Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, sayonara 52 napisał:

Takie pytanie mam

Czy nie majac konta w DE mozna  wysylac gotowke do Pl?

Na polskie konto?

 

Może nie dotyczy to DE , ale jest nowy sposób na przelewy. Uczymy się .

Jak wykonać przelew na numer telefonu?

Zaloguj się do aplikacji mobilnej. Wybierz opcję „Wykonaj przelew” i kliknij  „Do osoby lub firmy”. Znajdź numer odbiorcy z Twojej listy kontaktów lub wpisz numer odręcznie korzystając z opcji „Do nowego odbiorcy”. Wypełnij wszystkie wymagane pola na formatce przelewu i kliknij Zatwierdź przelew.

Na ekranie podsumowania przelewu pokażemy Ci czas dostarczenia przelewu do Twojego odbiorcy oraz informację, czy odbiorca korzysta z przelewów na numer telefonu BLIK.

Transakcję potwierdź kodem PIN (tym samym, który służy do logowania do aplikacji).

Jak mam przystąpić do usługi przelewów na numer telefonu BLIK?

Aby przystąpić do usługi przelewów na numer telefonu BLIK zaloguj się do swojej aplikacji mobilnej mbanku. Następnie wejdź w Ustawienia i kliknij w opcję „Przelewy na telefon”. Wybierz rachunek do odbioru przelewów, zaakceptuj oświadczenie i kliknij  „Zarejestruj”.

W tych bankach skorzystasz z przelewów na numer telefonu:

mBank i Orange Finanse, BZ WBK, ING Bank Śląski, Millenium, PKO Bank Polski (w tym konta Inteligo), Alior Bank, Getin Bank, T-mobile Usługi Bankowe, BGŻ BNP Paribas

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Tak jakbyś za własnymi myślami nie nadążał :szydera::szydera::szydera: To podobno cecha ludzi nieprzeciętnie inteligentnych, że szybciej mówią niż myślą :haha::oklaski:

Przez skromność nie skomentuję  :cześć2:

                             :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, makaroni napisał:

Okazalo sie, ze mialam racje. Babka oczywoscie zamiast wrzucic majtki do prania to prala recznie w zlewie. Oczywiscie zlew odkazony majtki zabrane do brudow. Tylko czekac az portki zdejmie i cmyk. Dzisiaj normalnie wyjde z siebie, tak mnie denerwuje:przekleństwa:

Cierp ciało, jak do końca roku czekać się chciało :tak2::smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Heidi napisał:

Witam, witam cudowne adwentowo-abendowe towarzystwo; melduję, że czas nękania Was już rozpoczęty . Po 16-tu godzinach podróży na leżąco, otwieram  mój nowy miesiąc przygód.

Mam Was !, mam internet !, Mam nową baterię w laptusiu ! Mam nowych wybrańców losu ! Mam nowe wrążenia !           I chętnie Was wszystkim zamęczę. 

Jest wieczór,  100-letnie dzieci legły  już w łóżeczkach, zatem do dzieła kamraci. Nadajemy :p

Ognia!!!   :hura:  :hura:  :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Aaaa....zostawiłaś je na Gran Canarii? :szok: A może w zaginionej walizce? :szydera:  Szkoda, że to jedyne nasze komórki, które się nie odnawiają....:szydera::szydera::szydera:

Stwierdziłam, że po długiej przerwie w kontaktach z  Wami  wypadłam z transu , może jak odnajdzie się moja walizka  i ktoś pomoże mi poturlać  trochę tych szydełkowo-dźwięczących obklejonych kulek, to może i szare komórki mnie zaszczycą swoją obecnością. Toż to jest portal tylko dla inteligentnych, a ja tylko ładna jestem :smutek:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Stwierdziłam, że po długiej przerwie w kontaktach z  Wami  wypadłam z transu , może jak odnajdzie się moja walizka  i ktoś pomoże mi poturlać  trochę tych szydełkowo-dźwięczących obklejonych kulek, to może i szare komórki mnie zaszczycą swoją obecnością. Toż to jest portal tylko dla inteligentnych, a ja tylko ładna jestem :smutek:

Zapomniałaś dodać, że po wyspiarskich wywczasach, jeszcze zgrabna na dokładkę :oklaski: Zrobimy zrzutę...nie płakaj...każdy odda po trzy miliardy i będzie git :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Katii napisał:

Co wy na to    ?                                              Ja już nie mam nerwów... 
Znalazłem przepis w którym trzeba m.in. ugotować makaron AL DENTE. Byłem w około 20-stu sklepach. 
Są świderki, muszelki, nitki... kilkanaście albo nawet i kilkadziesiąt rodzai makaronów, ale nigdzie nie ma tego pieprzonego AL DENTE!!!
Zapytałem nawet w jednym markecie Panią sprzedawczynie, czy dostane u nich ten makaron AL DENTE. Wiecie co mi odpowiedziała? Że AL DENTE to muszę sobie sam ugotować.
No ja pier..le! Amerykę odkryła!!! 
Tylko żeby go sobie ugotować, to najpierw muszę kupić, to chyba logiczne. 
Co za idiota wymyśla przepisy z makaronem, którego nie ma nigdzie w sprzedaży! >:(
Ja już nie daje rady, ja wysiadam... 
Niech mi ktoś z Was pomoże - gdzie kupić ten cholerny makaron AL DENTE?

Żeby nie było na mnie:)

Sikam ze śmiechu. A ja myślałam , że tylko ja jedna na świecie jestem głupia :d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...