Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Blondi napisał:

Witam Wszystkich ,,tak słodko i tak z dobrym:serce:,,ja to dopiero mam zaległosći w czytaniu,,przyznaję czasu nie mam,,mam urlop :oklaski: ,,przyznaję ,że rozchorowałam się na dobre,,ale moja kuracja postawila mnie na nogi w dwa dni,,,ja nie należę do ludzi chorujących ,,nie wiem co to grypa czy gardło a tu masz ci babo,,wystarczyl fitnes w wodzie w basenie ciepłym i potem imprezka na słoncu i Blondi załatwiona na maxa,,,chcialam swoją chorobę przeniesc na złych ludzi ale za cholerę nie poszła do nich:trele:

ale jest fajnie,,jest cudownie,,pogoda jest wspaniala ,,mamy ponad 20 stopni ,,w sam raz dla starych ludzi,,,ludzi na campingu jest bardzo dużo,,party są bardzo często,,chodze na kursy taneczne,,na różne taneczne kroki,,bo to akurat lubię,,a czego ja nie lubię--wszystko lubie,,lubię się wystroić i paradowanko odstawić,,a ja jestem odwazna dziewczynka,,nie ma ani stresa ani problema,,a zazdrosników tutaj nie brakuje-hahhahahha   olewamy ich wszystkich,,,dobrze ze moj slodziak jest troszkę inny od nich wszystkich-buziaki

Ja rozumiem .... zakochanie :love: brak czasu , itd ale jakieś fotki mogłabyś wrzucić :lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Wystarczy napatrzyć się, zasnąć, pośnić i....jutro leżą już obok ciebie . W myśl zasady: o czym myślisz, to masz :d

Nie strasz mnie bo będę się bała nawet myśleć :p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A co ty taka dosłowna jesteś? :szok: Szokujesz mnie :haha:

Napisałam juz dzisiaj  ale ponieważ nie było Cię dzisiaj przez jakiś czas na forum  to powtórzę lubię gacie tfu rzeczy nazywać po imieniu ;):haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Napisałam juz dzisiaj  ale ponieważ nie było Cię dzisiaj przez jakiś czas na forum  to powtórzę lubię gacie tfu rzeczy nazywać po imieniu ;):haha:

To moje gacie mają na imię Leoncjo, a imiona Waszych gaci jakie ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja już dawno się przyznałam....RR i PP :oklaski: A ty kłamiesz, bo najpierw był Krokodyl, a Leoncjo to jakiś świeżak, niesprawdzony świeżak...nowalijka :oklaski:

To imię podopiecznego @Heidi zaden tam świerzak podobno 80 % mocy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja już dawno się przyznałam....RR i PP :oklaski: A ty kłamiesz, bo najpierw był Krokodyl, a Leoncjo to jakiś świeżak, niesprawdzony świeżak...nowalijka :oklaski:

Bo to było tak: nosiłam gacie na wacie, potem co nie co wykrusyło się , sprało; potem tak uwierło, że myślałąm, że to Leoncjo. Niestety Krokodyl stanął na mojej drodze życia i połknął Leoncja. Teraz mam dwa w jednym  i nie narzekam :kawa2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

To imię podopiecznego @Heidi zaden tam świerzak podobno 80 % mocy :haha:

Ja mam wrażenie, że @Heidi kręci >:( Chwaliła się żarłocznym Krokodylem, a potem jakiś Leoncjo się wkradł... :czytaj: i to jeszcze w berecie moherowym....:haha: Musimy ją na tortury...:ostrzegam: I wtedy prawdę wyśpiewa :pejcz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zakładam na chwilę mój strój Schlafzimmerowy, "wypudruję" pod spodem co trzeba i legnę niczym nimfa w jedwabnej pościeli. Zadzwonię do Krokodyla, zrobię zdjątko którejś części ciała PoP, niech myśli chłopak całą noc: co to jest :szydera:. Jutro się dowie, że to nie ja i nie moje :szydera:

podomka 1.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

teraz zakładam na chwilę mój strój Schlafzimmerowy, "wypudruję" pod spodem co trzeba i legnę niczym nimfa w jedwabnej pościeli. Zadzwonię do Krokodyla, zrobię zdjątko którejś części ciała PoP, niech myśli chłopak: co to jest :szydera:. Jutro się dowie, że to nie ja i nie moje :szydera:

podomka 1.jpg

Łał 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...