Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Blondi napisał:

I lub dalej,:love:,,Basia chce więcej,, Basia to perszing na tej wiosce,,to tak jest jak się pojedzie na zadupie,,ale ja bylam ,,tez na zadupiu,,ale mój słodziak był ze mną w mojej glowie,,,:święty:

zadupie to jest tam gdzie jadę,20 chałup,miasteczko ,5 km dalej,jadę swoim roadsterem bo syn pdp ma kabriolet bmw3 ,będzie okazja się poscigać:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Miłego wieczoru, oby w milszym towarzystwie. :haha:

FB_IMG_1523720679942.jpg

@Maria Jolantabozszsz, chcesz zebym zaczela sie jakac?

Zeby toto snilo mi sie?

Czyja to rodzina, ciezkourodna?

Skad bierzesz te ,,mordy,, ;))?

Z listow gonczych?:kopara:

strach1111111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Maria Jolantabozszsz, chcesz zebym zaczela sie jakac?

Zeby toto snilo mi sie?

Czyja to rodzina, ciezkourodna?

Skad bierzesz te ,,mordy,, ;))?

Z listow gonczych?:kopara:

strach1111111.jpg

Dziwne pytania zadajesz . Oczywiście , że z " Listów gończych " z H .....ten czwarty z długimi włosami to przecież Rambo - budowlaniec co gruchą kręcił , po rączkach całował , uniżenie do stópek padał ...a mnie nazywał " piękną koleżanką " ....Łezka mi się w oku zakręciła ...z tęsknoty ...za słowami tymi ....:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ivanilia40 napisał:

Ty to masz oko @sayonara 52.... to chyba jakiś baran upały? Gdzie Orim nasze koleżanki zabrał,aż strach pomyśleć..

Ivanilka to ja (nowadanua), cholera, nie wiem jak mam się tu poruszać... Chyba tego nie  przeskoczę.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...