Skocz do zawartości

amissa

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Szukam przez agencje i prywatnie (proszę o oferty)
 1. Czy nowy związek 50 +/- ma sens ?

  Aga1 pięknie napisałaś. Może u mnie niekorzystnie "zagrały" charaktery - oboje wybuchowi.
 2. Czy nowy związek 50 +/- ma sens ?

  Nie, przepraszam...jestem "świeżo upieczoną" osobą, której dano czarną polewkę. Oczywiście, że - nie ma reguły - chyba ale widzę, jeśli różnica wieku jest duża a w moim przypadku była duża - rodzą się z obu stron uczucia zniecierpliwienia... różne, we mnie akurat było wiele czułości do "dziwactw" każdy z nas zasługuje na miłość, jak napisano , uczucie czułości, szacunek.
 3. Czy nowy związek 50 +/- ma sens ?

  Nie pisz o "esencji" faceta "starszego". Przepraszam ale w ogóle nie Wiesz o czym piszesz. Akurat jestem z tzw branży i jestem po związku, tak strasznym z facetem "starszym" z TEJ branży, którego z pewnoscią znasz z pierszych stron gazet... Nie Wiesz, o czym piszesz. Życzę Ci, żebyś się nigdy nie dowiedziała. Nigdy nie wie się, kto pisze - pod jakimś nickiem. Łukasz - masz racje: obie osoby są wolne i nie mają przeróżnych zobowiązań różnej natury, czy to ekonomicznej, czy rodzinnej....
 4. Hej, mam 50-tkę. Opiekowałam sie w swoim życiu chorymi bliskimi. Dużo i czasami hard core. Juz nie mam "bliskich". Mam dalekich i wrednych.I przykrą sytuację ekonomiczną. Zastanawiam się, żeby pojechać.. muszę.Znam angielski. Niemiecki - baaardzo średniuteńko. Zanim tu napisałam - poczytałam trochę. Fajne z Was dziewczyny. W Polsce agencje, w których byłam - brzmia dziwnie. Zakładają mi działalność gospodarczą... muszę wypracowaź 6 miesięcy bo - kara... muszę być właściwie 24 h na dobę czujna. Powiedziałam tym młodym ludźiom, którzy pitolili mi w ten sposób, o wyglądzie Kena i Barbie, jeszcze w d...o w życiu nie dostali, że MUSZĘ. Absurd ! powiedziałam! Jest potrzebna określona ilość snu! A oni: musi sie pani dostosować do rytmu dnia i nocy klienta. Przeczytałam tragiczne wpisy o busach jadących 35 godzin z temperaturą niską, chorych opiekunkach i synkach, którzy unimożliwiają konsultację w lekarzem. Jakby to na mnie trafiło, to... ten pan - skorygowałby faktury. Czym się kierować przy wyborze tych ofrt agencji, na co zwracać uwagę - już wiem, ze na umowę! Ale co jeszcze?
 5. Czy nowy związek 50 +/- ma sens ?

  Cześć, jestem nowa. Byłam w związku z facetem starszym ode mnie 20 lat. Mam 40 plus. Był moim partnerem przez chwilkę ale stał się... podopiecznym. Miał dni "zalegania", nie jadł, tylko czekałam, żeby cokolwiek mu podać lekkiego, płynnego, żeby wypił i dosłownie gryza wziął - i znowu spał. :"Dziekuję kotek" mawiał. Był przeuroczy. Potem wstawał i - było pieknie. Coraz mniej pięknie. W końcu powiedzieliśmy sobie żegnaj, a ja zostałam bez forsy choć ten pan - to bardzo zamożny, warszawski pan, rozpieszczony... I pomyślałam sobie, że mam to w nosie. Będę opiekowala sie równie dobrze - za pieniądze, które - są mi bardzo potrzebne. Nie jestem cyniczna. Chyba dorosła.
×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się