Skocz do zawartości

Forumowa płytoteka :)


Gość aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Jurek50 napisał:

nie bez powodu uzywa sie okreslenia"taniec z pilką"

 

5 minut temu, Jurek50 napisał:

a to cwiczenia do gry cialem z przeciwnikiem

Przeciwna płeć to przeciwnik ? ☺️A jak temperamentny to trudny do utrzymania i poślij go ...ją tu na murawę w p.karnym no to  czerwona kartka jak nic I na 100% bramkarz puści...widoku takich obcisłych spodenek nie ,,szczyma"

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na tapecie dziś u mnie moc kobiecych wokali

Koncert i atmosfera nie do podrobienia forma przekazu niepowtarzalna poza tym kontakt z publiką ....tysięczny tłum spija słowa z mych ust kochają mnie Tego życzą sobie zespoły wszystkie  ....Pefect kiedyś wiedział co śpiewa

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wątku pięknie wykonanej i zaaranżowanej sceny muzycznej - poniżej

 którą już tutaj publikowałem i zachwycam się nadal...

Natrafiłem na pewnego rodzaju natchnioną wizję z filmowej sceny ... Chappie. Jest tam taka scena z muzyką Zimmera, gdzie pseudo Mommy Chappiego siedzi na podwieszonym łożu ...sama postac mamusi jest mocno kontrowersyjna a zarazem bardzo ciepła ...  Broń Boże nie oceniam - ale dość już wiekowy film być może był swego rodzaju natchnieniem dla Billy - lub jej promotora :haha: przy tworzeniu tego obrazu z Grecji :d

Poniżej scena z filmu - posiadającego również genialną muzykę H. Zimmera, nie ta z łóżkiem ( jej na YT nie znalazłem) ale inna ...piekna w swojej wymowie  

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrea  G....imię żeńskie nadane w tym filmie .... Takie porównanie mi przyszło do głowy i jak to kobieta chociaż słaba w swojej naturze to walcząca a prowadzona czy mająca wsparcie mężczyzny dwukrotnie silna ...  porażka może być droga do zwycięstwa ....Piękna muzyka

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Andrea  G....imię żeńskie nadane w tym filmie .... Takie porównanie mi przyszło do głowy i jak to kobieta chociaż słaba w swojej naturze to walcząca a prowadzona czy mająca wsparcie mężczyzny dwukrotnie silna ...  porażka może być droga do zwycięstwa ....Piękna muzyka

Odjechałem na maxa

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Waldi napisał:

Odjechałem na maxa

Mam kilka takich perełek postaram się dozować bo sama mam dreszcze  i palpitacje nawetZnam ten film wiec muza sama wchodzi w obraz ....ale jeśli ktoś nie zna i sam sobie stworzy własną historie to jeszcze lepiej indywidualizm zawsze wskazany .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Funny napisał:

Mam kilka takich perełek postaram się dozować bo sama mam dreszcze  i palpitacje nawetZnam ten film wiec muza sama wchodzi w obraz ....ale jeśli ktoś nie zna i sam sobie stworzy własną historie to jeszcze lepiej indywidualizm zawsze wskazany .

Przy tym I-szym tak właśnie było : miałem swój własny obraz … daleko od morza .

teraz jestem po przesłuchaniu całej płyty - dla Ciebie w podzięce jeden z niej  

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Waldi napisał:

Przy tym I-szym tak właśnie było : miałem swój własny obraz … daleko od morza .

teraz jestem po przesłuchaniu całej płyty - dla Ciebie w podzięce jeden z niej  

 

..... komentarz zbyteczny ...Dziękuję a wszystkim polecam film ,,Gniew oceanu" i soundtrack

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu ostatnio tylko ja się udzielam tak mnie coś na filmową wzięło,ostatnio ją zaniedbałam, ale czas odkurzyć  ..jeden z moich ulubionych kompozytorów ....film przepiękny ,dobra obsada ,dwie części ...muzyka ....dla mnie poezja ....

 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekcje z muzyki zamieszczonej ostatnimi czasy odrobię chwilkę później - bo teraz chce koniecznie dzielić się :

 

- koniecznie słuchawki ( najlepiej z dobrej półki chodzi o  dynamikę) lub pusty pokój z dobrym audio … musi być dość ciemno lub oczy zamknięte … w połowie utworu ciarki idą … uwielbiam te mroczne Maxa Richtera kawałki. Jeśli ktoś jeszcze ? Proszę o „ lajka” 

wyglupiam się - na lajkach mi nie zależy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.07.2021 at 20:27, Funny napisał:

I film wart obejrzenia i muzyka .....no cóż grzechem by było nie wysłuchać .....Kolejna moja perełka jak tak dalej pójdzie to sznur pereł z tego wyjdzie .

 

Znam - uwielbiam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.07.2021 at 20:06, Funny napisał:

No to mam co oglądać ale nie dziś ....muza no cóżkilka razy tu wstawiana ale jak dla mnie może być over and over again ...

Zajeb….y muszę zobaczyć ten film - muza  już mnie ujęła ( a Scarlet … och)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...