Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Lubię takie papierki...i ten kolor elektryzujący...:oklaski: Zielone nie zawsze pasuje do osobowości...:haha:

ja mam oczy zielone , nawet posenka o nich jest : "Bo twe oczy, zielone, zielone...." i śpiewa ją facet o śmiesznym dla mnie  głosie i imieniu  : Zenek (dobrze, że nie Smetana :szydera:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Co do ozdóbek choinkowych to robię ładniejsze. :d

 

I niech mi ktoś nakopie do tyłka za to że wróciłam tutaj ! :przekleństwa:

A :cmok:zamiast kopniaka może być ?:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A dlaczego ktoś miałby ci nakopać? :szok: Za ozdóbki? :haha: Fotki wklej....pochwal się....

ja wkleję, ja, ja.... lubię robić ozdóbki. Tylko maszynka mi wysiadła, zapasy farby zaschły i teraz za szydełko będę musiała się zabrać>:(

kasa.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

ja wkleję, ja, ja.... lubię robić ozdóbki. Tylko maszynka mi wysiadła, zapasy farby zaschły i teraz za szydełko będę musiała się zabrać>:(

kasa.gif

Do moich butów pasowałyby idealnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ,,tak słodko i tak z dobrym:serce:,,ja to dopiero mam zaległosći w czytaniu,,przyznaję czasu nie mam,,mam urlop :oklaski: ,,przyznaję ,że rozchorowałam się na dobre,,ale moja kuracja postawila mnie na nogi w dwa dni,,,ja nie należę do ludzi chorujących ,,nie wiem co to grypa czy gardło a tu masz ci babo,,wystarczyl fitnes w wodzie w basenie ciepłym i potem imprezka na słoncu i Blondi załatwiona na maxa,,,chcialam swoją chorobę przeniesc na złych ludzi ale za cholerę nie poszła do nich:trele:

ale jest fajnie,,jest cudownie,,pogoda jest wspaniala ,,mamy ponad 20 stopni ,,w sam raz dla starych ludzi,,,ludzi na campingu jest bardzo dużo,,party są bardzo często,,chodze na kursy taneczne,,na różne taneczne kroki,,bo to akurat lubię,,a czego ja nie lubię--wszystko lubie,,lubię się wystroić i paradowanko odstawić,,a ja jestem odwazna dziewczynka,,nie ma ani stresa ani problema,,a zazdrosników tutaj nie brakuje-hahhahahha   olewamy ich wszystkich,,,dobrze ze moj slodziak jest troszkę inny od nich wszystkich-buziaki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Witam Wszystkich ,,tak słodko i tak z dobrym:serce:,,ja to dopiero mam zaległosći w czytaniu,,przyznaję czasu nie mam,,mam urlop :oklaski: ,,przyznaję ,że rozchorowałam się na dobre,,ale moja kuracja postawila mnie na nogi w dwa dni,,,ja nie należę do ludzi chorujących ,,nie wiem co to grypa czy gardło a tu masz ci babo,,wystarczyl fitnes w wodzie w basenie ciepłym i potem imprezka na słoncu i Blondi załatwiona na maxa,,,chcialam swoją chorobę przeniesc na złych ludzi ale za cholerę nie poszła do nich:trele:

ale jest fajnie,,jest cudownie,,pogoda jest wspaniala ,,mamy ponad 20 stopni ,,w sam raz dla starych ludzi,,,ludzi na campingu jest bardzo dużo,,party są bardzo często,,chodze na kursy taneczne,,na różne taneczne kroki,,bo to akurat lubię,,a czego ja nie lubię--wszystko lubie,,lubię się wystroić i paradowanko odstawić,,a ja jestem odwazna dziewczynka,,nie ma ani stresa ani problema,,a zazdrosników tutaj nie brakuje-hahhahahha   olewamy ich wszystkich,,,dobrze ze moj slodziak jest troszkę inny od nich wszystkich-buziaki

:oklaski: Twoja choroba przeszła na dobrego człowieka :$ Dobrze ,że słodziak jest chociaż troszkę inny ;):cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...