Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To masz zadane na dziś wieczór: obejrzeć "CK dezerterzy" wątek jak spuszczają oficera do kloaki na sznureczku . Może koleżanki Harpie pamiętają ten wątek lepiej od..... zapalonego kinomana:haha:. Tekst wypowiadany  jest zabójczy i ... śmierdzący:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę sobie pospałam a teraz zbieram się w sobie , żeby rozpocząć kolejną część ciężkiej pracy :haha: Obym tego w złą godzinę nie napisała , bo jak Anielica zacznie wspominać o spacerze w tym ukropie , to może być naprawdę ciężko O.o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Troszkę sobie pospałam a teraz zbieram się w sobie , żeby rozpocząć kolejną część ciężkiej pracy :haha: Obym tego w złą godzinę nie napisała , bo jak Anielica zacznie wspominać o spacerze w tym ukropie , to może być naprawdę ciężko O.o 

schowaj się w kloace:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Kawę to ja będę piła za półtorej godziny...:oklaski: A po kawie..........wolne...:oklaski: I do jutra nic nie będę robić...:oklaski: Jak ja lubię takie poniedziałki...:oklaski:

cieszę się Twoim cieszeniem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Miarkuj się kobieto z czubkiem...:trele:

Czubka już nie ma, zabrał go ktoś białą furgonetką , zaopatrzeni w dziwne białe Anzugi z bardzo długimi rękawami. Została tylko kokarda :szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

wikipedia: (budownictwo) –  obiekt budowlany.:papieros: z serduszkiem w drzwiach wejściowych i wyjściowych :oklaski:

A widzisss....aż sprawdziłam , bo zawsze wiedziałam , że kloaka to jest to co tam w dole jest ... Teraz już jestem mądrzejsza ....chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A widzisss....aż sprawdziłam , bo zawsze wiedziałam , że kloaka to jest to co tam w dole jest ... Teraz już jestem mądrzejsza ....chyba ;)

Jak czegoś nie wiesz, to pytaj. Na razie razem z @Afryka mamy dyżur. Za godzinę nastąpi zmiana:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo nie muszę się chować w kibelku :haha: Wyniosłam kawkę na taras i Pdp stwierdziła , że tam może być nam za zimno :haha: celowo ustawiłam ją na słoneczku i po chwilce uciekłyśmy do pokoju , bo nie dało się usiedzieć . Do czasu aż nie zapomni , że jest gorąco , hasło spacer jest w uśpieniu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Chwilowo nie muszę się chować w kibelku :haha: Wyniosłam kawkę na taras i Pdp stwierdziła , że tam może być nam za zimno :haha: celowo ustawiłam ją na słoneczku i po chwilce uciekłyśmy do pokoju , bo nie dało się usiedzieć . Do czasu aż nie zapomni , że jest gorąco , hasło spacer jest w uśpieniu :cool:

Daj jej groch do przebierania w pokoju. Już na jutro musi być zrobione , bo  obiad masz już zaplanowany>:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A widzisss....aż sprawdziłam , bo zawsze wiedziałam , że kloaka to jest to co tam w dole jest ... Teraz już jestem mądrzejsza ....chyba ;)

Dobrze Basiunia myślała :zwyciezca: ale druga wersja  tego słowa też jest w obiegu :d To dzięki Tobie @Heidi dowiedziała się czegoś nowego :d;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Daj jej groch do przebierania w pokoju. Już na jutro musi być zrobione , bo  obiad masz już zaplanowany>:(

Moja Anielica jest stworzona do wyższych celów :haha:Przebieranie , kojarzy jej się tylko ze strojeniem w ładne ciuszki :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Wielu z nas przedstawia swoich pdp imionami lub alias'ami....może by tak moją jakoś "imnąć"? :haha: Helcia czy Estusia? Casting robię...:haha: Proszę obstawiać...:szydera:

Oj kochana :cool: To ty sama znasz ja najlepiej , nikt za Ciebie nie dobierze doskonałego imienia dla Twojej pani :d Moja jest anielicą , ponieważ czasami działa mi na nerwy ale nie znam drugiej tak pozytywnej babci :d Aniołkiem nie mogłam jej nazwać , bo ja już nim jestem :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...