Skocz do zawartości

Szukam znajomych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Srasku ...nie Marasku ....Maraskiem to on był jak miał 3 - 4 latka...

No nie wytrzymiem:tak: ale tak fajnie mówić:hura:,,bąbelku,Lachimku,Orimku,Geronimkusiu, kiciusiu ,Radusiu,kogo tam jeszcze mamy ,,skarbusiu,lubusiu, :oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurra.Pewno to nikogo nie obchodzi ale ja nareszcie znalazłam polską opiekunkę. Ona też się bardzo ucieszyła i już mam z kim iść na kawę i plotki .To bardzo miła kobitka , no jak my wszystkie:d Pozdrawiam wszystkich  poszukujących na pewno kogoś spotkacie. A w Hamburgu to jest moja koleżanka ale ona już 18 lipca wyjeżdża i też jest tam bez towarzystwa. A szkoda , bo to piękne miasto.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę związku. Nie raz pracowałam z mężczyznami i zawsze wesoło było a żony nie miały powodów do zazdrości. W mieszanym towarzystwie zawsze ciekawiej i czas w pracy szybciej minął.Ale...nikogo nie można zmuszać. Skoro nie chce ma swoje powody.Pozdrawiam

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, eugenia1 napisał:

Nie widzę związku. Nie raz pracowałam z mężczyznami i zawsze wesoło było a żony nie miały powodów do zazdrości. W mieszanym towarzystwie zawsze ciekawiej i czas w pracy szybciej minął.Ale...nikogo nie można zmuszać. Skoro nie chce ma swoje powody.Pozdrawiam

popieram:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎10‎.‎07‎.‎2018 at 09:06, Blondi napisał:

@INEZ a kto Ciebie tak atakuje tymi czerwonymi mordkami,,mnie atakują ale ja się już przyzwyczaiłam ale widzę ,tutaj aż za czerwono,,,komus wlazłaś na doopę,,siedzi jakiś stworek niezadowolony i klepie na czerwono i ma radochę,,nic innego jak tylko olac ,,zazdrośników tutaj też nie brakuje,,,ale dzień jest piękny i uśmiech na buzce ,,radocha w sercu i full szczęscia w calej sobie ,,,niech moher jakiś przejmie chodz troszkę tego dobrego ode mnie,,,:szok::oklaski::serce:

:$:sos::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Skorpionka napisał:

48529 Nordhorn...? Powoli tracę nadzieję....zdarzyło mi się nawet z rozpaczy zaliczyć solo: lody, kawę i "shake" czekoladowego rzecz  jasna :p Może ktoś jest jeśli nie tu, to chociaż blisko...?

Ja nadzieję na loda już dawno straciłam, solo zaliczyłam lizanie loda, bo co mam zrobić haaaaaaaaa :szydera:

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, INEZ napisał:

:smutek:

Wczoraj znalazłam inną opiekunkę kilka domów ode mnie pracuje dowiedziałam się przez przypadek od razu polazłam do niej a ona nawet nie zapytała jak mam na imię wyszła tylko na balkon i powiedziała,że nie ma czasu i idzie spać :rozpacz:

To faktycznie, nawet jeśli była zmęczona to kultura wymaga aby wyjść i chociaż się zapoznać. 

A potem przeprosić i iść spać. 

Następny raz będzie lepszy :love:.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, INEZ napisał:

:smutek:

Wczoraj znalazłam inną opiekunkę kilka domów ode mnie pracuje dowiedziałam się przez przypadek od razu polazłam do niej a ona nawet nie zapytała jak mam na imię wyszła tylko na balkon i powiedziała,że nie ma czasu i idzie spać :rozpacz:

To na pewno jakaś rodzina tej co jest kilka domów dalej. Uprzedzano mnie że niechętna do rozmów po polsku. :haha:Nie próbuję bo i po co ?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Po tym co mnie wczoraj spotkało już odechciało mi się szukać :rozpacz:

A co Cię spotkało? :( 

Ups,doczytałam.Nie przejmuj się ,takie @y to jedna na 1000.Więc masz z głowy,szybko takiej drugiej nie spotkasz :cmok:

Gdzie jesteś?

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...