Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Łukasz napisał:

Heidi, oj,ale łapiesz za słówka,haha :hahaha: zjadł łyżki z zastawy ślubnej:całus:

to teraz ty będziesz jego partnerem? Jak łyżek zabraknie to czym będziecie jeść ? To my musimy  zrobić zrzutkę na nowy zestaw ślubny :hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. dla Ciebie mogę ekstra zrobić Griessbrei:love: fajna kaszka manna. Dziadek ostatnio zjadł cztery duże łyżki i był zadowolony

hm 4 łyżki to chyba dla mnie trochę mało ale jak posypiesz cukrem i cynamonem to będzie gut ;):całus:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

U mnie dzisiaj racuchy były a wieczorem pizza. Jak na razie sztućców nikt jeszcze nie jadł, ale nigdy nic nie wiadomo. :d

Nie słyszę swoich myśli, chałupa pełna biegających dzieciaków. Podobno ostatnio padły koło piątej rano. :d:d:d

 

No to masz wesoło i głośno :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Tia....

Nawet koty uciekły i pochwały się gdzieś. :hahaha:

Jeszcze za tym zatęsknisz jak będziesz w de ;) no i zagoń ich wszystkich w jedno miejsce i przypomnij ,że zastawa stołowa jest ciężko strawna:płacz: a właściwie nie jadalna :płacz:i najlepiej niech jedzą rękami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże kochany o łyżkach całą stronę zajęły ,,,zaraz pozamiatam wszystko i zostanie szynka i baleron albo schab ze śliwkami ,,jakieś kaszki albo racuchy,,na kolację trzeba wpałaszować mięcha trochę,,

@Maria Jolanta a ja Ci współczuję-hahahha :hahaha:toż to głowa jak stodoła przy dzieciakach,,albo dawaj te dzieciaki na forum,,niech poklepią i niech się uczą,,daj im komputer na troszkę,,będzie spokój do rana,,,

@hawana witaj ,,pisz co U Ciebie ,,po kolacji czy przed ,,jak przed to może ,,czarny chlebek z szynką,,łatwostrawne,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

ja niedługo będę wracać do domu. Teraz szybko ciemno się robi. może taką kupię mojemu mężowu, bo sicher ist sicher :)  Tylko, gdzie ja mu to założę ? Na łapę, na szyję ? Rozmiar jaki ?

Poszukaj odpowiedniego rozmiaru,,

zaloz tam gdzie widac bedzie ha ha xd

moze jednak na szyje,,

o ile nie ma maz ABS *absolutny brak szyji...:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Blondi napisał:

Boże kochany o łyżkach całą stronę zajęły ,,,zaraz pozamiatam wszystko i zostanie szynka i baleron albo schab ze śliwkami ,,jakieś kaszki albo racuchy,,na kolację trzeba wpałaszować mięcha trochę,,

@Maria Jolanta a ja Ci współczuję-hahahha :hahaha:toż to głowa jak stodoła przy dzieciakach,,albo dawaj te dzieciaki na forum,,niech poklepią i niech się uczą,,daj im komputer na troszkę,,będzie spokój do rana,,,

@hawana witaj ,,pisz co U Ciebie ,,po kolacji czy przed ,,jak przed to może ,,czarny chlebek z szynką,,łatwostrawne,,

U mnie zbyt duze rozpasanie. Czuje, ze na wadze przybywa, wiec ograniczam. Moze jakos wytrzymam bez kolacji:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi już ją sobie wychowałam haha i jest dużo lepiej a z super jedzonkiem to mam dostawcę pana Jacusia super kucharz i głodna nie chodzę ale te bułki od @Łukaszka też były dobre:całus::) teraz mały odpoczynek i trochę gimnastyki ale przed tym jeszcze mały cukierek hihi czekoladowy mniam:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jestem. Net będzie w przyszłym tygodniu więc nadal lecę z telefonu. Masakra jakaś :( Ani obrazków, ani muzyki wstawić nie mogę :o Jak ja emocje będę przekazywać? >:( I wolno się pisze, a jest co pisać. Na kolację od @Łukasza się nie załapałam :( musiałam zjeść to co w lodówce znalazłam :( Żadnej krewetki nie znajdę, ni homara, ni bułki? :love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Dopiero dzisiaj zauważyłam że mam konkurencję :cool: Widać że masz dobry gust :d Ja jestem w RR od dziecka zabujana na amen :d I jestem przekonana że dałaby radę po tej jednej nocy nawet góry przenosić a nie tylko z dementami pracować pracować ;)

Ja dopiero po pracy jestem i mam teraz czas żeby zajrzeć tutaj .Też myślałam ,że RR jest blondynem nawet miałam plakat nad łóżkiem z jego foto ,był w białej koszulce i w błękitnych jeansach i śmiał się tylko do mnie .no cóż młodość ma swoje prawa ,ale miło jest powspominać.Z kolei Meryl Streep to klasa sama w sobie i każdy film z jej udziałem to cudo i ma kobitka farta .że może pracować z takimi facetami , nie wiem czy kojarzysz film Dom dusz z nią i Jeremym Irons piękny ,klimatyczny jak mam doła to oglądam i ryczę.Niestety jak oglądam aktualne zdjęcia moich idoli jestem przerażona ,jak oni się zestarzeli dobrze ,że nie widzę tego u siebie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maryna napisał:

Ja dopiero po pracy jestem i mam teraz czas żeby zajrzeć tutaj .Też myślałam ,że RR jest blondynem nawet miałam plakat nad łóżkiem z jego foto ,był w białej koszulce i w błękitnych jeansach i śmiał się tylko do mnie .no cóż młodość ma swoje prawa ,ale miło jest powspominać.Z kolei Meryl Streep to klasa sama w sobie i każdy film z jej udziałem to cudo i ma kobitka farta .że może pracować z takimi facetami , nie wiem czy kojarzysz film Dom dusz z nią i Jeremym Irons piękny ,klimatyczny jak mam doła to oglądam i ryczę.Niestety jak oglądam aktualne zdjęcia moich idoli jestem przerażona ,jak oni się zestarzeli dobrze ,że nie widzę tego u siebie

Merylkę uwielbiam platonicznie od zawsze. Nawet Mamma Mia mnie nie odstraszyło :d A ona starzeje się nawet z klasą :d jak ja :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Merylkę uwielbiam platonicznie od zawsze. Nawet Mamma Mia mnie nie odstraszyło :d A ona starzeje się nawet z klasą :d jak ja :cool:

Staruszka się odezwała :hahaha: Myślał by kto :hahaha: Brak internetu szkodzi Ci bardziej niż mnie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hawana napisał:

U mnie zbyt duze rozpasanie. Czuje, ze na wadze przybywa, wiec ograniczam. Moze jakos wytrzymam bez kolacji:(

Ty się nie wygłupiaj !! Kolacja to ważny posiłek w diecie na schudnięcie! I to nie jest żart! Węglowodany jedz,  chleb i warzywa, ale jedz! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...