Skocz do zawartości

Antyki ,dekoracje -starocie i renowacja!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

@Blondi Niesamowite :dobrze:, ale tempo tej Twojej roboty to mnie poraża :o Faktycznie tylko :zwyciezca:

Dzięki :cmok: ale pisałam wcześniej ,że krzesełko jest w robocie już, czyszczenie i malowanie i szlifowanie już mialam zrobione ,,dzisiaj tylko tapicerka ,ale 3 dni całe mi zajęło,robiąc non stop, bez opitalania.:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Dzięki :cmok: ale pisałam wcześniej ,że krzesełko jest w robocie już, czyszczenie i malowanie i szlifowanie już mialam zrobione ,,dzisiaj tylko tapicerka ,ale 3 dni całe mi zajęło,robiąc non stop, bez opitalania.:oklaski:

Podziwiam Cię:cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Dzięki :cmok: ale pisałam wcześniej ,że krzesełko jest w robocie już, czyszczenie i malowanie i szlifowanie już mialam zrobione ,,dzisiaj tylko tapicerka ,ale 3 dni całe mi zajęło,robiąc non stop, bez opitalania.:oklaski:

No to mnie pocieszyłaś xd bardzo mi się Twoje prace podobają i masz świetny gust :tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

No to mnie pocieszyłaś xd bardzo mi się Twoje prace podobają i masz świetny gust :tak2:

Cieszę się ,że co niektórym się moje prace podobają, :cmok:ale muszę przyznać ,że bardzo dużo czasu poświęcam na fizyczną robotę przy kurzu i maszynach, ale to bardzo lubię,:tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

Podziwiam Cię:cmok:

:cmok: dzięki,:tak2:ja roboty nauczona z wymalowanymi paznokciami, ale w rękawiczkach, a w wyciąganiu gwozdzi ,nawet Słodziak mnie nie przebije,chodz on mi tylko w ciężkich pracach pomaga, ciężkich urynałów sama nie przestawię,:szydera: każdy ma jakiegoś bzika co do roboty

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Toaletka podoba mi się .:tak2: Sorki, ale krzesełko niezakoniecznie :$ Natomiast za ogrom prac :zwyciezca:

Wiem ,krzesełko jest za różowe, ale z 200 czy nawet 300 beli materiałów, jedynie ten róż wpadł mi w oko, te wszystkie materiały na starą babcię mi  się nie podobały , za ciemne i za smutne, takie były dołujące,wiem,że na antyki powinno się kłaśc też antyczne materiały ,ale one są katastrofa,nie dla mnie, ale dzięki :cmok: każdy z nas ma inny gust,mam koleżankę która wręcz nie cierpi takich mebli:szydera: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

@Blondi Brawo:cmok:

Blondasku a nie myślałaś,żeby zostawić oparcie otwarte? Mniej pracy a efekt ciekawy.Wrzucę fotkę z netu,bo ja niestety ludwika nie mam

images (2).jpg

@Joy skarbie mam takie jeszcze dwa ,identyczne takie do zrobienia i sa bez oparc,,:oklaski:mniej pracy, te zrobilam pierwsze bo będzie do toaletki,bo jest inne,  normalnie te Ludwiki to takie rozkraczeskie:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@Joy skarbie mam takie jeszcze dwa ,identyczne takie do zrobienia i sa bez oparc,,:oklaski:mniej pracy, te zrobilam pierwsze bo będzie do toaletki,bo jest inne,  normalnie te Ludwiki to takie rozkraczeskie:szydera:

"rozkraczeskie" kradnę:szydera: pal licho ludwiki:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy nie mogłam zostawić bez oparcia, czy Ty wiesz jakie tam są rowki-srowki,trzeba by było wycinać itd, wszystko przygotowane na gwozdzie albo zszywki, dziura goni dziurę :haha:

Ale czyszczę i maluję już stelaż do sofy, staroc straszna,i na jednej desce pisze Beziehen-obijać  oraz data 25.03,1935rok i nazwisko, toż to ponad 80 lat już obijali po kimś, :szydera: jak się nie rozsypie to będzie dobrze,

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

Specjalnie poszlam fotkę zrobić moich rozkraczeskich,czekają na swoją kolejkę,pójdą pod szlifierkę też,:szydera:

IMG_20190330_201956.jpg

Będzie super :) :dobrze:

A co tam w rogu widać?Stelaż od czego?

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Będzie super :) :dobrze:

A co tam w rogu widać?Stelaż od czego?

@Joy tam w rogu stoją 4 następne krzesła Słodziaka,też sobie chłop fundną krzesełka ,też ma bzika na punkcie staroci, tutaj mamy jeden pokój,który nazywa nastalgia zimmer,same meble po babci i prababci, ja te jego meble już bym odstawiła na bóstwo,chyba by się zapłakał,,bo są brązowe:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi jak już będziesz umierała z nudów to zapraszam do mnie. Mam do renowacji kredens dębowy. Trzeba dorobić jedną kolumnę i kilka elementów na drzwiczki. Korników nie ma-wytłuczone. I na tym zakończyło się jego odnawianie. 

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BabaJagusia napisał:

@Blondi jak już będziesz umierała z nudów to zapraszam do mnie. Mam do renowacji kredens dębowy. Trzeba dorobić jedną kolumnę i kilka elementów na drzwiczki. Korników nie ma-wytłuczone. I na tym zakończyło się jego odnawianie. 

Jagusia czy Ty nie widzisz co stoi za starą toaletką? już mnie nosi aby się za to zabrać,to dopiero urynał do zrobienia,ale już go widzę ,jak go zeszpecę, Ty tak odważnie mi niczego nie proponuj, bo ja wszystko psuję,napewno Twój kredens jest brązowy,,a ja brązy biorę pod maszynę,:szydera: na takie odnawianie to trzeba miec dużo czasu i chęci, ja do tej pory nigdy czasu na takie pierdolety nie mialam, wolałam kupic nowe i gotowe,a teraz cos się zmieniło i jest czas i chęci i psujkowo na miejscu pierwszym,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maay napisał:

Mamy stare babcine obrazy o tematyce religijnej. Wartość sentymentalna, jak odnowić we własnym zakresie?

Obrazu bym nie ruszała ,bo malarką obrazową nie jestem, ale za ramę bym się wzięła, bym odnowiła ,,nie widzę tej ramy ,ale pomysłów jest full w internecie nawet,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, 1bozka napisał:

Podziwiam Cię:cmok:

Wez zobacz jakie piękności robi  @violka to od niej załapałam bakcyla do staroci i renowacji,,a że zawsze mi się podobały takie rzeczy to i zaczęłam sama kombinacje, no Słodziak też jest winny, bo nakupił mi tego krapu trochę,ale cieszy się ,że mogę robić to co lubię,,

Ale ja znowu falsz zrobiłam, użyłam materiału na krzesło nie tego co trzeba:grzmotnąć: mam jeszcze belę innego ,ale już za pózno,ten różowy jest na kanapę,a na krzesła mam inny, ufff a mi róż wszedł w główkę,dobrze ,że całego nie użyłam:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia ależ Ty narobiłaś tym swoim kredensem:grzmotnąć:   normalnie mi takiego kopa dałaś ,że nie popusciłam,,,polazłam do garażu i tak pomalutku zniosłam szufladeczki z mojego urynału do mojego warsztatu w piwnicy,,bo siedziec i nic nie robić? to nie dla mnie taki relaks,, 11 szufladek poszło pod pędzel, muszę mały eksperyment zrobić, a że szufladki są całe,to nawet ich czyscić z  tych oklein nie będę, za to druga częśc dolna jest cała do wyglansowania,,oczyszczenia,, no i brązik poszedł weg, już widzę minę wiecie kogo:szydera: jak zobaczy jak ja ślicznie dewastuje poważne meble:szydera::hura:

IMG_20181107_202542.jpg

IMG_20190331_132802.jpg

IMG_20190331_151605.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...