Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Blondi napisał:

A gdzie się podział stalowy spokój!!! baw się w tajniaka ,,tez fajna kombinacja ,,jak w obozie ,,wiem ja co to znaczy nie mieć internetu ,,wiem,,obiecali mi też i co? :przekleństwa::przekleństwa:  zero ,,zero ,,dobrze ,że wtedy mogłam do woli z Pl ciągnąc,,ale teraz już tej dobroci przecież nie ma,,:rozpacz: 

Jak to nie ma ? A jak ja piszę ? Żeby było śmieszniej to mam telefon na kartę i po każdym doładowaniu dopisywali mi coś do wykorzystania na internet. Nie znoszę internetu z komórki bo nie ! Więc mam tyle że wystarczy i jeszcze zostanie. 

Ale ja chcę normalny internet ! Chcę sobie filmy pooglądać i inne takie. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Jak to nie ma ? A jak ja piszę ? Żeby było śmieszniej to mam telefon na kartę i po każdym doładowaniu dopisywali mi coś do wykorzystania na internet. Nie znoszę internetu z komórki bo nie ! Więc mam tyle że wystarczy i jeszcze zostanie. 

Ale ja chcę normalny internet ! Chcę sobie filmy pooglądać i inne takie. :)

To zrób sobie z telefonu router :) tylko filmów nie oglądaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam dzisiaj party talerze napełnione wszystkim,,udekorowane ,,i bigos królował,,wszystko zjedli,, słodziak patrzał  jak ja szykuję przekąski a ja mówiłam,,żadnych hamulców tylko,,bo mnie i tak nie zatrzymasz,,że robię dla  plutonu żarcia,,ma być dużo,,,hahhaha wygrałam,,,a słodziak ,nie nie   nic nie mówię,,ale pięknie to zrobiłaś,,i tak cały dzień slyszę ,,dzień w dzień jak to on mi dziekuję ,że jestem,,a ludziom opowiada,bo ludziska mnie obserwują ,,chwalą za wszystko-bo tacy też są tutaj,,to mówi,że szukał długo w życiu takiej kobiety jak ja,,ale warto było,,bo znalazł swój skarb oj!!! 3 miesiące zaraz pukną jak jestem w Hiszpani,,,przyznam ,że takiego urlopu nie miałam,,a co najbardziej mi się podoba? że mogę się stroić w swoje kreacje bo mam gdzie isc w nich,,wczoraj zrobiłam wielkie bum jak weszłam na salęna tance,,,dzisiaj w sukienkę piękną ,,szok ,,latowo,,no kocham takie paradowanka,,,jestem inna i to widac,,,ale za parę dni zimowa kurtawka ,,mój ecri piękny plaszczyk,,i znowu będe atrakcją na ulicy u slodziaka,,,hahahhha a co !!! nie będe się smucić,,cieszę się ,,jutro ostatnie zakupy,,a już nakupilam jeszcze trochę szmat aby mi nie zabrakło,,,co za luzackie życie mam,,,ale fajne ,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, XXMartynaXX napisał:

Na  bank  dziadzio  ma  babkę żywą i dlatego  mieszkasz  osobno.Może  dziadziu   pisze  długopisem   n

 

43 minut temu, XXMartynaXX napisał:

Na  bank  dziadzio  ma  babkę żywą i dlatego  mieszkasz  osobno.Może  dziadziu   pisze  długopisem   bez  tuszu???:p

nie wiem nie wiem bez tuszu sie nie napisze,xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje sie zeby dobranoc pozyczyc jestem juz sama...i pozegnanie odbylo sie z przytupem..ale nie ma co wracac do tego balaganu...bylo minelo..

dobrej nocy zycze jeszcze raz

jutro kawusia 

zrobilam pesto z pietruszka zielona wiec ciemny chlebek pesto i cos na gore...moze rybka albo jakas padlinka..co kto woli

poki co

milej nocy 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez mi sie dobrze spalo...co trzeba przyznac...dziadek ma zajebiste materace

no dobra..oczy mam jeszcze pol otwarte..ale pedze pedze kawe robic dla forumkowiczow...a moze foremkowiczow??

jak napisalam...kanapeczki z pesto juz tez beda na wszystkich czekaly..

milego dnia moi drodzy milego dnia

co jak co..ale tego potrzebujemy co nie?

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...