Skocz do zawartości

Poszukiwana-Poszukiwany :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Dodzisława napisał:

 @Joy No nareszcie. Ciebie tu potrzeba bardzo, ale to bardzo. Widzisz co się dzieje :d , trafiłam na minę, ktora się zmieniła w małą minkę :d , do koscioła słuzbowo uczęszczam i oganiam się od Namnes Fathersa, bo tak ze 2 razy w tyogdniu miętę do mnie czuje :d :d :d. Stary pierdnik :d :d :d pampers na dooopie, ale krew buzuje :d :d :d .  

Daligo, montuj się i klawiaturę w dłoń bierz :d :d :d .

Ty z powitajkami, pochwalijkami, czy jaki sosna? :haha: Toć podczytuje nas i wie co w trawie piszczy :haha: A ty....bum...i epopeja :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

@Mirelka1965 Ja, to łosz end goł z bonusem :d :d :d No w euforie wpadłam z powodu odezwania sie Yojki, to i zdolnosc myslenia straciłam :d :d :d 

To pilnuj się...Wielki Brat, tfu...Wielka Siostra czuwa i punkciki wręcza ulubieńcom za pisanie nie w temacie :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 Tak jest Siostro :d :d :d , mam jednak nadzieję, że nikt mnie aż tak nie nie  lubi, zeby mnie podpiermandolić do Władzy Najwyższej :d :d :d , choć pewnosci nie mam :d .No jak by coś to pseplasam, poniesło mnie z tego scęścia, że Dzoj się odezwała :d .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dodzisława napisał:

@Mirelka1965 Tak jest Siostro :d :d :d , mam jednak nadzieję, że nikt mnie aż tak nie nie  lubi, zeby mnie podpiermandolić do Władzy Najwyższej :d :d :d , choć pewnosci nie mam :d .No jak by coś to pseplasam, poniesło mnie z tego scęścia, że Dzoj się odezwała :d .

Dobra,niech będzie :) połowę kary biorę na siebie.W razie co to w  areszcie pogadamy spokojnie:cmok::d

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Joy napisał:

Dobra,niech będzie :) połowę kary biorę na siebie.W razie co to w  areszcie pogadamy spokojnie:cmok::d

 

39 minut temu, Dodzisława napisał:

@Joy :cmok:Mam świezy zapas fajeczek , jak by co , z pragnienia nie umrzemy :d :d :d .

A ja wam wyślę cebulkę i korniszonki :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
10 minut temu, Dodzisława napisał:

@aniao Jestem , jestem. Laptop mi znowu strajkuje, a ze smartfona ciężko sobie radzę. Pozdrawiam Aniu . Cały czas jestem dostępna na Fejsie jak coś

Cieszę się, że się odezwałaś. Ja z telefonu ogarniam dość dobrze, ale FB z kolei jest mi prawie obcy. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, scarlett napisał:

naprawdę nikt z forum nie ma prywatnego kontaktu z @Blondi, martwię się coraz bardziej

Mam z nią kontakt na Fejsie. Jakiś czas temu pytałam czy wszystko u niej ok. Pisała że tak. Była w Hiszpanii . To było jakieś 2,3 tygodnie temu chyba . Napiszę do niej na Fejsie i zapytam.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława jestem jestem ,,narazie zdrowa i niech tak zostanie,,:cmok:wszystko ok,. jedzenia mam , ciepło mam, czekam 2 tyg, teraz w de., a chcę do Pl , jak ja chcę do Pl do moich skarbeczek kochanych, jak ja tęsknię, ja szukalam lotu w styczniu do Pl i nie ma bezposredniego lotu z Walencji czy Castellon  na Poznan, są z przesiadkami i 15 godz, lotu -toż to masakra jedna jedna wielka,  a cena jeszcze kosmos, nawet 2200 zl .teraz już jestem w de to znowu problem z wyjazdem  do Pl, ludzie stoją już po 15 godz przed granicami,.

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...