Skocz do zawartości

Forumowa płytoteka :)


Gość aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Waldi napisał:

Lekcje z muzyki zamieszczonej ostatnimi czasy odrobię chwilkę później - bo teraz chce koniecznie dzielić się :

 

- koniecznie słuchawki ( najlepiej z dobrej półki chodzi o  dynamikę) lub pusty pokój z dobrym audio … musi być dość ciemno lub oczy zamknięte … w połowie utworu ciarki idą … uwielbiam te mroczne Maxa Richtera kawałki. Jeśli ktoś jeszcze ? Proszę o „ lajka” 

wyglupiam się - na lajkach mi nie zależy

Nie mam słuchawek nausznych z wysokiej półki ale firma dobra ...jednak moc jest i słychać było i w moich , musze poszukać po powrocie lepszych ,ale nie wiem jakie kupić...prezent sobie zrobie na urodziny .Mroczna jest ale bez strachu, raczej dzika ciekawość co się uslyszy za moment...za chwilę ...

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Nie mam słuchawek nausznych z wysokiej półki ale firma dobra ...jednak moc jest i słychać było i w moich , musze poszukać po powrocie lepszych ,ale nie wiem jakie kupić...prezent sobie zrobie na urodziny .Mroczna jest ale bez strachu, raczej dzika ciekawość co się uslyszy za moment...za chwilę ...

Oglądałem film, do którego napisano te muzykę : bardzo dobry … z dreszczem

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://www.bing.com/videos/search?view=detail&mid=341FFD3B1E8EC7C5CA09341FFD3B1E8EC7C5CA09&q=ZZ Top - Got Me Under Pressure&shtp=GetUrl&shid=84e993f6-90e3-47ba-9335-f18aa92a4579&shtk=WlogVG9wIC0gR290IE1lIFVuZGVyIFByZXNzdXJlIChMaXZlKQ%3D%3D&shdk=aHR0cDovL3N0b3JlLmVhZ2xlLXJvY2suY29tL3RpdGxlL29uZS4uLiBGb3IgbW9yZSBpbmZvIC0gaHR0cDovL3d3dy5lYWdsZS1yb2NrLmNvbS9hcnRpc3QvenotdC4uLiBPbmUgb2YgWlogVG9wJ3MgbGVnZW5kYXJ5IGxpdmUgcGVyZm9ybWFuY2VzLCBjYXB0dXJlZCBpbiB0aGVpciBob21lIHN0YXRlIG9mIFRleGFzIGluIGZyb250IG9mIGEgd2lsZGx5IGVudGh1c2lhc3RpYyBhdWRpZW5jZS4gVGhlIGZ1bGwgY29uY2VydCBEVkQsIHdpdGggcGxlbnR5IG9mIGJvbnVzIGZvb3RhZ2UsIGlzIG91dCBub3cgZnJvbSBFYWdsZSBSb2NrLiBUaGVyZSBpcyBhbHNvIGEgZmFudGFzdGljIEJsdS1SYXkgdmVyc2lvbiAuLi4%3D&shhk=hDVPR%2BjKQgDY0WQ73ZIq3ST8trZk4a7OFaPDHN6Hkps%3D&form=VDSHOT&shth=OVP.T4K9NBwrH0PPvcotOUkejQHgFo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3.08.2021 at 19:57, Jurek50 napisał:

https://www.bing.com/videos/search?view=detail&mid=341FFD3B1E8EC7C5CA09341FFD3B1E8EC7C5CA09&q=ZZ Top - Got Me Under Pressure&shtp=GetUrl&shid=84e993f6-90e3-47ba-9335-f18aa92a4579&shtk=WlogVG9wIC0gR290IE1lIFVuZGVyIFByZXNzdXJlIChMaXZlKQ%3D%3D&shdk=aHR0cDovL3N0b3JlLmVhZ2xlLXJvY2suY29tL3RpdGxlL29uZS4uLiBGb3IgbW9yZSBpbmZvIC0gaHR0cDovL3d3dy5lYWdsZS1yb2NrLmNvbS9hcnRpc3QvenotdC4uLiBPbmUgb2YgWlogVG9wJ3MgbGVnZW5kYXJ5IGxpdmUgcGVyZm9ybWFuY2VzLCBjYXB0dXJlZCBpbiB0aGVpciBob21lIHN0YXRlIG9mIFRleGFzIGluIGZyb250IG9mIGEgd2lsZGx5IGVudGh1c2lhc3RpYyBhdWRpZW5jZS4gVGhlIGZ1bGwgY29uY2VydCBEVkQsIHdpdGggcGxlbnR5IG9mIGJvbnVzIGZvb3RhZ2UsIGlzIG91dCBub3cgZnJvbSBFYWdsZSBSb2NrLiBUaGVyZSBpcyBhbHNvIGEgZmFudGFzdGljIEJsdS1SYXkgdmVyc2lvbiAuLi4%3D&shhk=hDVPR%2BjKQgDY0WQ73ZIq3ST8trZk4a7OFaPDHN6Hkps%3D&form=VDSHOT&shth=OVP.T4K9NBwrH0PPvcotOUkejQHgFo

Ło matko a tu co zaistniało ,,Szyfry wojny "czy co ?o właśnie... ten film obejrzę sobie, dawno temu go widziałam, już dobrze nie pamiętam, lubię wojenne  .A żeby było muzycznie to w Twoim linku ,,brodacze" dają czadu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.08.2021 at 21:15, Funny napisał:

Ło matko a tu co zaistniało ,,Szyfry wojny "czy co ?o właśnie... ten film obejrzę sobie, dawno temu go widziałam, już dobrze nie pamiętam, lubię wojenne  .A żeby było muzycznie to w Twoim linku ,,brodacze" dają czadu 

Niezłe podsumowanie Szyfry wojny

W sumie na niewiele czasu mam na Forum ale wrzucę coś od siebie

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posucha tu taka jaka była - @Funny @Jurek50 i Ja… hmmm 

moze coś innego na rozgrzanie

uwielbiam sile przekazu emocji i jaka płynie z tego rodzaju muzycznych spektakli „ czarnej” gracji

a sama Missy Eliot już przeze mnie była tu  zauważana ( jest w moich ulubionych ) lubie tych  uzdolnionych „brzydali” jak ona czy Lil Wayne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Jurek50 napisał:

skoro poruszyles temat "kolorowych"talentów,nie mozna pominac tego Pana

 

O ten kawałek to ja rozumiem i w ,,Powrocie do przyszłości "Marty McFly"zarąbiscie zagrał okrojony ten kawałek z solówką oczywiście, zakończoną rozwaleniem ,,wiosła"Kocham ten film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Waldi napisał:

Posucha tu taka jaka była - @Funny @Jurek50 i Ja… hmmm 

moze coś innego na rozgrzanie

uwielbiam sile przekazu emocji i jaka płynie z tego rodzaju muzycznych spektakli „ czarnej” gracji

a sama Missy Eliot już przeze mnie była tu  zauważana ( jest w moich ulubionych ) lubie tych  uzdolnionych „brzydali” jak ona czy Lil Wayne

Nie sorki... ale do mnie to to nie trafia ,próbowałam dotrwać do końca siedząc ,stojąc ,leżąc ...nie da się muszę dla równowagi coś łyknąć niech będzie Iron Maiden ,,Fear od  the Dark"bo czuję nie zbiorę się do kupy kończyny miękkie

Edytowane przez Fun??ny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...