Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja już pięknie się kłaniam, na kolana padam i piosenkę Wam ślę na dobranoc dla miłego klimatu. Tylko nie wiem co mam zrobić z zegarkiem.  Jutro nowe namiary trzeba ustawić. Tylko kto jest w stanie mi to wytłumaczyć jak chłop krowie na rowie O.o, bo ja tylko opiekunką jestem , a nie Kopernikiem xd

 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucyna1964 napisał:

A @scarlet jolato już uaktywniła się?Bo dzisiaj zapoznałyśmy się realnie.Jola nawiedziła mnie i miło spędziłyśmy popołudnie.

Jestem, już zdażylam się wyżej pochwalić wizytą u ciebie :love:  ma nadzieję, że następnym razem wyrwę cię na trochę z tej wiochy i zaszalejemy w mieście..:oklaski:a w ogóle dziekuję za namiary na ten desant tutaj..:róża:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Dostałam info że skończył mi się darmowy transfer i tetaz bulę.

Byle do poniedziałku, router jest od tygodnia a w poniedziałek technik przychodzi. :oklaski:

Ja bulę już od jakiegoś czasu. Na szczęście nie za internet....to by mnie zrujnowało :smutek: Telefony i sms'ki ogarniam za przyzwoite pieniądze...na razie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Heidi napisał:

Jutro raniutko jak tylko oczęta zaczną poruszać się pod powiekami,  proszę puścić i obejrzeć na powitanie dnia

Otworzyłam, zgodnie z instrukcją :cmok: Dzięki za kawałek wiosny...Ja jestem jednak bardziej przaśna i pozwolę sobie coś w moim stylu na powitanie dłuższego dzionka załączyć :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sie doczlapałam....z kubkiem kawy bo jakos sie ociagalam dzisiaj

i jeszcze troche do tylu jestem ...glowa nie siedzi na swoim miejscu...patrze a za oknem ...szron czyli na minusie ale sie ma rozpogodzic..

milej niedzieli zycze...i pomalutku baaaardzo powoli wracam do zycia...

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

no sie doczlapałam....z kubkiem kawy bo jakos sie ociagalam dzisiaj

i jeszcze troche do tylu jestem ...glowa nie siedzi na swoim miejscu...patrze a za oknem ...szron czyli na minusie ale sie ma rozpogodzic..

milej niedzieli zycze...i pomalutku baaaardzo powoli wracam do zycia...

 

A gdzie kawa dla nas? :ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

My wstałyśmy wg nowego czasu, a one wg starego zrobią kawę :smutek: 

a wcale ze nie jak tak...

wstalam automatycznie ale mi glowa tak ciazyla i ciazy nadal ze...nie moge sie ogarnac...sam fakt, ze zlopie teraz kubek druuuuuuugiej kawy wskazuje na problemy z normalnym funkcjonowanie:smutek:

nawet paluchy mnie nie sluchaj..wiec jak napisalam...buuuuuudzeee sie powoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Nie w tą stronę się zegareczki przestawiło.... :szydera:

sie kolezance dowcip wyostrzyl.....no dobra biore na klate w  koncu poranna kawa to moj rytual co nie?

a masz tak ze na wolnym zamiast odsyppiac to lazisz po domu z rana?? az zla na siebie jestem bo zawsze sobie obiecuje..i guzik z tego wychodzi...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...