Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Heidi napisał:

Pozwoliliśmy się Wam nacieszyć:oklaski:sobą  na wolności. Świat za kratami jest piękniejszy. Spałam jeden raz w hotelu więziennym. Wiem jak to jest wyjść za kraty.  Każdy powinien sobie zafundować taką wycieczkę. Wrażenia nieodparte.:szok: 

A ja byłem w areszcie. 

Za kratami się znaczy, w prawdziwej celi. Nawet zamnknąłem te kraty, położyłem się na metalowej i twardej pryczy, aby wybadać, co czuje człowiek zamknięty w klatce. 

No uczucie dziwne tak nie móc wyjść za drzwi, kiedy się chce. 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Knorr napisał:

A ja byłem w areszcie. 

Za kratami się znaczy, w prawdziwej celi. Nawet zamnknąłem te kraty, położyłem się na metalowej i twardej pryczy, aby wybadać, co czuje człowiek zamknięty w klatce. 

No uczucie dziwne tak nie móc wyjść za drzwi, kiedy się chce. 

 

Pewnie wolałbyś pójść z chłopakami tam pod prysznic...i zgubić niechcący mydełko Fa. Siabadabada...

Mały więzienny zboczku.

Edytowane przez Paolo
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, anna5826 napisał:

To TY pracujesz i w dzien i w Nocy ???? 

Nie ....Aniu . Ja pracuję " normalnie " . Może zdarzyć się , że PDP zawoła siku , wtedy podaje mu się " kaczkę " i ...wsio . Napisałam o dyzurach córki do 24 , bo ona wtedy siedzi sobie na piętrze u taty i w razie , gdyby zawołał to ja nie przychodzę . Tutaj jest bardzo fajny podział ról . Zapowiedziała mi , że do godziny 24 mam nie zwracać uwagi na nic , bo ona przejmuje rolę opiekunki . Np. dzisiaj PDP zawołał mnie po 6- tej ....Podobno jak miał grypę kilka tygodni temu to wolał opiekunke kilka razy na noc . Za każde wołanie 1 + ....opiekunce zaplacono po 5 e za raz ....On nie naduzywa , nie wymaga ...normalna , spokojna praca . Córka bardzo pomocna i kiedy tylko jest w domu to mam odpoczywać . Grafik moich pauz ...dni wolnych napisany przez nią ...oprócz tego pytania " czy tak może być " leży na stole w jadalni ....Dziś znów tel. z agencji , że przyjadą do mnie w sobotę , żebym podpisała dokumenty meldunkowe ...boo ....wszystko ma być zgodne z prawem i już ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, INEZ napisał:

@Baśka powtarzająca się a dziadek o tym wie ,że każdy wydany przez niego dżwięk w nocy to go 5 euro kosztuje?:haha: Bardzo się cieszę,że jesteś zadowolona nie narzekasz tylko znajdujesz same plusy miejsca gdzie teraz jesteś :)

Oczywiście , że wie ...Przy mnie zapytał córkę , czy uregulowala tamte nocki ....To bardzo inteligentny facet , którego niestety dotknęło to nieszczęście , że dostał wylewu  ....Jest świadomy ...nie ma dzwigania ...trzeba tylko asekurowac  ...On wie , że nie można dźwigać ...w końcu był chirurgiem i zna się na rzeczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oczywiście , że wie ...Przy mnie zapytał córkę , czy uregulowala tamte nocki ....To bardzo inteligentny facet , którego niestety dotknęło to nieszczęście , że dostał wylewu  ....Jest świadomy ...nie ma dzwigania ...trzeba tylko asekurowac  ...On wie , że nie można dźwigać ...w końcu był chirurgiem i zna się na rzeczy 

:oklaski:dla pana doktora i dla Ciebie też:oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Paolo napisał:

A jak chce kupę to dostaje spaghetti...

Porządny lokal.

Tak. Podwójne ...Nie stosował nigdy wcześniej , ale mu powiedziałam , że mój przyjaciel używa spaghetti ..i jest zadowolony . Ten mój kumpel - przyjaciel ....gadzina podła :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak. Podwójne ...Nie stosował nigdy wcześniej , ale mu powiedziałam , że mój przyjaciel używa spaghetti ..i jest zadowolony . Ten mój kumpel - przyjaciel ....gadzina podła :cmok:

 

Nie wiesz,że najlepszy " wróg," to na własnej piersi wyhodowany .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Afryka napisał:

Pampersów " pożycz," od Pdp ( powiedz,że do Kudowy już transport zabierasz i będą na nią czekać :szydera: ...no wciśnij jej,że ,"gniazdko "dla niej wijesz )

...a później tylko wykręcisz i fertig . Zawsze to bezpieczniej niż w reklamówkach 

Dobrze radzisz, tylko tutaj raczej benzyna wycieknie a my mamy to drugie :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...