Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dostałam cynk od Nugatki , że idziemy na cugaska ... wirtualnie ...Dołączysz Lucy ...może ktoś jeszcze ?...Foczka jarająca też jest to niech doopsko ruszy ...płetwami odbije się i w drogę . Jaramy dziewczyny ...

Ja też... :papieros:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dostałam cynk od Nugatki , że idziemy na cugaska ... wirtualnie ...Dołączysz Lucy ...może ktoś jeszcze ?...Foczka jarająca też jest to niech doopsko ruszy ...płetwami odbije się i w drogę . Jaramy dziewczyny ...

czekaj wezme ziolo...zrobie kilka sztuk wiecej..zeby kazdy mial dobry humorek

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Nie moge Was czytac po prostu. Przebywam na odwyku, a Wy wciaz jaracie. Jak zyc...:smutek:

ty sie tak nie odwykaj tylko masz szluga i dawaj...

taka ludzka..."kocimietka"...ma duuuze zielone listki...ala szeflera....kojarzysz taki kwiatek????

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

ty sie tak nie odwykaj tylko masz szluga i dawaj...

taka ludzka..."kocimietka"...ma duuuze zielone listki...ala szeflera....kojarzysz taki kwiatek????

 

Kojarze, taka maryjanna, albo cos na podrob. Odwyk mam  tylko do jutra a Wy kusicie...:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Chooooo....Hawa ...jarnij z nami .

Na tej szteli nie pale, bo nie mozna a ja jestem grzeczna.  @fioletowa.mysz i @ORIMpojarali ze mna, a teraz znowu nic.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Kojarze, taka maryjanna, albo cos na podrob. Odwyk mam  tylko do jutra a Wy kusicie...:d

 

3 minuty temu, hawana napisał:

Kojarze, taka maryjanna, albo cos na podrob. Odwyk mam  tylko do jutra a Wy kusicie...:d

Hawanko chodź, mam dużo,dzisiaj ja częstuję :d

received_1801951496517993.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze było, spaliłam swój kilkumiesięczny niepokój... :d Synkowi się egzamin z pierwszego półrocza ostał się na dziś (ostatni termin). Już dzwonił, powiedział, że napisał na pięć... :d Czyli co najmniej dostateczny będzie :oklaski: Kurcze jak wrócę  to sypnę groszem... :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...