Skocz do zawartości

pawlos

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekun

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Alkoholowym skrytopijcom mówimy NIE!!! Ale padło tu wiele trafnych stwierdzeń, od tych w których mowa że piwo po pracy czy w weekend jest dozwolone, przez te które mówią że osoby nie pijące szybko wykazują oznaki nietrzeźwości aż po te w których mowa że jak się opiekujesz osobą chorą i wstajesz do niej w nocy to żaden alkohol nie wchodzi w grę. i zgadzam się z każdym z tych stwierdzeń.
 2. jeżeli chodzi o telekonferencje to taka usługa na telefonach stacjonarnych ( a z takich często firmy korzystają ) jest rzadkością ale jestem w stanie to jakoś sobie wytłumaczyć. Natomiast wpis Dał mi do myślenia, jeżeli poprzedniczka została zwolniona albo sama zrezygnowała np. z powodów które Grażyna opisuje (problematyczny PDP) to nie sądzę że by chcieli łączyć z poprzedniczka chyba jasne dlaczego. :)
 3. Spóźnione ale szczere dla wszystkich życzenia noworoczne i uściski.
 4. Byłaś połączona przez agencję, to mi śmierdzi oszustwem. Jak mogli połączyć z opiekunką??? Chyba tylko jak by przyłożyli słuchawkę do innej słuchawki :) według mnie ściema.
 5. Też rozważam taką opcję bo byłem już w Anglii ale jako pracownik magazynowy, niewdzięczna praca bo polska nadgorliwość odbiła się czkawką. Szefostwo zaczęło zwalniać z byle powodu i zatrudniać innych polaków na gorszych warunkach. Ale nieważne, Serenity dziękuje za info.
 6. A ja ostatnio sprezentowałem mamie żelazko z generatorem pary, drogie ale mama nigdy nie była szczęśliwsza mówi że prasuje tylko z jednej strony i nie traci tyle czasu.
 7. pawlos

  Mycie przepalonych naczyń

  Odmoczyć i szorować, ja też wody nalewam do garnka i gotuje na średnim ogniu żeby zmiękczyć przypalenie. Jak nie zejdzie po 2-3 razach to w kibel i nowy garnek.
 8. ja jestem za technologia parową i po odkurzeniu taki mop dezynfekuje najlepiej i nie trzeba go wyciskać. A jeśli chodzi o dezynfekujące mopy ręczne to nie wierze że działają. Osobiście jak kupowałem sprzęt do sprzątania to *wykasowano nazwę* cena wyższa ale jakość warta tych pieniędzy.
 9. pawlos

  Star Wars

  A czy są tu jacyś fani Tej epickiej opowieści o rodzinie Skywalkerów???
 10. Musze zobaczyć w takim razie.
 11. pawlos

  [...] Humor

  A ja starym kawałem zaczne udzielanie sie w tym temacie: Księgarnia, przy kasie stoi policjant, pani pyta: -W czym mogę pomóc? -Poproszę zeszyt w kółka. Pani zdezorientowana nie wie co powiedzieć, nagle z kolejki słychać głos wyższego stopniem policjanta: -To idiota jest, niech pani mu da czysty, kółka sam sobie narysuje. Pani sprzedawczyni tak zrobiła. Gdy przyszła kolej starszego stopniem policjanta sprzedawczyni pyta: -A dla pana? -Globus polski, poproszę. :D


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...