Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Heidi napisał:

Witam, witam cudowne adwentowo-abendowe towarzystwo; melduję, że czas nękania Was już rozpoczęty . Po 16-tu godzinach podróży na leżąco, otwieram  mój nowy miesiąc przygód.

Mam Was !, mam internet !, Mam nową baterię w laptusiu ! Mam nowych wybrańców losu ! Mam nowe wrążenia !           I chętnie Was wszystkim zamęczę. 

Jest wieczór,  100-letnie dzieci legły  już w łóżeczkach, zatem do dzieła kamraci. Nadajemy :p

:witam: z powrotem :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A pokaż ząbki.

Ciekawa jestem czy widzisz swoje odbicie w lustrze..... Bo osika rośnie niedaleko. :haha:

ależ ty podstępna jesteś !!  Sugerujesz w niebanalny sposób otworzyć usta niby pod pozorem ujrzenia ząbków i element  lustra wkomponowałaś pięknie, a potem  ją osikasz  ? :d niedaleko  ?:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alicja09 napisał:

Ciekawe jesteście co robię :trele: Nic ciekawego, pracuję jako listonosz.Wożę listy po okolicznych wsiach :d

Nie jest to praca moich marzeń,ale pracuję na jedną zmianę,pięć dni w tygodniu i mogę pracę pogodzić z wychowaniem mojej córki. :)

 

Zajebiaszczo :oklaski: Lepsze to niż kierowca bombowca :oklaski: Od czegoś  trzeba zacząć :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Western Union, także Money Gramm. Koszta przekazu są podobne. Problem może polegać na tym, że trzeba znaleźć sobie w pobliżu punkt Odbioru ( poczta, bank, agent, wszystko w necie znajdziesz)

 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...