Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam z pdp na kontroli...I to wcale nie powypadkowej...Okazuje się, że pdp ma problemy z żyłami. Ma bypass'y...ostatnia operacja skończyła się niezbyt miło..jedną nogą była na tamtym świecie, bo zapalenie płuc się przyplątało. No i w przyszłym tygodniu idzie na kolejną operację, bo żyłka się zapchała. Od przyszłej środy się urlopuję..wolne zapowiada się,teoretycznie, na dwa dni. Co będzie, to czas pokaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Byłam z pdp na kontroli...I to wcale nie powypadkowej...Okazuje się, że pdp ma problemy z żyłami. Ma bypass'y...ostatnia operacja skończyła się niezbyt miło..jedną nogą była na tamtym świecie, bo zapalenie płuc się przyplątało. No i w przyszłym tygodniu idzie na kolejną operację, bo żyłka się zapchała. Od przyszłej środy się urlopuję..wolne zapowiada się,teoretycznie, na dwa dni. Co będzie, to czas pokaże. 

Mojej anielicy siostra miała taki zabieg w zeszłym tygodniu . We wtorek poszła do szpitala , w środę wyszła a w czwartek myła już wszystkie okna u siebie :kopara: Wspomnę jeszcze , że ona ma 80 lat O.o   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Nie, nie , to nie tak jak myślisz xd. Tu każdy zna swoje miejsce 

miska.jpg

Z godziny na godzinę jesteś coraz młodsza :o aż boję się pomyśleć co będzie jutro :haha:i kto komu będzie pampersy zmieniał :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, violka napisał:

Mojej anielicy siostra miała taki zabieg w zeszłym tygodniu . We wtorek poszła do szpitala , w środę wyszła a w czwartek myła już wszystkie okna u siebie :kopara: Wspomnę jeszcze , że ona ma 80 lat O.o   

Moja ma 92....zapytam się za tydzień czy chce okna umyć....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paolo napisał:

 Nigdy nie byłem psem chyba ale ja nie zdradzam. Generalnie to omijam wszelkie cieczki i urwania macic. Nie tykam tego co tyka ktoś inny bo mam alergię na tykanki i nie pozwolę tknąć tego co moje. A i w ryj dać mogę. 

haha brawo prawdziwy facet,pilnuj tego co Twoje:hura:a jak komu dasz w ten ryj to tez mize byc ciekawie.Piszesz sie na casting?:trele:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paolo napisał:

Super. Tyle,że osoby i terminy to generalnie sam wybieram. Ale wpiszę Ciebie na wrzesień 2023...

I.. to się nazywa właśnie sztuka manipulacji. Obawiałam się, że nigdy się nie spotkamy, a tymczasem we wrześniu 2023 roku :oklaski:mam termin. Mam termin :oklaski::hura:. Do tego czasu poczytam trochę :$

czytanie.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinnam kolację zaczynać, ale majster naprawia drzwi do pokoju opiekunek...:| I mam powód do zmartwienia, bo jak naprawi, to będę musiała się przenieść na dół...:smutek: A fajnie mi jest...swoją łazienka, przestrzeń, prywatność niczym niezakłócana...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

I.. to się nazywa właśnie sztuka manipulacji. Obawiałam się, że nigdy się nie spotkamy, a tymczasem we wrześniu 2023 roku :oklaski:mam termin. Mam termin :oklaski::hura:. Do tego czasu poczytam trochę :$

czytanie.jpg

Rozkład jazdy pociągów postudiuj...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

haha brawo prawdziwy facet,pilnuj tego co Twoje:hura:a jak komu dasz w ten ryj to tez mize byc ciekawie.Piszesz sie na casting?:trele:

Będzie ciekawie. Zawsze odstrzeliwywam miernoty,klony i przydupasy.  Nigdy się nie mylę bo natura taka ma...Nigdy nie biorę udziału w castingu bo po co ktoś ma być drugi czy szósty..?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...