Skocz do zawartości

Antyki ,dekoracje -starocie i renowacja!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja też, a apetytu mi narobiła na takie grzebanie się xd to prawie tak samo fajne jak plewienie chwastów :szydera:

Danuśka tylko nie chwasty:( tam trzeba się schylać, a mi to nie służy, chodz lubię też porządek w ogrodzie, :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Dzięki:cmok: mnie trzeba wywiesc do lasu, tam nic nie popsuje:szydera:

Nie bądź taka skromna!Robisz wspaniale rzeczy!Zazdroszczę!

Ja nie mam pasji.Nawet jak się do czegoś zbiorę to jest to taki "slomiany zapał".Kiedyś robiłam makramy,potem przerzucilam się na tkanie.Uwielbiam robić na drutach i szydełku ale lepiej mi wychodzi prucie tego co zrobiłam.Mój brat mówił na mnie Penelopa .

Przywracasz tym rzeczom duszę!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alina0610 Na drutach i szydełku też potrafię ,ale jakoś mnie nie ciągnie ,tak teraz wspomniałam  sobie zajęcia  z podstawówki, jak się one nazywały nie techniczne bo techniczne miałam w szkole średniej, plastyczne ? chyba też nie ,bo uczyli nawet na maszynie szyć, ręcznie szyć, druty i szydełko, wyszywanie , gotować i sałatki warzywne  robić , pamiętam full z podstawówki,  Gdzie to teraz się podziało? dzieciaki nic nie potrafią,nie ma takich zajęc, :( moje dwie siostry są beztalencia , tak już jest, a słomiany zapał ma każdy z nas ,  także ja Ci mówię, że jeszcze wróci i dla Ciebie czas na drutowanie czy szydełkowanie,,  a ,,mam trochę rzeczy do sprócia -żartowałam,,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, alina0610 napisał:

Mozesz podrzucić !Tutaj nie mam nic takiego!

A to były prace ręczne .

Dzięki ,,masz rację,,prace ręczne, wywiało mi z głowy,,prace ręczne mieliśmy w piwnicy i teraz ja dalej te prace ręczne wykonuje w piwnicy,,:szydera: masiakra jakaś,,,piwnica się za mną ciągnie,,, co mam Ci podrzucić? sweterki ,golfiki do prucia? bardzo chętnie ,,chodz nie jeden by jeszcze mógł ponosic ,bo są jeszcze całe i nie dobite:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.03.2019 at 19:21, Blondi napisał:

A teraz tak wygląda,,tylko się nie śmiac ,,dużo pracy w nią włożyłam, :tak2: jeszcze rączki bolą:oklaski:

IMG_20190328_113344.jpg

IMG_20190329_103435.jpg

IMG_20190329_103440.jpg

IMG_20190329_103446.jpg

Od prawie pięćdziesięciu miesięcy wiem, że jesteś niesamowitą Kobietą i pozwolisz, że powtórzę się: nie zamkniętą w żadnych ramach. 

:cmok:

20190331_194138.jpg.b33ce0748a9689ce7cc3af9e3ccc1846.jpg

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

A kto Cię tam wie:trele: jeszcze drwalom robotę zabierzzabierzesz.Ale świetnie że masz pasję i że chcesz.Nie ważne że coś popsujesz , ważne że jesteś:cmok:

Drwalom? w życiu, w lesie jest bardzo ciężka praca, też poznałam pracę w lesie,a te ich maszyny, piły to dopiero cholerstwo ciężkie, jakbym miała jakąs trochę lżejszą to czemu nie ,poscinać co nie co,zawsze z drzewem wracam do domu, zawsze coś wyszukam, przy domu mamy jabłonkę,jak scinaliśmy na jesien to też przytargałam trochę jabłonki do domu, pomalowałam na bialo,piękny krzaczek zrobiłam,ale zabrakło czasu i weny co dalej ,narazie nabiera mocy,czeka !!! dekorację zrobię ,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Drwalom? w życiu, w lesie jest bardzo ciężka praca, też poznałam pracę w lesie,a te ich maszyny, piły to dopiero cholerstwo ciężkie, jakbym miała jakąs trochę lżejszą to czemu nie ,poscinać co nie co,zawsze z drzewem wracam do domu, zawsze coś wyszukam, przy domu mamy jabłonkę,jak scinaliśmy na jesien to też przytargałam trochę jabłonki do domu, pomalowałam na bialo,piękny krzaczek zrobiłam,ale zabrakło czasu i weny co dalej ,narazie nabiera mocy,czeka !!! dekorację zrobię ,,

Znając Ciebie to dasz radę:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie królują w ciągu dnia śrubokręciki różnego rodzaju i inne przyrządy, rozkręcam i czyszczę i przykręcam , śrubkuję się trochę, grzebię się przy tym swoim urynale wielkim, a jest co robić, ale już tak pięknie został pomalowany i dopieszczony w każdym calu , a tu dzisiaj poszłam i zrobiłam demolkę równą,:szok: poprzecierałam i zepsułam piękny czar urynała,mi się podoba ale nie Niemcowi:( zmieni zdanie jak będzie gotowy, ale po brązie śladu nie ma,:hura:  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Wzięłam się za ten urynał ,,O przepraszam za muzealny sekretarzyk i po tygodniu ,a może po całych 5 dniach ,powstało coś takiego,:szok:

IMG_20181107_202542.jpg

IMG_20190408_124841.jpg

IMG_20181107_202347.jpg

IMG_20190408_124933.jpg

IMG_20190408_125044.jpg

IMG_20190408_125109.jpg

Już napełniam te dwa kusztyczki :zdrówko: za Twoje zdrowie i chęci, i niech się kręci!!! :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...