Skocz do zawartości

Południk 38

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. PDP winno się traktować z szacunkiem niezależnie od jednostki chorobowej.Bycie ciepłym dla drugiej osoby da korzyść obydwu stronom.Od opiekunki(jak i pielęgniarki) wymaga się czasem by czyniła wszystko z powołania ale pamiętajmy ,że wykonuje opiekunka swój zawód(pracę).
 2. @Blondi droga bo tak to bywa,że naturalnym stanem są przemienne okresy biegunek i zaparć w tym wieku.Zaczopuje się ta okropność ,nazbiera się i popracuje to bagno w jelitach a na samym końcu wyleje się by ulżyć życiu.A czasem oczyści się taki człek nie zaburzając sobie snu....Pogodnej niedzieli
 3. Lena_57 w zależności jaka sztela się przytrafi ale przerwa jest zawsze dla opiekunki, i nie wazne czy się odpoczywa w pokoiku czy wystawia twarz na promienie słońca.Jeżeli PDP chodząca to i praca mało fizycznie wymagająca i wtedy bieganie po górkach w sam raz.W przerwie można poczytać spokojnie książkę albo porozmawiać z rodziną w Polsce.
 4. Widzę ,że dno.Możesz polecić coś lepszego na priv.Nie wiem co wybrać -Gewerba czy umowa -zlecenie.
 5. Gadam jak Blondynka może....Rekruterka nie dała mi takiej gwarancji,że nie trzeba będzie wstawać w nocy kilkurotnie a ofertę przyjmę albo nie, ale zależy mi na wyjeżdzie.Agncja płaci jedynie za wykonane zlecenie, jest to duża polska firma i płaci niskie stawki uzależnione od stanu języka.
 6. Można rzeczywiście tą kwotę ............ bo jest nieadekwatna do sytuacji.Agencja daje ci zlecenie na 24-ro godzinną opiekę nad PDP i trzeba się z tego zlecenia wywiązać.Jeszcze nie podpisałam żadnej umowy, dopiero na początku rekrutacyjnego procesu....
 7. Gorzej jak podpisujemy umowę-zlecenie z polską agencją i wtedy obowiązuje nas Kodeks Cywilny.Wypłata jest na poziomie minimalnym od 750euro, okres wypowiedzenia 2 tygodnie.No i kilkiukrotne wstawanie w nocy z bezsennością i zmęczeniem w komplecie.
 8. Okropność , co gorsze potem uczucie czuwania i bezsenność mam w Polsce.....
 9. Nowe świeżynki to też ludzie.Miałam kontakt z osobami starszymi,chorymi, opiekowałam się nimi i teraz jak podejmę pracę przez agencję to mam dostać ała.Też nie sypiałam po nocach.


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...