Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

 

Wytłumacz dokładnie a nie tak po łebkach ... Lucy ...serdeńko ...Paolo tak pokochał babcię swoją ....PDP-ną , że teraz każdego potencjalnego zmiennika goni niczym burą sukę ...jakąś . Zazdrosny mocno . Nie pozwoli ,żeby byle pętak babciunią zajmował się ....Ma czekać na niego ...Paola ...idealnego opiekuna tego ....i cierpliwego .

Tak Barbaro...Moja cierpliwość jest jak 0,7 na dwóch. W pewnym momencie się kończy. Dlatego dziś zabiłem zmiennika a babka vel Kudowa śmiga od jutra do poniedziałku w kierunku przedszkola. Żadnych dworców ,poczekalni i innych Warsów...Pan Paweł jutro 6.03 robi wypad i nawet nie obejrzy się za siebie jak żona Lota z Biblii...Bo Sodoma i Kudowa tam jest. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Heidi napisał:

Już widzę  jak śmigasz po polach i pagórkach zielonych. Wypoczywaj z całych sił

rower.jpg

dzieki bogu tm jest plasko 

a mi dzisiaj siodelko zaje...li O.o..mam w domu drugie ale wku..w mialam....nie wspomne o komentarzach widzow..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Radek50 napisał:

zaraz będzie dzwonił kolega opiekun,sąsiad, ma coś ważnego do przekazania...aż się boję:cześć3:. Dobranoc forumowicze , śpijcie i śnijcie, jak w piosence . Dobranoc:cześć:

O jejku byle to ten zamordowany nie dzwonił :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paolo napisał:

Tak Barbaro...Moja cierpliwość jest jak 0,7 na dwóch. W pewnym momencie się kończy. Dlatego dziś zabiłem zmiennika a babka vel Kudowa śmiga od jutra do poniedziałku w kierunku przedszkola. Żadnych dworców ,poczekalni i innych Warsów...Pan Paweł jutro 6.03 robi wypad i nawet nie obejrzy się za siebie jak żona Lota z Biblii...Bo Sodoma i Kudowa tam jest. 

to masz w sumie wladze praktycznie niegraniczona a rodzina musi ci bardzo ufac...to musialo cie tez troche zaangazowania kosztowac ale takie relacje sam wypracowales i nie pozwol byle komu tego zepsuc..rozumiem bo ja tez zmienniczki jak rentegen przeswietlam czy maja cokolwiek w glowie oprocz kasy 

trzymaj tak

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Zdziwiłabyś sie jak dużo ma do tego. Na przyklad moze doręczyć korespondencję, kierującą na złe tory :d :d :d 

Czyli takie Hiobowe wieści przynieść?Dobrze ,że mnie naprowadziłaś na właściwe tory od jutra żadnego listonosza do domu nie wpuszczam a szczególnie wiejskiego :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...