencję, niewydolnośc serca, inkontynencję ( pieluchy). Pan przesypia noce, nie przychodzi Pflegedienst. Zadania opiekunki Pan potrzebuje wsparcia w czynnościach higienicznych i toaletowych, głównym zadaniem opiekunki jest dbanie o dom, gotowanie zakupy.Sklepy znajdują się w odległości 20 min, w tej samej miejscowości mieszka syn, który zabiera opiekunkę na zakupy. Warunki mieszkaniowe Senior mieszka w domku, do dyspozycji opiekunki pokój z własną łazienką, internet w przygotowaniu. Wymagania Dobra znajomość języka, referencje. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 4. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. 1.06. dla opiekuna do leżącego seniora dobry język 1500 euro 51789 Lindlar Miejscowość: 51789 Lindlar ( 25.tys. mieszkańców). Wynagrodzenie: 1500 euro Termin: 1.06. na 2 miesiące O podopiecznej Dojazd: 1.06. Stawka: 1500 euro 51789 Lindlar ( 25.tys. mieszkańców). Poszukujemy: pana lub pani z dobrym niemieckim, najchętniej niepalących Do opieki senior 86 lat, 186 cm wzrostu, 60 kg, po amputacji nogi rok temu, leżący, z nietrzymaniem moczu (pieluchy), potrzebujący wsparcia w czynnościach toaletowych i ubieraniu. Wszelkie czynności higieniczne odbywają się w łóżku lub na specjalnym krześle. Pan z pomocą opiekuna może wstać i przesiąść się na wózek.Może pojawić się sporadyczne wstawanie w nocy, ale pacjent raczej przesypia nocy.3 x dziennie przychodzi Pflegedienst i dzieli leki oraz zajmuje się opatrywaniem rany. Zadania opiekunki Zadania opiekunki/opiekuna to głównie prowadzenie domu, zakupy, pranie , prasowanie, sprzątanie. Do prac w ogrodzie zatrudniony jest ogrodnik. Syn mieszka parę kilometrów dalej i w razie pytań służy zawsze pomocną. Warunki mieszkaniowe Pan mieszka w domu jednorodzinnym - do dyspozycji opiekuna pokój, własna łazienka, internet. Sklepy oddalone o 10 minut na piechotę. Wymagania Dobra znajomość języka, doświadczenie w opiece nad pacjentem leżącym, referencje. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 5. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. 30.05. do samotnej pani 65 lat z łuszczycą i alergią 1450 euro j. dobry 53179 Friesdorf Miejscowość: 53179 Friesdorf Wynagrodzenie: 1450 euro Termin: 30.05.na 2 miesiące O podopiecznej Dojazd: 30.05. Stawka 1450 euro 53179 Friesdorf Opiekunka z dobrym niemieckim, niepaląca Do opieki pani , 65 lat, 168 cm, 51 kg, cierpiąca na początkującą demencję, lekkie nietrzymanie moczu ( wkładki), alergię ( nie może jeść nabiału i niektórych owoców), po operacji tarczycy ( lekkie problemy z przełykaniem) oraz z łuszczycą ( musi być codziennie nacierana kremami), poruszająca się samodzielnie, lecz potrzebująca asekuracji ( cierpi na chorobę nerwów polineuropatię). Nie ma wstawanie w nocy, nie przychodzi Pflegedienst. Zadania opiekunki Do zadań opiekunki należy prowadzenie domu oraz dotrzymywanie towarzystwa. Warunki mieszkaniowe Pani mieszka w mieszkaniu na 1.piętrze w bloku ( 3 pokoje, 70 mkw), do dyspozycji opiekunki ładny pokój z internetem i ładny balkon. Sklepy 5 minut piechotą. Wymagania Dobra znajomość języka niemieckiego, referencje, opiekunka niepaląca. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 6. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. 1.06. dla pana lub pani do mobilnego małżeństwo /seniorka z demencją/j.dobry/ 1550 euro 27804 Berne Miejscowość: 27804 Berne Wynagrodzenie: 1600 euro Termin: 1.06. na 2 miesiące O podopiecznej Dojazd: 1.06. 27804 Berne Stawka: 1550 euro dla opiekunki lub opiekuna z dobrym niemieckim, mile widziane prawo jazdy 50 euro dodatku Poszukujemy: opiekunki lub opiekuna z doświadczeniem z demencją Do opieki : pani 76 lat, 158 cm, 65 kg, cierpiąca na demencję i początkującego Alzheimera oraz nietrzymanie moczu. Pani ma kłopoty z chodzeniem, nie używa jednak rolatora.Potrzebuje wsparcia w czynnościach higienicznych i toaletowych, przypilnowania, by wystarczająco dużo piła i jadła. Konieczne 1 wstawanie w nocy. Mąż jest zdrowy i samodzielny- obecnie jest po po operacji bypasów i będzie nieobecny 2 tygodnie po przyjeździe opiekunki. W tym czasie opiekunkę będzie wspierać córka. Państwo mieszkają w domku na wsi, do dyspozycji opiekunki/opiekunka ładny pokój 20 mkw, radio, TV, internet oraz rower. Rodzina zapewnia dużo czasu wolnego. Zadania opiekunki Opieka nad seniorką , prowadzenie gospodarstwa domowego. Warunki mieszkaniowe Państwo mieszkają w domku na wsi, do dyspozycji opiekunki/opiekunka ładny pokój 20 mkw, radio, TV, internet oraz rower. Rodzina zapewnia dużo czasu wolnego. Wymagania Dobra znajomość niemieckiego, doświadczenie w pracy z demencją, referencje, prawo jazdy mile widziane, lecz nie jest ono warunkiem podjęcia pracy. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 7. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. 29.05. do małżeństwa/seniorką z dememcją/j.komunikatywny lub dobry 1600 euro 28857 Syke Miejscowość: 28857 Syke Wynagrodzenie: 1600 euro Termin: 29.05. lub wcześniej NA 2 MIESIĄCE O podopiecznej Dojazd: 29.05. lub wcześniej Miasto: 28857 Syke ( 15 tys. mieszkańców) Poszukujemy opiekunki z językiem komunikatywnym lub dobrym, mile widziane prawo jazdy Stawka: 1450 euro lub 1550 euro, z prawem jazdy 50 euro więcej do każdej stawki Do opieki małżeństwo ( chora seniorka , zdrowy mąż) Seniorka , lat 77,158 cm, 60 kg, była nauczycielka, z usposobienia otwarta i miła, z demencją objawiającą się głównie problemami w doborze słów, poruszająca się na rolatorze (w zależności od formy dnia niekiedy trzeba ją do niego podeprzeć), na dłuższe spacery na zewnątrz używająca wózka ( nie ma transferu). Pani cierpi na nadciśnienie i nietrzymanie moczu ( wkładki). Seniorka potrzebuje wsparcia w czynnościach toaletowych oraz wizytach w toalecie. Konieczne jest 1 wstawanie w nocy do toalety. Senior jest samodzielny, lubi prace w ogrodzie, od czasu do czasu lubi coś ugotować. Raz w tygodniu przychodzi pani sprzątająca. Zadania opiekunki Zadania opiekunki Do głównych zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego ( pranie, prasowanie, zakupy, gotowanie) oraz dopilnowywanie , by podopieczna dużo jadła i piła. Warunki mieszkaniowe Państwo mieszkają w domu, górne piętro zajmuje senior, dolne opiekunka z seniorką. Do dyspozycji opiekunki 2 pokoje, TV, radio, internet, Country Flate zamówione. Wymagania Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego, stawka 1450 lub 1550 euro, dodatek za prawo jazdy 50 euro do każdej stawki. Prawo jazdy jest mile widziane, ale nie jest warunkiem zlecenia. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected]team.pl lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 8. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. 30.05. POLECAMY! do samotnego mobilnego seniora super 1450 euro dobry język/prawo jazdy /Bremen Miejscowość: 28359 Bremen Wynagrodzenie: 1450 euro Termin: 30.05 lub 31.05. na 2 miesiące O podopiecznej Dojazd: 30.05 lub 31.05. Miasto: 28359 Bremen Stawka 1450 Euro Poszukujemy : opiekunki z dobrym językiem, niepalącej z prawem jazdy ( automat). Do opieki senior 91 lat, 178 cm, 80 kg, sprawny umysłowo, mobilny, poruszający się w domu samodzielnie , chodzący samodzielnie po schodach,na zewnątrz o lasce lub rolatorze. Pan jest po operacji serca, cierpi na cukrzycę- 2 x dziennie przychodzi Pflegediest i daje zastrzyki z insuliny. Pan ma lekkie nietrzymanie moczu ( nosi wkładki). Senior ma aparat słuchowy , z powodu wady wzorku nie może już czytać. Lubi pracę w ogrodzie, rozmowy , po śmierci żony w marcu czuje się bardzo samotny. Zadania opiekunki Zadania opiekunki Do zadań opiekunki należy pomoc w czynnościach higienicznych, zakupy, prowadzenie domu, dotrzymywanie towarzystwa. Pan dużą wagę przywiązuje do zdrowego, świeżego jedzenia. Warunki mieszkaniowe Warunki mieszkaniowe Pan mieszka w domku 140 mkw z ogrodem, do dyspozycji opiekunki umeblowany ładny pokój, internet w przygotowaniu. W tym samym mieście mieszka siostrzenica, która jest osobą kontaktową dla opiekunki. Wymagania Dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, osoba niepaląca, dobrze i zdrowo gotująca. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 9. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. 23.05. SUPER STELLA do 92-letniej seniorki na rolatorze lubiącej piłkę nożną/dobry język/ gotowanie 1500 euro Miejscowość: 27432 Ebersdorf Wynagrodzenie: 1500 euro Termin: 23.05. lub później na 2 miesiące lub dłużej O podopiecznej Dojazd: 23.05. 27432 Ebersdorf Stawka : 1500 euro , Poszukujemy: pani z dobrym językiem, lubiącej gotować ,można palić Do opieki seniorka , 92 lata, 165 cm, 60 kg, poruszająca się o rolatorze ( potrzebna asekuracja opiekunki), chora na serce i osteoporozę , poza tym sprawna w głowie, mieszkająca w domu na wsi z pięknym wypielęgnowanym przez ogrodnika ogrodem, której syn prowadzi duże gospodarstwo rolne ( hodowla cieląt). Zadania opiekunki Pani potrzebuje głównie towarzystwa i wsparcia w czynnościach toaletowych i higienicznych. Możliwe sporadyczne wstawanie w nocy do toalety. Byłoby miło, gdyby opiekunka gotowała dla seniorki, syna oraz dwóch pracowników, którzy pracują w gospodarstwie, lecz nie jest to warunek.Zakupy robi syn z opiekunką. Warunki mieszkaniowe Seniorka ma w ramach domu osobne, ładne, zadbane wydzielone mieszkanie ( 80 mkw), 2 którym są 2 salony z dwoma oddzielnymi telewizorami- jeden dla opiekunki, jeden dla niej ( seniorka ogłada chętnie piłkę nożną). Do dyspozycji opiekunki ładny umeblowany pokój z internetem. Wymagania Dobra znajomość języka niemieckiego,doświadczenie, referncje. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 10. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. SUPER ZASTĘPSTWO!do sprawnej miłej seniorki/ dobry język /centrum miasta 1425 euro 28357 Bremen Miejscowość: 28357 Bremen centrum miasta Wynagrodzenie: 1425 euro Termin: 04.06. na 2 miesiące O podopiecznej Dojazd: 4.06. Miejsce zlecenia: 28357 Bremen , bliźniak w centrum miasta Stawka 1425 euro Poszukujemy: opiekunki z dobrym językiem i referencjami, interesującej się ogrodem, można palić Do opieki mobilna seniorka, 88 lat, 165 cm wzrostu, 75 kg, sprawna w głowie, mobilna-ma rolator, ale z niego nie korzysta. Pani potrzebuje wsparcia w czynnościach higienicznych, ale przed wszystkim towarzystwa i dbania o jej sprawy ( wizyty lekarskie itp.). Pani sama wstaje w nocy do toalety. Zadania opiekunki Prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, zakupy. Seniorka lubi prace w ogrodzie, więc byłoby miła gdyby opiekunka dzieliła z nią tę pasję. Warunki mieszkaniowe Podopieczna mieszka w bliźniaku w centrum miasta, do dyspozycji opiekunki ładny pokój 18 mkw, internet, Flaterate. Wymagania Dobra znajomość języka, referencje. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 11. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. 4.06.SUPER ZASTĘPSTWO DO SAMOTNEGO mobilnego SENIORA/ 60 mkw dla opiekunki 33803 Steinhagen 1500 euro Miejscowość: 33803 Steinhagen ( 20 tys. mieszkańców). Wynagrodzenie: 1500 euro Termin: 4.06.na 2 miesiące O podopiecznej Rozpoczęcie 4.06. Miasto: 33803 Steinhagen ( 20 tys. mieszkańców). Poszukujemy: opiekunki z j. komunikatywnym lub dobrym Do opieki: samotny senior ( 98 lat, 170 cm, 60 kg) , niedosłyszący, cierpiący na nietrzymanie moczu, poruszający się na rolatorze ( pan ma endoprotezy kolan). Pan potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach higienicznych, w prowadzeniu domu ( zakupy, pranie, gotowanie, prasowanie, sprzątanie). Pan zbiera znaczki, lubi sport. Nie ma wstawania nocnego.Raz w tygodniu odwiedza go mieszkająca córka i wtedy robi duże zakupy ( przywozi średniej wielkości miłego pieska). Zadania opiekunki Prowadzenie gospodarstwa domowego, pranie , gotowanie, sprzątanie, prasowanie, zakupy. Warunki mieszkaniowe Pan mieszka w trzypiętrowym domu, parter zajmuje senior, pierwsze piętro od czasu do czasu użytkuje siostrzeniec, do dyspozycji opiekunki 3 piętro ( bardzo ładne mieszkanie 60 mkw, TV, internet). Wymagania Dobra znajomość języka niemieckiego, referencje. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 12. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. 30.05. super zastępstwo dla pana do przemiłej leżącej seniorki z Parkinsonem 1625 euro 27619 Schiffdorf Miejscowość: 27619 Schiftforf przy Bremenhafen Wynagrodzenie: 1625 euro Termin: 30.05.na 2 miesiące O podopiecznej Rozpoczęcie 30.05. Poszukujemy: mężczyzny opiekuna z dobrym lub bardzo dobrym językiem i prawem jazdy Stawka 1625 euro 27619 Schiftforf przy Bremenhafen Do opieki wykształcona kobieta ( 83 lata, 1. 75 cm, 60 kg) , przemiła z usposobienia, z Parkinsonem ( nietrzymanie moczu), leżąca.Pani potrzebuje wsparcia we wszystkich czynnościach, również karmieniu- je bardzo powoli-ma kłopoty z przełykaniem W gospodarstwie domowym również córka , która jest na emeryturze, lecz pozostawia opiekunowi wolną rękę, ona rozdziela leki. Zadania opiekunki Opieka nad seniorką, drobne prace domowe, od czasu do czasu zakupy i gotowanie. Warunki mieszkaniowe Do dyspozycji opiekunki pokoj 16 mkw z internetem w domku) Wymagania Dobra lub bardzo dobra znajomość języka, prawo jazdy , doświadczenie w opiece nad osobą leżącą. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 13. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. 29.05. do mobilnego małżeństwa/j.komunikatywny 1450/ j.dobry 1550 euro 28857 Syke Miejscowość: 28857 Syke Wynagrodzenie: 1600 euro Termin: 29.05. na 2 miesiące O podopiecznej Dojazd: 29.05. lub wcześniej Miasto: 28857 Syke ( 15 tys. mieszkańców) Poszukujemy opiekunki z językiem komunikatywnym lub dobrym, mile widziane prawo jazdy Stawka: 1450 euro lub 1550 euro, z prawem jazdy 50 euro więcej do każdej stawki Do opieki małżeństwo ( chora seniorka , zdrowy mąż) Seniorka , lat 77,158 cm, 60 kg, była nauczycielka, z usposobienia otwarta i miła, z demencją objawiającą się głównie problemami w doborze słów, poruszająca się na rolatorze (w zależności od formy dnia niekiedy trzeba ją do niego podeprzeć), na dłuższe spacery na zewnątrz używająca wózka ( nie ma transferu). Pani cierpi na nadciśnienie i nietrzymanie moczu ( wkładki). Seniorka potrzebuje wsparcia w czynnościach toaletowych oraz wizytach w toalecie. Konieczne jest 1 wstawanie w nocy do toalety. Senior jest samodzielny, lubi prace w ogrodzie, od czasu do czasu lubi coś ugotować.Raz w tygodniu przychodzi pani sprzątająca. Zadania opiekunki Do głównych zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego ( pranie, prasowanie, zakupy, gotowanie) oraz dopilnowywanie , by podopieczna dużo jadła i piła. Warunki mieszkaniowe Państwo mieszkają w domu, górne piętro zajmuje senior, dolne opiekunka z seniorką. Do dyspozycji opiekunka 2 pokoje, TV, radio, internet, Country Flate zamówione. Wymagania Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 14. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. 22.05. pan lub pani do młodego mężczyzny po wypadku/dobry język/prawo jazdy 1500 euro 59846 Sundern Miejscowość: 59846 Sundern Wynagrodzenie: 1500 euro Termin: 22.05.na 2 miesiące O podopiecznej stawka1500 euro opiekun lub opiekunka gut/ sehr gut z prawem jazdy ( Ford Transit Automatik) , najchętniej młody Dojazd : na juz do 22.05. Miejsce zlecenia: 59846 Sundern Do opieki mężczyzna 29 lat, po wypadku, sparaliżowany ,lecz poruszający rękami, zacewnikowany, sprawny w głowie, wesoły , towarzyski, ma 2 braci, rodzina prowadzi studio fitness. Zadania opiekunki Przed wypadkiem aktywny , ma rower zasilany rękami i cieszyłby się , gdyby opiekun z nim jeździł na wycieczki. Zadania opiekuna to wspólne spędzanie czasu, wycieczki, do transferu są lifty- dom jest dobrze przygotowany dla osoby niepełnosprawnej oraz czynności domowe i sprzątanie, pranie i prasowanie ubrań podopiecznego, wspólne posiłki. Wieczorem ewentualne doglądniecie , by podopieczny był dobrze ułożony w łóżku. Wstawanie w nocy sporadyczne. Warunki mieszkaniowe Rodzina jest bardzo miła i każdy opiekun czuje się u nich jak w domu. Opiekun mieszka z podopiecznym w domu rodziców, ma do dyspozycji pokój z internetem. Wymagania Dobra znajomość języka, prawo jazdy , niepalący, lubiący wycieczki rowerowe. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 15. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. 30.05. do samotnego mobilnego seniora super 1450 euro dobry język/prawo jazdy/Bremen Miejscowość: 28359 Bremen Wynagrodzenie: 1450 euro Termin: 30.05.na 2 miesiące O podopiecznej Dojazd: 30.05./31/05. Miasto: 28359 Bremen Stawka 1450 Euro Poszukujemy : opiekunki z dobrym językiem, niepalącej z prawem jazdy ( automat). Do opieki senior 91 lat, 178 cm, 80 kg, sprawny umysłowo, mobilny, poruszający się w domu samodzielnie , chodzący samodzielnie po schodach,na zewnątrz o lasce lub rolatorze. Pan jest po operacji serca, cierpi na cukrzycę- 2 x dziennie przychodzi Pflegediest i daje zastrzyki z insuliny. Pan ma lekkie nietrzymanie moczu ( nosi wkładki). Senior ma aparat słuchowy , z powodu wady wzorku nie może już czytać. Lubi pracę w ogrodzie, rozmowy , po śmierci żony w marcu czuje się bardzo samotny. Zadania opiekunki Do zadań opiekunki należy pomoc w czynnościach higienicznych, zakupy, prowadzenie domu, dotrzymywanie towarzystwa. Pan dużą wagę przywiązuje do zdrowego, świeżego jedzenia. Warunki mieszkaniowe Pan mieszka w domku 140 mkw z ogrodem, do dyspozycji opiekunki umeblowany ładny pokój, internet w przygotowaniu. W tym samym mieście mieszka siostrzenica, która jest osobą kontaktową dla opiekunki. Wymagania Dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, osoba niepaląca, dobrze i zdrowo gotująca. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
×

Powiadomienie o plikach cookies


Używamy plików cookies w celach statystycznych oraz do zapewnienia prawidłowego działania strony i jej usług. Politykę prywatności serwisu oraz zasady wykorzystywania plików cookies znajdziesz tutaj

Aby zaakceptować te zasady i ukryć tę informację kliknij w przycisk akceptuję.