Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minut temu, violka napisał:

:szydera::szydera: Zadałaś takie samo pytanie jak mój syn :szydera: a teraz ciągle trzyma je w dłoni i się relaksuje . image.png.179667b3545c2a8a42ec479779286eec.png:d  moje są trochę podobne . a podczas przekładania i w dłoni wydawają piękny dzwięk 

majac te kulki w dloni i slyszac marudzenie niektorych pdp moje mysli bylyby zgola inne iz relaks i kulki moglabym wykorzystac w ...innym celu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie spiszemy to juz teraz milego dobranoc i tak dalej..

niestety wzywa mnie...praca...

pozdrawiam cieplutko

nie pic za duzo bo jutro mamy poniedzialek>:( i butelki sprzatac:ostrzegam:...dzisiaj salon ogarnelam ale jutro ani mi sie sni:ostrzegam:

kawe moge zaparzac moim  foremkowiczom:kawa2:

sniadanko...jajka na bekonie dla miesozernych a dla koz itp...zielone czyli awokado, pomidorki i tak dalej

zatem do potem

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

o wlasnie...ale wiesz ...potem totalny relaks co nie??

a wyobraz sobie ten dzwiek  jaki wydalyby gdyby  uzyc je niekoniecznie w sposob sugerowany....blllee

Nie mieści mi się w mojej wyobrazni , bo jestem pacyfistką i niespotykanie spokojnym człowiekiem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Nie mieści mi się w mojej wyobrazni , bo jestem pacyfistką i niespotykanie spokojnym człowiekiem :haha:

jak kazdy z nas..

czasami tylko ...gdzies czujemy ze granice zostaly przekroczone i ...wtedy trzeba albo zmienic zlecenie albo zrobic sobie wolne albo...jezeli jest taka mozliwosc uprzedzic bliskich ze za moment moze cos peknac..

i wtedy siadasz w fotelu bierzesz te kulki i...sie nimi bawisz az ci przejdzie 

ta.....dobry scenariusz na komedie

musze znikac

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, lucyna.beata napisał:

nie moja droga juz jestem..wrocilam z rowerowania..wydmuchalo mnie ze hej ale...plucka sie dotlenily wiec teram moge nikotyne wciagac..

Aha,ja juz zalowalam ze napisalam to.Dorze ze wrocilas, a tobie wiencej nic wiaterek nie nadmuchal, Serio pogoda bardzo zimno,snieg,wiater, wdomu siedze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lucyna.beata napisał:

jak kazdy z nas..

czasami tylko ...gdzies czujemy ze granice zostaly przekroczone i ...wtedy trzeba albo zmienic zlecenie albo zrobic sobie wolne albo...jezeli jest taka mozliwosc uprzedzic bliskich ze za moment moze cos peknac..

i wtedy siadasz w fotelu bierzesz te kulki i...sie nimi bawisz az ci przejdzie 

ta.....dobry scenariusz na komedie

musze znikac

 

Ale czasem nienarokiem tymi kulkami mozna i w leb przywalic,jak dobrze poprosza

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, lucyna.beata napisał:

jak sie nie spiszemy to juz teraz milego dobranoc i tak dalej..

niestety wzywa mnie...praca...

pozdrawiam cieplutko

nie pic za duzo bo jutro mamy poniedzialek>:( i butelki sprzatac:ostrzegam:...dzisiaj salon ogarnelam ale jutro ani mi sie sni:ostrzegam:

kawe moge zaparzac moim  foremkowiczom:kawa2:

sniadanko...jajka na bekonie dla miesozernych a dla koz itp...zielone czyli awokado, pomidorki i tak dalej

zatem do potem

 

Kawe jak zwykle do lozeczka prosze podac

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Pizga wciąż...zebrałam się na odwagę...idę....:papieros: Jakbym za parę minut się nie zameldowała, wołajcie 112.....zaginęła dziewoja przecudnej urody, lekko zębem czasu szarpnięta....:haha::szydera:

Codziennie rano budzisz się piękniejsza,ale dziś to już przesadziłaś:d 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Samo zycie...;)

Okazalo sie, ze mialam racje. Babka oczywoscie zamiast wrzucic majtki do prania to prala recznie w zlewie. Oczywiscie zlew odkazony majtki zabrane do brudow. Tylko czekac az portki zdejmie i cmyk. Dzisiaj normalnie wyjde z siebie, tak mnie denerwuje:przekleństwa:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, makaroni napisał:

Okazalo sie, ze mialam racje. Babka oczywoscie zamiast wrzucic majtki do prania to prala recznie w zlewie. Oczywiscie zlew odkazony majtki zabrane do brudow. Tylko czekac az portki zdejmie i cmyk. Dzisiaj normalnie wyjde z siebie, tak mnie denerwuje:przekleństwa:

Weź kulki. :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...