Skocz do zawartości
 • Szukasz dobrej pracy w opiece?

  W tym miejscu możesz przeszukiwać bazę ogłoszeń z ponad 50 firm i agencji pracy, zamówić newsletter, by otrzymywać natychmiastowe powiadomienia o nowo dodanych prywatnych i agencyjnych ofertach lub aplikować do wielu agencji naraz (najszybsza rekrutacja w Polsce). Zarabiaj więcej niż inni! 

  Wybierz jedną z 3 opcji:

   


   

  Zarabiaj do 1900€ lub 2400CHF!

  Określ m.in. płeć podopiecznego, wysokość ZUS, miejsce, państwo i stawkę! Swoje warunki postawisz wybranym agencjom, dzięki czemu już w ciągu kilku godzin sprawdzisz, która z nich zaoferuje Ci najlepszą ofertę... Zarabiaj więcej niż inni!

   


   

  Przeglądaj legalne oferty pracy w Niemczech i Szwajcarii 

  Zobacz ostatnio dodane oferty z ponad 50 firm i agencji pracy. 

   

   
   

  Otrzymuj legalne i/lub prywatne oferty na maila

  Załóż konto, by otrzymywać natychmiastowe informacje o nowo dodanych agencyjnych i prywatnych ofertach pracy w opiece w Niemczech i w Szwajcarii.

   


   

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...