Skocz do zawartości

Antyki ,dekoracje -starocie i renowacja!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, geronimo napisał:

Trafienie za przyzwoitą cenę 1920 rok

GRA_3635.JPG

Egzemplarz w świetnym stanie jak na 100-tulatka. Pewnie głównie cieszył oko i nie był używany. Wazon, który znalazłam na flohmarku, pewnie w podobnym wieku lub starszy, ma prawie zupełnie wytarte te złocenia na obrzeżach.)))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, geronimo napisał:

Trafienie za przyzwoitą cenę 1920 rok

GRA_3635.JPG

100 lat? Piekny zakup,ale uważaj ,od gorącej wody się rozpadnie ze starosci,żartuję :szydera:

Ja patrzę na starocie troche innym okiem,kupuję wszystko to co będę używać ,bron Boże jakies wystawki i szkoda użyć ,wszystko będzie uzyte i wykorzystane na maxa u mnie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 18.04.2019 at 21:06, geronimo napisał:

@Blondi My z żonką używamy starą porcelanę, tak ze nie tylko w celach dekoracyjnych jest kupowana.

A jak smakuje kawa w delikatnej otoczce porcelany tego się nie da opisać:d

Nasza @Mirelka1965też  na pewno ma starą porcelankę , bo rodową . Mocna musi być jak jasny gwint , bo ile razy porcelanka podczas śmiechu wyskoczyła i w monitor walnęła ...i nic się jej nie stanęło . Tej porcelanie ...rodowej :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Nasza @Mirelka1965też  na pewno ma starą porcelankę , bo rodową . Mocna musi być jak jasny gwint , bo ile razy porcelanka podczas śmiechu wyskoczyła i w monitor walnęła ...i nic się jej nie stanęło . Tej porcelanie ...rodowej :szydera:

:szydera:  @Mirelka1965 ma porcelanke ze zdrowych przodków ,nie do zdarcia i żaden talerzyk ani filiżaneczka nawet się niech nie waży porównywać,,normalnie ma swój własny ,osobisty  antykwariat  ,,nawet o cenę nie pytam:szok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, geronimo napisał:

@Blondi pijąc w takiej porcelanie kawę/ w tym wypadku angielskiej/ można się zastanowić nad tym kto przed 90 laty z niej pijał i w czyim była posiadaniu. Może to był akurat pociotek Elżbiety?xd

No to teraz dałeś mi do myślenia, :święty: ale ja nie będe miala czasu na zastanawianie się kto siedzial i pierdzial w mojego Ludwika,,bo sama nie jednego bąka walnę w niego :szydera::szydera::szydera: dołoże mu trochę,  albo kto siedział i skargi pisal przy moim sekretarzyku, pogonie jeszcze takiego ,,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nasza @Mirelka1965też  na pewno ma starą porcelankę , bo rodową . Mocna musi być jak jasny gwint , bo ile razy porcelanka podczas śmiechu wyskoczyła i w monitor walnęła ...i nic się jej nie stanęło . Tej porcelanie ...rodowej :szydera:

Taka ci ona mocna.....nawet wykładziny dziurawi i w ścianach dziury wybija...i trwa przy mnie dalej :szydera: I też niesie wspomnień moc...ostatecznie po przodkach jest :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

:szydera:  @Mirelka1965 ma porcelanke ze zdrowych przodków ,nie do zdarcia i żaden talerzyk ani filiżaneczka nawet się niech nie waży porównywać,,normalnie ma swój własny ,osobisty  antykwariat  ,,nawet o cenę nie pytam:szok:

Nie pytaj...jest bezcenna :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

No to teraz dałeś mi do myślenia, :święty: ale ja nie będe miala czasu na zastanawianie się kto siedzial i pierdzial w mojego Ludwika,,bo sama nie jednego bąka walnę w niego :szydera::szydera::szydera: dołoże mu trochę,  albo kto siedział i skargi pisal przy moim sekretarzyku, pogonie jeszcze takiego ,,,

I o imiona korników nie dopytuj :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Taka ci ona mocna.....nawet wykładziny dziurawi i w ścianach dziury wybija...i trwa przy mnie dalej :szydera: I też niesie wspomnień moc...ostatecznie po przodkach jest :szydera:

Ino skorupki  orzechów  rozgryzać  i kapsle z butelek za jednym zamachem otwierać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geronimo mi się spodobała figurka, młoda dziewczyna ze skrzydlami i w pięknej zwiewnej sukience, facet woła w antykwariacie 50 euro, Słodziak kupił ,mnie się w kieszeni gotowało, bo ja bym nie kupiła, na 100% jest ta figurka zrobiona z mieszanki żywic, ładnie wykonana ale 50 euro? ale nischt zu tragisch, będzie pasowac do paru innych  rzeczy, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...