Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, tośka napisał:

a propo wydawania kasy, w Pl idzie mi jak woda, gorzej. Będę wracać bo muszę zarobić na lekarzy.

Nie Ty jedna .Ja jak wracam to moje konto swieci pustkami a jak posiedzę2 miesiace w domu to wybieram ostatki z konta kupuję papierosy i znów jade zarobić:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tośka napisał:

a propo wydawania kasy, w Pl idzie mi jak woda, gorzej. Będę wracać bo muszę zarobić na lekarzy.

@tośka nie Tobie jednej tak leci kasa,,chyba dla  większości kasa znika :płacz: wracaj na wczasy do De,,:hahaha: dlatego ja też mogę być króciutko w Pl,bo jak widzę co ja wyprawiam z kasą:rozpacz: a potem znowu te wczasy w De aby odrobić,,to nie wiem co jest lepsze ,,siedzenie i chytrzenie w Pl, czy wczasy w De i wydawanie,,i co jest weselsze? jasne ,że wczasy i szaleństwo:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@tośka nie Tobie jednej tak leci kasa,,chyba dla  większości kasa znika :płacz: wracaj na wczasy do De,,:hahaha: dlatego ja też mogę być króciutko w Pl,bo jak widzę co ja wyprawiam z kasą:rozpacz: a potem znowu te wczasy w De aby odrobić,,to nie wiem co jest lepsze ,,siedzenie i chytrzenie w Pl, czy wczasy w De i wydawanie,,i co jest weselsze? jasne ,że wczasy i szaleństwo:hahaha:

O kurka wodna, zacytowałaś moje myśli. Ta sama krew!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Widzę e nie tylko ja tak mam. :)

Moja zmienniczka zapytała czy wrócę, szczerze odpowiedziałam ze mnie na to nie stać, ze nie mogę czekać dwa miesiące i nie pracować.

Bo większośc nas nie stać na siedzenie w domu 2 msc,:płacz: bez pracy to idzie dostać na głowę,,:święty: ja też nie będę siedzieć 2 msc, bo o d...ę rozbic ten zarobek,,tak potem wychodzi ,że bez jezdzenia w Pl można tyle zarobic na miesiąc,,wiec żadna rewelacja,,szukają bardzo intensywnie teraz opiekunek na zamiany co 2 msc, nie wiem ,do kiedy tak będą szukac,bo jest trochę chętnych ale napewno nie dużo,,ja wypadam już z tego grafiku:hahaha:

Agencje naobecują rodzinom a potem jest jak jest,,co chwila inna przyjeżdza ,bo kto będzie na jaimś badziewiu siedział dłużej niż 2 miesiące? nikt, ktos przesiedzi i myśli ,sobie nigdy więcej w to miejsce nie wrócę,,hahaha tak jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Bo większośc nas nie stać na siedzenie w domu 2 msc,:płacz: bez pracy to idzie dostać na głowę,,:święty: ja też nie będę siedzieć 2 msc, bo o d...ę rozbic ten zarobek,,tak potem wychodzi ,że bez jezdzenia w Pl można tyle zarobic na miesiąc,,wiec żadna rewelacja,,szukają bardzo intensywnie teraz opiekunek na zamiany co 2 msc, nie wiem ,do kiedy tak będą szukac,bo jest trochę chętnych ale napewno nie dużo,,ja wypadam już z tego grafiku:hahaha:

 u mnie jeszcze tak powiedzieli, ..że jeżeli wracam po miesiącu, to na dłużej tj. ponad 2 miechy. Mnie to akurat pasuje. Ale czy wytrzymam? Czyli potwierdzam 2 miechy na 2 miechy. Tak chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tośka bo my też jesteśmy cwani,,chcą tak usłyszeć to usłyszą,,tak!,mają taką odpowiedz na jaką czekali i jest ok!,,a potem ,,żegnaj stello,,,jak można się zdecydowac od razu zostać zmienniczką 2 msc , na 2msc, nie będąc tam i nie widząc co jest,,tego też nie rozumię,, a tam okazuje sie pieklo,,diablica rządzi diabełki latają-hahaha tylko uciekać z takiego piekła:płacz: co ja tutaj za ciekawą stelle reklamuję:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@tośka bo my też jesteśmy cwani,,chcą tak usłyszeć to usłyszą,,tak!,mają taką odpowiedz na jaką czekali i jest ok!,,a potem ,,żegnaj stello,,,jak można się zdecydowac od razu zostać zmienniczką 2 msc , na 2msc, nie będąc tam i nie widząc co jest,,tego też nie rozumię,, a tam okazuje sie pieklo,,diablica rządzi diabełki latają-hahaha tylko uciekać z takiego piekła:płacz: co ja tutaj za ciekawą stelle reklamuję:hahaha:

No własnie:hahaha: daj namiary bo moze tam zmienniczki potrzebują:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blondi napisał:

Bo większośc nas nie stać na siedzenie w domu 2 msc,:płacz: bez pracy to idzie dostać na głowę,,:święty: ja też nie będę siedzieć 2 msc, bo o d...ę rozbic ten zarobek,,tak potem wychodzi ,że bez jezdzenia w Pl można tyle zarobic na miesiąc,,wiec żadna rewelacja,,szukają bardzo intensywnie teraz opiekunek na zamiany co 2 msc, nie wiem ,do kiedy tak będą szukac,bo jest trochę chętnych ale napewno nie dużo,,ja wypadam już z tego grafiku:hahaha:

Agencje naobecują rodzinom a potem jest jak jest,,co chwila inna przyjeżdza ,bo kto będzie na jaimś badziewiu siedział dłużej niż 2 miesiące? nikt, ktos przesiedzi i myśli ,sobie nigdy więcej w to miejsce nie wrócę,,hahaha tak jest!

Jak nie pasuje nam, to szukamy nowej I basta!!!

5 minut temu, jolantapl. napisał:

No własnie:hahaha: daj namiary bo moze tam zmienniczki potrzebują:hahaha:

Nigdy bym nie zgodziła się od razu powiedzieć, że będę zmienniczką. Jak na pierwszy wyjazd 2 miesiące to i tak długo. Powinno być 1 miech ewentualnie 6 tygodni. Pierwszy raz na stelli, a potem zobaczymy. U diablicy wytrzymać 2 miechy, NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff,dziadzia już muede:) Posłuchał kapelij, jednej i jakieś folkloru, loda nie zjadł, ja zjadłem, kawę też piłem. Pdp herbatkę. No i po kiełbasce...tradycja.  Ludzie się bawią , jacyś uśmiechnięci.Teraz dziadka pod prysznicem wykąpać i powiedzieć mu  dobranoc, to był piękny dzień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz ale jakie atrakcje mieliście,,a żadnej babeczki tam ? nic a nic? :płacz: dwóch przystojniaków Mercem zajechało,i tylko nażreć się:płacz::hahaha:  no fajny dzien ,,napewno lepszy od mojego:płacz: ja jestem też obżarta,,truskawkami,,szynką, roladą,chlebem, jeszcze pralinki mam:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tośka napisał:

Jak nie pasuje nam, to szukamy nowej I basta!!!

Nigdy bym nie zgodziła się od razu powiedzieć, że będę zmienniczką. Jak na pierwszy wyjazd 2 miesiące to i tak długo. Powinno być 1 miech ewentualnie 6 tygodni. Pierwszy raz na stelli, a potem zobaczymy. U diablicy wytrzymać 2 miechy, NIE!

Popieram to co napisałaś:) dlatego wybieram firmy co jest u nich krótki okres wypowiedzenia max 2 tygodnie.Ale muszę Was zaskoczyć bo przed wyjazdem nikt nie pytał czy będę tam wracać bo i tak bym powiedziała,że dopiero jak wrócę to podejmę ostateczną decyzje tylko stała zmienniczka powiedziała mi,że chciałaby mieć kogoś stałego na zmianę.A jak wrociłam to w firmie pytali czy chciałabym wyjechać i od kiedy mają mi szukać zlecenia.Sama powiedziałam,ze jezeli jest możliwość to chciałabym tam wrócić ale na 6 tygodni.Niestety moja zmienniczka mnie nie poparła,żebyśmy jezdziły 6 tyg na 6 tygodni i jak chce wrócic to na 2 miesiące i tyle.Jak rodziną nie zależy tylko wolą,zeby co 2 miesiące nowy opiekun przyjazdżał to co my na to poradzimy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

a ja uciułałem już 11 tys.PLN, ale ciiii...:całus:

Bardzo oszczędny:płacz: jesteś! bardzo a bardzo,,jak to robisz? masz taką skarpeteluszkę:hahaha: bo ja wiadać ,że nie jestem gospodarna i oszczędna,,wcale a wcale,muszę isc na nauki,,:płacz:to wszystko przez te waciki:hahaha: fortunę wydaję na nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ach niektorym to dobrze:) ja mam dzisiaj chandre nic mi sie nie chce nawet przy kompie siedziec ajjjjj:( chyba dlatego ze do domu jade i ciagna mi sie te dni :( ale chumor mi sie popraw ibo bedziemy mieszkanko szukac do kupienia to nudzic sie nie bede tak jak tutaj monotonia O.o widze ze niektorzy objedzeni,wyspacerowani:hahaha: a ja jak kura na grzedzie:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałam się już pytać i szukać Ciebie,,  @kinga gdzie Ty się podziewasz,,a Ty grzędy zaliczasz:płacz: no nie!!! tylko nie to,,:święty: wstawaj i do dzieła ,,już zaraz niedziela minie,,jutro już poniedzialek-uśmiechnij się i już marz sobie jaką kuchnie byś chciała ,,to tylko parę dni ,,do dzieła,,szukaj już w internecie tego gniazdka dla Was,,no wiesz co!! nie ma nic gorszego niż się dołować,,pogoń te grzędy weg, Ja to już bym przelciala pół internetu w poszukiwaniu wszystkiego,,gniazdka ,a potem sypialnia jaka by miala być,,jakie łóżko śliczne i pościel-ach jak ja kocham meblowac i kupowac,,w ogóle lubię chcieć coś,bo wtedy mam takiego powera  a jakie cudowne zajęcie,,wybierac i przebierać-a więc do roboty bo jesteś na wczasach a tu trzeba trochę zapindalać,aby potem odpoczywać-no to teraz nakręciłam równo:hahaha::hahaha:

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Blondi bo waciki są drogie. :d:d:d

Ja juz tylko na jedzenie wydałam 50 EUR a nie byłam jeszcze w drogerii :d:d:d

 

bardzo drogie ,,:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondikochana ja to dzisiaj tak z desantu haha :hahaha:grzedy  juz zamknelam i jest juz ok, dostalam od Ciebie takiego powera ze hejj:hahaha: juz lista jest zrobiona praktycznie wszystko musimy kupic bedzie fajnie,lista mieszkan tez zrobiona tylko ogladac i jakos czas zleci a tutaj masz racje na urlop przyjade haha:hahaha: odpoczywac:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...