Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, INEZ napisał:

Czyli to podtekst był ? mam dzisiaj jakiś zły dzień wszyscy się na mnie uwzięli nawet rzeczy martwe :smutek:

Słonko , a co Tobie ?  martwe przedmioty dzisiaj dają popalić ? Ty jednak poszukaj muru, i spróbuj z nim stanąć w szranki. Może wnet złą passę przełamiesz,jak pierwsza cegła z niego wypadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Słonko , a co Tobie ?  martwe przedmioty dzisiaj dają popalić ? Ty jednak poszukaj muru, i spróbuj z nim stanąć w szranki. Może wnet złą passę przełamiesz,jak pierwsza cegła z niego wypadnie

Już mi lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Muszę się przewietrzyć i jeszcze raz to wszystko przeanalizować :659_smoking: to mi musi pomóc i łyk świeżego powietrza bo jak na razie to za trudne dla mnie dalej nie wiem czy ułani to my czy @Heidi.

A przyznaj się : co ty popalasz, że materia opór stawia. Może czas zmienić balkon i poszukać nowej trawy ?:p

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja biegnę robić moim PoP kawę. Mam do dyspozycji profesjonalny sprzęt sprzed 50 lat. Muszę go ogarnąć: łapki, sitka, szajby, kanę  itd...

Dziś w pierwszym moim dzniu pobytu wyszorowałam sprzęty, bo można było się przykleić. A zawsze uważałam, że nie będę reagować na wiekowe zaległości w domach PoP. A jednak, ruszyło mnie.  Trochę ciepłej wody, szczotka, łata, i płyn. Jakie to proste. Tylko, że teraz ręce mam jak szczotka. To nic,.... to akurat dobry moment, żeby kogoś po plecach poszorować. Szukam ochotnika. 

Edytowane przez Heidi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Teraz ja biegnę robić moim PoP kawę. Mam do dyspozycji profesjonalny sprzęt sprzed 50 lat. Muszę go ogarnąć: łapki, sitka, szajby, kanę  itd...

Dziś w pierwszym moim dzniu pobytu wyszorowałam sprzęty, bo można było się przykleić. A zawsze uważałam, że nie będę reagować na wiekowe zaległości w domach PoP. A jednak, ruszyło mnie.  Trochę ciepłej wody, szczotka, łata, i płyn. Jakie to proste. Tylko, że teraz ręce mam jak szczotka. To nic,.... to akurat dobry moment, żeby kogoś po plecach poszorować. Szukam ochotnika. 

Na mnie nie licz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrwalam dzisiaj chwasta.:zwyciezca:..wiem wiem wiem..brzmi jak psow...ale ....walczylam z nagniotkiem CALY tydzien:donos:...bolal bolal...bolal i wkurzal..:szok:

dzisiaj udalo mi sie wygrac z nim...walka byla nierowna...on bolal a ja go i tak dreczylam..:pejcz:

ale teraz boli mnie....stopa:smutek:...sie zagoic musi...dumna jestem z siebie...nie poddalam sie...normalnie jak zloty medal na olimpaidzie

 

rower mi kolo nosa dzisiaj przeszedl..dziadek do siasiadki na...urodziny poszedl..

wrrrrr..a ju z ciuchy sobie przygotowalam i ...du..a

odbije sobie w srode ponoc tez ladnie bedzie...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była dzisiaj akcja "kanapa"...:haha: Stare meble dziadek kazał przed odejściem oddać dla ubogich, a babka zażyczyła sobie posiadać z powrotem....Wszyscy uciekali przed nią gdzie pieprz rośnie, tak darła koparkę i zostawili mnie na pastwę....Ale....no cóż....to już historia...teraz mamy nową kanapę....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mirelka1965 napisał:

U mnie była dzisiaj akcja "kanapa"...:haha: Stare meble dziadek kazał przed odejściem oddać dla ubogich, a babka zażyczyła sobie posiadać z powrotem....Wszyscy uciekali przed nią gdzie pieprz rośnie, tak darła koparkę i zostawili mnie na pastwę....Ale....no cóż....to już historia...teraz mamy nową kanapę....:haha:

To co tam się dzieje zasługuje na scenariusz filmowy . Ty jednak tego Pulitzera dostaniesz. Jak nie z tej beczki, to z innej. A może z ....:haha: kanapy :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Katii napisał:

Witajcie!Podobnie jak Heidi ja rowniez zaczęłam nowa Stellę .Juz nic nie zachwalam ani ganię  ,pożyjemy zobaczymy?po prostu ma być dobrze!

Kati, co tam zastałaś ? Bo w naszej lodówce siedmiogłowe smoki grasują. Najlepszy był podstawek z kawą sypaną celem uniknięcia nieprzyjaznych dla nosa aromatów. Wystarczyło ją tylko umyć :szydera:. Grzyb w śmietanie był tak duży, że zastanawiałam się , czy to wersja eksportowa na Europę . Może jakiś mały biznes otworzyć na spółkę z Wami póki zarodki aktywne jeszcze:papieros: ? Hm... myślę...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, makaroni napisał:

Oj dzisiaj chyba nasza zbiorowa jazn kazala nam sprzatac w tym samym dniu.

Makaroni, a co Ty tam wymiatasz ? Jakieś cuda sprzed lat ? Może dorzucisz jakiś wynalazek do naszego współnego biznesu ? Ciekawa jestem co my możemy współnie zorganizować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

Makaroni, a co Ty tam wymiatasz ? Jakieś cuda sprzed lat ? Może dorzucisz jakiś wynalazek do naszego współnego biznesu ? Ciekawa jestem co my możemy współnie zorganizować. 

A zapleśniałe ogryzki pod łóżkiem mogą się na coś przydać? może jakieś wino jabłkowe dało by się z nich zrobić ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ws

1 minutę temu, INEZ napisał:

A zapleśniałe ogryzki pod łóżkiem mogą się na coś przydać? może jakieś wino jabłkowe dało by się z nich zrobić ?:)

Wszystko się nada. Chińczycy na bazie  patyczków wprowadzili nowy dekoracyjny  trend modowy, to i my coś wymyślimy. Wszystko zrzucimy do jednego garażu, a potem wszem pranie mózgów zrobimy. Najlepsze pomysły biorą się właśnie z niczego i z prania . Bez proszku nawet i to tego przechwalonego niemieckiego :$. Ach aż palę się do roboty. Dawaj te ogryzki :d. Ocet zrobimy. W Niemczech kupują go więcej jak wody mineralnej :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Ws

Wszystko się nada. Chińczycy na bazie  patyczków wprowadzili nowy dekoracyjny  trend modowy, to i my coś wymyślimy. Wszystko zrzucimy do jednego garażu, a potem wszem pranie mózgów zrobimy. Najlepsze pomysły biorą się właśnie z niczego i z prania . Bez proszku nawet i to tego przechwalonego niemieckiego :$. Ach aż palę się do roboty. Dawaj te ogryzki :d. Ocet zrobimy. W Niemczech kupują go więcej jak wody mineralnej :szydera:

A aparatury do tego odpowiedniej nie trzeba?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Heidi napisał:

Kati, co tam zastałaś ? Bo w naszej lodówce siedmiogłowe smoki grasują. Najlepszy był podstawek z kawą sypaną celem uniknięcia nieprzyjaznych dla nosa aromatów. Wystarczyło ją tylko umyć :szydera:. Grzyb w śmietanie był tak duży, że zastanawiałam się , czy to wersja eksportowa na Europę . Może jakiś mały biznes otworzyć na spółkę z Wami póki zarodki aktywne jeszcze:papieros: ? Hm... myślę...

Pleśń jest bardzo zdrowa...podobno...podobno nawet antybiotyk jest zdrowy...podobno antybiotyk to pleśń....to co się czepiasz? :trele: A ser z pleśnią, to rarytas jest :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...