Skocz do zawartości

Poszukiwana-Poszukiwany :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No...wszystkie już Ci w doopę bez mydła powchodziły to tiepier ja : Violka , jesteś zarąbista ....kapelutek też :d

Ubierz brile i popatrz , piękna fotka , nie trzeba wchodzic w doope bez mydła:przekleństwa: wystarczy ujrzec piękno, a jak jest piekno to się ocenia to piękno, ile mam razy uczyć:przekleństwa::szydera: do jasnej ciasnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No...wszystkie już Ci w doopę bez mydła powchodziły to tiepier ja : Violka , jesteś zarąbista ....kapelutek też :d

A właz sobie w moją dopę ile chcesz :d:cmok: Tylko obiecaj , że jak zniknę z forum , nie będziesz klepać , że byłam facetem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

A właz sobie w moją dopę ile chcesz :d:cmok: Tylko obiecaj , że jak zniknę z forum , nie będziesz klepać , że byłam facetem :szydera:

Nie jesteś. I z zazdrością przyznaje że to nie jest zdjęcie sprzed trzydziestu lat. A mogłam siedzieć cicho :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

Ja za nim nie tęsknię bo to chyba była ona :trele:

Wiesz co @INEZ mogłabym Ci napisać,że gorszej,bardziej zakłamanej mendy niż Ty to chyba w całym wszechświecie nie ma

.Ale ktoś bardzo mądry powiedział mi niedawno,że jeśli LOS stawia nam na drodze takie indywiduum to pewnie po to abyśmy mieli okazję poćwiczyć empatię i cierpliwość.Więc skorzystam z okazji i poćwiczę.A Tobie tylko poradzę,tak dla odświeżenia pamięci zerknąć w temat,który sama założyłaś  "forumowy flirt"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kris napisał:

To był on. I z jedną oną obrazili się śmiertelnie na nasze forum!:p Po prostu wyciekła ich prywatna korespondencja, któraś miała za długi język.>:( Facet był w porządku!

Pomyliłeś osoby to Inez vel Jolanta.pl jest specjalistką od ujawniania.I nie Lach pisał a chyba Paolo.To tak dla wyjaśnienia. Bardzo lubiłam Lacha i nie ważne,czy jest tu z nami czy nie nie pozwolę go obrażać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Joy napisał:

Pomyliłeś osoby to Inez vel Jolanta.pl jest specjalistką od ujawniania.I nie Lach pisał a chyba Paolo.To tak dla wyjaśnienia. Bardzo lubiłam Lacha i nie ważne,czy jest tu z nami czy nie nie pozwolę go obrażać

uwazam ,ze lach był ok,ale o co chodzi to już mi się miesza???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Joy napisał:

Wiesz co @INEZ mogłabym Ci napisać,że gorszej,bardziej zakłamanej mendy niż Ty to chyba w całym wszechświecie nie ma

.Ale ktoś bardzo mądry powiedział mi niedawno,że jeśli LOS stawia nam na drodze takie indywiduum to pewnie po to abyśmy mieli okazję poćwiczyć empatię i cierpliwość.Więc skorzystam z okazji i poćwiczę.A Tobie tylko poradzę,tak dla odświeżenia pamięci zerknąć w temat,który sama założyłaś  "forumowy flirt"

No muszę cofnąc się  z postami , ale  @Joy:zwyciezca: nie nawidzę  zakłamania , też mi wiele rzeczy nie pasuje , ale jak to ja , nie lubię kłotni,tylko omijam ,jestem nieraz bardziej obserwatorem , :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

No muszę cofnąc się  z postami , ale  @Joy:zwyciezca: nie nawidzę  zakłamania , też mi wiele rzeczy nie pasuje , ale jak to ja , nie lubię kłotni,tylko omijam ,jestem nieraz bardziej obserwatorem , :tak2:

Wiem Blondasku:cmok:Też staram się nie angażować.Ale czasami nie wytrzymuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...