Skocz do zawartości

Bezpłatny kurs języka w agencjach to ściema!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Blondi napisał:

Teraz jak tak sobie przypominam :płacz:moje powtórki nauki jezyka i nauka niemieckiego ale podstawy znałam ze szkoły to idzie wszystko do kupy złożyć i się czegos nauczyc samemu,ale jakbym miala uczyc się od początku to chyba bym wybrała nie kurs w agencji ale prywatne lekcje nauki,szybkiej nauki podstaw i prostych zdań,nigdy przez agencje,, potem taka agencja dlugo długo ma Ciebie za nieuka i ma podstawy do super niskiego wynagrodzenia,, :płacz:

Dokładnie @Blondi. O to chodzi. Te kilkanaście lub kilkadziesiąt słów to za mało na lepszą kasę. Podstawy ze szkoły są ważne na początek. Ale co z tego że ktoś gramatyczne mówi poprawnie jak ma mały zasób słów? Pdp chcą rozmawiać na różne tematy. Ogródek, historia, polityka, geografia,czasami literatura i filozofia. A większość opiekunek artykułuje sprawy zdrowotne i kulinarne. To trochę mało. Gramatyka jest ważna ale nie najważniejsza. Słówka, słówka, słówka.... Bo jak powiesz jakiś czasownik w bezokoliczniku to też zrozumieją i powiedzą poprawną odmianę. I tak się uczymy :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.09.2017 at 20:47, jolantapl. napisał:

Ja dzięki jednej podopiecznej przeskoczyłam o 2 poziomy oczywiście do góry ale jej chciało się po kilka razy spokojnie powtarzać jak czegoś nie zrozumiałam a mnie chciało się z nią rozmawiać i słuchać tego co do mnie mówiła.

Podobno chęć nauczania to domena starszych ludzi. Szkoda że nie wszystkich... Ale rzeczywiście - dla początkującej taka pdp. to skarb!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...