Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A na poczatku horror ,ale wywalczylam i z agentura i z rodzina. Mi jak cos nie pasuje to m.. buzie otwieram i bardzo konkretnie i kulturalnie k.....mowie przepraszam k,,, jestem nie zadowolona i sp.....Tak kulturnie.Jestem osoba bardzo kulturalna,ale jak ktos mi stanie na drodze zezre.Ale jezeli ja  komus krzywde zrobie nienarokiem   to sie nie wstydze poprosic przebaczenia.:cześć2:.Taka jestem i inna juz nie stane.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Lubię wracać do domu. :1007_hearts:

Przywitała mnie kartka tarasująca drzwi od pokoju ( przyklejona taśmami i ozdobiona wstążeczkami ) i kilka zdjęć, między innymi takie. :d

 

 

20180215_120019.jpg

20180215_120058.jpg

Powaliły mnie te twoje wnuki na kolana :dobrze: Proszę uściskać od forumowej ciotki mocno za ich wspaniałe serduszka :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Powaliły mnie te twoje wnuki na kolana :dobrze: Proszę uściskać od forumowej ciotki mocno za ich wspaniałe serduszka :cmok:

 a ja zostanę po raz pierwszy dziadkiem  (04) hihi-nie wiem jak to przeżyję,bo nim się nie czuję hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adamos60 napisał:

 a ja zostanę po raz pierwszy dziadkiem  (04) hihi-nie wiem jak to przeżyję,bo nim się nie czuję hihi

A co ? Boisz się , że serducho nie wytrzyma z tego szczęścia ? :haha: Ty na pewno dasz radę , tylko konto ci się troszeczkę uszczupli :haha: GRATULACJE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Agata1008 napisał:

Mogłabyś powiedzieć gdzie to zdjęcie zrobiłaś? 

Hannover, Tiergartenstrasse...jest taki sklep z różnościami do ogrodów i parków...do środka nie wchodziłam,bo leciałam na spotkanie z poznanymi opiekunkami. Przez płot dojrzałam to metalowe, nieco zardzewiałe stadko i nie mogłam się oprzeć sfotografowaniu...:d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Hannover, Tiergartenstrasse...jest taki sklep z różnościami do ogrodów i parków...do środka nie wchodziłam,bo leciałam na spotkanie z poznanymi opiekunkami. Przez płot dojrzałam to metalowe, nieco zardzewiałe stadko i nie mogłam się oprzeć sfotografowaniu...:d 

Nie dziwię Ci się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Agata1008 napisał:

Wędruję, surfuję po internecie, ale takich cudeniek jeszcze nie spotkałam:)

Zapraszam do Hannover :oklaski: Jest tutaj park dzikich zwierząt, wstęp wolny....;) Jeszcze nie dotarłam, tylko przez płot widziałam jelenie...jak na starym landszafcie sprzed lat wielu....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Świnki jak najbardziej....w postaci bekonu :haha: Nie dostrzegasz poezji w tej kompozycji? ;) Nie zauważyłaś figury metaforycznej...opiekunki, tfu....świnki idące na rzeź :haha:

Ja tu dostrzegam również figurę geometryczną:d Punkt widzenia zależy od....:d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...