Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, salazar napisał:

Dobry wieczór Opiekunkowo :)!

 

Wczorajsze spotkanie z Jolkiem się odbyło przy pięknej pogodzie, w niesamowitym miejscu, przy Aperolu, pszenicznym, kawie i pysznych ciastach z cukierni znanej nie tylko w Garmisch:). Taaak, miks dziwny, ale przy pogaduchach  trochę nam zeszło i trzeba było się posilić :d

Joli wiedzie się super, wygląda i czuje się świetnie, stella bardzo dobra, w pięknych okolicznościach przyrody, no, i co chyba najważniejsze, ostatnia w karierze. Od maja czeka na nią praca w domu, na etacie, za całkiem przyzwoitą kasę z widokami na większą.

Jolek serdecznie pozdrawia wszystkich, którzy ją pamiętają :)

alpy.jpg

Tez sie pochwalam, ze spedzilam cudowne popoludnie w Ansbach.

Ale nie wazne gdzie, tylko z KIM!!!

Z Fioletka i ORIMEM:oklaski:

Zdjecia wstawi moze Orim...Haha, len jestem i nie chce mi sie zmniejszac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

A dokładniej ... zapobieganie depresji :cool:

raz się żyje ,,i np,:dobrze: buciki trzeba kupić tylko dlatego aby zobaczyc jak się w nich wygodnie chodzi,,,a wygodne buciki to podstawa,,a ja ile mam takich niwygodniaków w szafie ,,kupione tylko dlatego ,że ładne,,a nie wygodne jak cholera,,,,ale cóż,,teraz się nie przyznaję do tego,,,tylko weg i po sprawie,,,męczyć ja się nie będę,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

masz rację! ja zawsze mówię ,że to jest cudowny relaks,,,ale dużo przyhamowalam ,,może dlatego ,,ze mam teraz inny cudowny relaks:oklaski:

Sama widzisz,że kobieta musi mieć ciągle jakieś emocje, a nie zaraz zakupoholizm...;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hawana napisał:

Tez sie pochwalam, ze spedzilam cudowne popoludnie w Ansbach.

Ale nie wazne gdzie, tylko z KIM!!!

Z Fioletka i ORIMEM:oklaski:

Zdjecia wstawi moze Orim...Haha, len jestem i nie chce mi sie zmniejszac.

Całe szczęście,że się odezwałaś,bo już myslałam,że to Ansbach na dobre was wciągnęło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

raz się żyje ,,i np,:dobrze: buciki trzeba kupić tylko dlatego aby zobaczyc jak się w nich wygodnie chodzi,,,a wygodne buciki to podstawa,,a ja ile mam takich niwygodniaków w szafie ,,kupione tylko dlatego ,że ładne,,a nie wygodne jak cholera,,,,ale cóż,,teraz się nie przyznaję do tego,,,tylko weg i po sprawie,,,męczyć ja się nie będę,,,

zrób jak indianie,kawałek skóry,rzemyczek,połączyć i moze byc super chociaż nie na pewno:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ivanilia40 napisał:

Sama widzisz,że kobieta musi mieć ciągle jakieś emocje, a nie zaraz zakupoholizm...;)

Bo byłam zakupoholiczką,,cała kasa szła  na moje stroje:smutek:cała!!! teraz powiedzialam dośc,,,z metkami ciuchy leżą ,,po co? i na co? nie modne ,,ale taka bylam rozrzutnica ,,na maxa,,a teraz kręcę nosem jak cos widzę,,bo po co? aby w szafie leżalo? o nie!! dośc ,,sama sobie hamulce włączylam,,ale tak polatać po sklepach to lubię,,pomierzyć,,np, dzisiaj błękitny sweterek ,,no fajny,,ale jak przymierzyłam to katastrofa ,,od razu na wieszak i dziękuję bardzo,,musze najpierw antygwałty wciągnąc na siebie,,balerony schować,,maskara jakaś,,,ale to nie moja wina jest,,ten sweterek byl za cieńki to raz,,nie patrzyłam z czego jest ale w dotyku nie bylo tego czego szukam i bym chciala ,,tylko kolor mi pasował:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Bo byłam zakupoholiczką,,cała kasa szła  na moje stroje:smutek:cała!!! teraz powiedzialam dośc,,,z metkami ciuchy leżą ,,po co? i na co? nie modne ,,ale taka bylam rozrzutnica ,,na maxa,,a teraz kręcę nosem jak cos widzę,,bo po co? aby w szafie leżalo? o nie!! dośc ,,sama sobie hamulce włączylam,,ale tak polatać po sklepach to lubię,,pomierzyć,,np, dzisiaj błękitny sweterek ,,no fajny,,ale jak przymierzyłam to katastrofa ,,od razu na wieszak i dziękuję bardzo,,musze najpierw antygwałty wciągnąc na siebie,,balerony schować,,maskara jakaś,,,ale to nie moja wina jest,,ten sweterek byl za cieńki to raz,,nie patrzyłam z czego jest ale w dotyku nie bylo tego czego szukam i bym chciala ,,tylko kolor mi pasował:oklaski:

 Też lubiłam zakupy ...Tutaj już nie lubię ....widocznie wyleczyłam się skutecznie z zakupoholizmu ...Bo tutaj kurde blaszka nawet kiosku RSW Książka , Prasa "Ruch " ani innego GS-u ...czy u Więcławskiej nie ma ...psia krew !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, hawana napisał:

Tez sie pochwalam, ze spedzilam cudowne popoludnie w Ansbach.

Ale nie wazne gdzie, tylko z KIM!!!

Z Fioletka i ORIMEM:oklaski:

Zdjecia wstawi moze Orim...Haha, len jestem i nie chce mi sie zmniejszac.

Jak widzę te góry pokryte śniegiem? to od razu widze Hiszpanię,,i tam jechalam w ten śnieg-hahahha piękne mam wspomnienia,,,siedzisz sobie w cieple ,,a tylko 60 km dzieli od sniegu-to jest fajne,,następnym razem pakuję buciki ,,zimowki itd, a nie na letniaka po zimie chodzić i po sniegu:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Bo byłam zakupoholiczką,,cała kasa szła  na moje stroje:smutek:cała!!! teraz powiedzialam dośc,,,z metkami ciuchy leżą ,,po co? i na co? nie modne ,,ale taka bylam rozrzutnica ,,na maxa,,a teraz kręcę nosem jak cos widzę,,bo po co? aby w szafie leżalo? o nie!! dośc ,,sama sobie hamulce włączylam,,ale tak polatać po sklepach to lubię,,pomierzyć,,np, dzisiaj błękitny sweterek ,,no fajny,,ale jak przymierzyłam to katastrofa ,,od razu na wieszak i dziękuję bardzo,,musze najpierw antygwałty wciągnąc na siebie,,balerony schować,,maskara jakaś,,,ale to nie moja wina jest,,ten sweterek byl za cieńki to raz,,nie patrzyłam z czego jest ale w dotyku nie bylo tego czego szukam i bym chciala ,,tylko kolor mi pasował:oklaski:

Kobiecego ciała nigdy za wiele,poza tym po 40-tce nie powinno się gubić za duzo,a na pewno nie zbyt gwałtownie. Grunt to dobrze się czuć i dobrze wyglądać we własnym ciele.:dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, hawana napisał:

Tez sie pochwalam, ze spedzilam cudowne popoludnie w Ansbach.

Ale nie wazne gdzie, tylko z KIM!!!

Z Fioletka i ORIMEM:oklaski:

Zdjecia wstawi moze Orim...Haha, len jestem i nie chce mi sie zmniejszac.

No, super, z niecierpliwością czekam na zdjęcia i  wyobrażam sobie, jak było fajnie :).

 

Hawano, pracujesz daleko od lotniska :);)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

Oj, wciagnelo nas, wciagnelo... Takiego jednego Kaspara tropilysmy...

Już nie dociekam kto to Kaspar,mam nadzieję,ze Orim nie powyjada znów wszystkiego z lodówki Fioletki..:d A na zdjęcia czekam z niecierpliwością.

Edytowane przez ivanilia40
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maras1 napisał:

zrób jak indianie,kawałek skóry,rzemyczek,połączyć i moze byc super chociaż nie na pewno:d

Jak Ty sobie to wyobrażasz? pogubiłam bym te skórki:smutek: dzisiaj takie śliczne sandałki widzialam ,,orginalne ,,piękne ale 429 zl, i same rzemyki i coś tam:smutek: to już przesada z ceną,,,ale ładne-takie inne ,,a takie cudaki kocham,,dlatego robię furorę gdzie dupę nie ruszę ,,bo buty,,buty,,chopla mam na punkcie butów tez,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

No, super, z niecierpliwością czekam na zdjęcia i  wyobrażam sobie, jak było fajnie :).

 

Hawano, pracujesz daleko od lotniska :);)?

Na dworzec glowny w Norymberdze mam 5 przystankow, stamtad mozna na lotnisko metrem dojechac, czyli szybko. Bedziesz tam moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

 Też lubiłam zakupy ...Tutaj już nie lubię ....widocznie wyleczyłam się skutecznie z zakupoholizmu ...Bo tutaj kurde blaszka nawet kiosku RSW Książka , Prasa "Ruch " ani innego GS-u ...czy u Więcławskiej nie ma ...psia krew !

Zadupie jak się patrzy-no tylko :smutek: ja tak mialam przez 6 tyg, ,,zero sklepu i zero w ogóle jakiejs atrakcji ,,tylko cmentarze ,,dookoła,,,a przecież tam żadnych zakupów nie zrobię,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Jak Ty sobie to wyobrażasz? pogubiłam bym te skórki:smutek: dzisiaj takie śliczne sandałki widzialam ,,orginalne ,,piękne ale 429 zl, i same rzemyki i coś tam:smutek: to już przesada z ceną,,,ale ładne-takie inne ,,a takie cudaki kocham,,dlatego robię furorę gdzie dupę nie ruszę ,,bo buty,,buty,,chopla mam na punkcie butów tez,,:oklaski:

matko swięta ,sam zrobie na twoje nóżki sliczne sandalki:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Margaritka napisał:

I też siedzicie w domach z babciami ? :smutek::d

Tez :d, ale juz Pdp dawno w łóżku  czyli luzik :d poszłaby jeszcze szybciej, ale musi odprawić codzienny rytuał...czyli do 15 minut dziękuje mi za opiekę, nie przerywam bo to i tak nic nie da :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Już nie dociekam kto to Kaspar,mam nadzieję,ze Orim nie powyjada znów wszystkiego z lodówki Fioletki..:d A na zdjęcia czekam z niecierpliwością.

Tyle zjedlismy po drodze, ze chyba nie jest w stanie....:d

Tylko pifka nie wypil, a my tak:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...