Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To nie prostota w działaniu...to wygodnictwo i lenistwo...:szydera: Siedzenie na forum ma wymiar większy...można podyskutować z myślącymi ludźmi na temat diety, przepisów, porad...i wielu innych ważnych rzeczy życia codziennego...a nie szukać jakichś felg...:szydera: No...ale tak to robi facet...pierdołami się zajmuje...:haha:

Przestań Ty nie rozumiesz ..felgi większy wymiar mają niż bla bla no i basta:szydera:bez felg nie pojedziesz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Przestań Ty nie rozumiesz ..felgi większy wymiar mają niż bla bla no i basta:szydera:bez felg nie pojedziesz,

Ja nie blondynka...kumam wiele rzeczy...ale jeśli się ma jedne, to po jakie licho szukać kolejnych? :haha: A u ciebie diagnozuję chorobę dwubiegunową....kontra facetom i z facetami na piffko....:haha: To się nadaje do leczenia...można się cofnąć w rozwoju...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja nie blondynka...kumam wiele rzeczy...ale jeśli się ma jedne, to po jakie licho szukać kolejnych? :haha: A u ciebie diagnozuję chorobę dwubiegunową....kontra facetom i z facetami na piffko....:haha: To się nadaje do leczenia...można się cofnąć w rozwoju...:szydera:

Ja chyba mam trzy biegunową  albo cztery nawet  bo z wszystkimi na piffko:szydera: a ja nie kontra przecież:święty:

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

To nie prostota w działaniu...to wygodnictwo i lenistwo...:szydera: Siedzenie na forum ma wymiar większy...można podyskutować z myślącymi ludźmi na temat diety, przepisów, porad...i wielu innych ważnych rzeczy życia codziennego...a nie szukać jakichś felg...:szydera: No...ale tak to robi facet...pierdołami się zajmuje...:haha:

o felgach na forum opiekunek to nie ma co marzyć :haha: to troszkę techniki przecież 

Cieszę się jednak że Ty i @1bozka wiecie gdzie facet ma szare komórki i wiecie jak je pozyskać,jak sie do nich dobrać :szydera: i  akomodację owych poczynić :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

o felgach na forum opiekunek to nie ma co marzyć :haha: to troszkę techniki przecież 

Cieszę się jednak że Ty i @1bozka wiecie gdzie facet ma szare komórki i wiecie jak je pozyskać,jak sie do nich dobrać :szydera: i  akomodację owych poczynić :haha:

No gdzie no gdzie mają ??? te komórki szare Ci faceci no gdzie??:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja nie blondynka...kumam wiele rzeczy...ale jeśli się ma jedne, to po jakie licho szukać kolejnych? :haha: A u ciebie diagnozuję chorobę dwubiegunową....kontra facetom i z facetami na piffko....:haha: To się nadaje do leczenia...można się cofnąć w rozwoju...:szydera:

Lubie cie to ci wytłumaczę. Auto wymaga dwóch kpl. opon : letnie i zimowe.Tu w De jest nawet nakaz jazdy na zimowych w tym okresie. Za brak takowych sa mandaty. Tak wiec dwa kpl opon i daw kpl. felg. To dość proste 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

o felgach na forum opiekunek to nie ma co marzyć :haha: to troszkę techniki przecież 

Cieszę się jednak że Ty i @1bozka wiecie gdzie facet ma szare komórki i wiecie jak je pozyskać,jak sie do nich dobrać :szydera: i  akomodację owych poczynić :haha:

:szydera: na tę akomodację....czysta przyjemność...:szydera: Znajduję, że ty również akomodujesz co nieco...niekoniecznie te przyjemności co my...a miast tego robisz zamiennik z informacji pozyskanych z sieci...:haha: Żal...tak się obywać bez przyjemności....żal...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

Lubie cie to ci wytłumaczę. Auto wymaga dwóch kpl. opon : letnie i zimowe.Tu w De jest nawet nakaz jazdy na zimowych w tym okresie. Za brak takowych sa mandaty. Tak wiec dwa kpl opon i daw kpl. felg. To dość proste 

Tak by się z pozoru wydawało...jednakowoż, jeden komplet felg dla dwóch kompletów opon wystarczy....istnieje wszak takie pojęcie jak przekładka...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

:szydera: na tę akomodację....czysta przyjemność...:szydera: Znajduję, że ty również akomodujesz co nieco...niekoniecznie te przyjemności co my...a miast tego robisz zamiennik z informacji pozyskanych z sieci...:haha: Żal...tak się obywać bez przyjemności....żal...:szydera:

Uff:szydera:ciezko  tymi facetami..:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nie jestem specem od samochodów...ale logika nakazuje...na zimę stalówki...po co ma się alu od soli niszczyć? :haha:

Na zimę tylko alufegi zawsze nam ,Z prostej przyczyny są ładniejsze a w stalowych ojjjj jeszcze coś tam poodpada i co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ORIM napisał:

Lubie cie to ci wytłumaczę. Auto wymaga dwóch kpl. opon : letnie i zimowe.Tu w De jest nawet nakaz jazdy na zimowych w tym okresie. Za brak takowych sa mandaty. Tak wiec dwa kpl opon i daw kpl. felg. To dość proste 

Ja mam całoroczne :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie jestem specem od samochodów...ale logika nakazuje...na zimę stalówki...po co ma się alu od soli niszczyć? :haha:

kobieca logika :haha: otóż jak wszystko na tym swiecie ta i równiez technologia produkcji felg amuminiowych poszła do przaodu Obecnie mozna stosowac je równiez w okresie zimowym,a auto nie traci na wygladzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeszcze gdyby to był " jego blog " ....to bym go kochała , nie tylko lubiła . Fajnie pisze ...też lubię go czytać , ale nie chcę już za bardzo wchodzić w dyskusje , czy w żarty , bo ....qwa...nie uchodzi i już :szydera:

Ale to nie jest żaden blog, każdy z nas zakłada tematy i każdy pisze, zawsze jest dużo klepania nie na temat,,nie wiem czemu jest tutaj taka tragedia,:przekleństwa:, no bo ktoś ma focha ,,Jak to robi facet -każdy facet pisać może,,nikomu się niczego nie zabroni,,niech wszyscy zapomną ,,,a teraz uśmiech :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...